Rādīt rezultātus 1 līdz 8 no 8

Raksts: neliela pamācība jauniņajiem varbūt arī citiem noderēs :) haotiska :)

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Lightbulb neliela pamācība jauniņajiem varbūt arī citiem noderēs :) haotiska :)

Tā kā mistisku iemeslu dēļ pamācības ir dlēgtas jāliek pie cits .

Jau iepriekš brīdinu - drukāju diezgan ātri + ar vienu roku , tyadēļ bieži rodas kļūdas , sorry jau iepriekš

Negarantēju , kas viss ko es daru ir 100% pareizi , bet es rakstu kā nu es +/- daru vai mēģinu darīt .

Vēlviena lieta ir terminoloģija ja rodas kkas neskaidrs rakstat , beigās dazus terminus pasaidrošu , ja atcerēšos un neapniks

Sāksim ar fermām , tā jauniņajiem parasti ir liela problēma .

Būt fermai nozīmē , ka tu dod prom resursus . Lai to nedarītu ir jācēl paslēptuves - vienu uz lvl 10 un tad vairākas uz 1 līmeni sabuvējam visus laukus ar 1lvl paslēptuvēm tad sa ceļam vairākas uz to 10 līmeni . Paslēptuvju summārajam oslēptajam jāvbūt vairāk neā jums ir noliktava /klēts .
    Obligāti tērējam resursus nekrājam bez vajadzības un nebūvējam nevajadzīgas ēkas .

Būtība viss ko jums vajag ir lauki , paslēptuves , galvenā māja , , pulc vieta ( lvl1 ) , klēts/noliktava , tirgus , nu arī kaarmas un akadēmija ( + tai piederošās ēkas pēc vajadzības- lai uzbvētu pirmo deff karavīru + izpētitu pirms tam )

uzdevumus var mierīgi pildīt tā kā jums dod uzdevumu devējs tikai uzspiežam uz p[aslēptuvi pirms jums beidzas iesācēju aizsardzība .

būvējam defu , ja sit nost varat runāt ar kaimiņiem , varbūt viņiem tā paša problēma sadarbojaties sākat krāt armiju visi kopā 1 ciemā - brucējam būs lielāki zaudējumi , skataties kas ir uzbrucējs ir gadījumi kad uzbrucēja alianses pretinieki var būt ieinteresēti jūsu defošnā tādējādi izdarot zaudējumus viņam . ja esat pietiekoši stipi iekarojiet oāzi , tur arī var glabāt karavīrus , jābaro uz ciema reķina .

Runājot par ciemiem , jaunajiem es iesaku galvaspilsētu kā 9c (ar 9 labības laukiem ) , tad jums būs gan labība , gan resursi . ( es pat tagad ļoti biezi nemu 9c ciemus ) izvēlotied ciemu ļoti btiskas ir oāzes , katram ciemam var būt 3 oāzes ( vaoņu māja 10 , 15 un 20 lvl ) vislabāk ņem kur ir 3 50% labības oāzes , tas dos 150% vairāk labības , tātad jums būs par 150% vairāk karavīru ko varēsiet uzturēt .
    pr pārējiem ciemiem ir vairāki varianti
    1) būvēt tikai apkāt galvenajam ciemiem
    2) aizņemt tuvākos 9c un 15c ciemus vai ciemus kam labas oāzes - normas robežās , nu lai vav baigi tālu 1 no otra .
    3)uzbūvēt kādus 3 vai 4 apkārt ciemus , tad celt uz augšu akadēmiju , rezidenci un būvēt resnos ( senatori , barveži utt ) šādā gadījumumā ir vēlams lai no galvaspilsētas nebūtu attīstīti daudz ciemi bet vismaz 1 vai 2 senatori , ideāli ja 3 . Tad jūs varat ar armiju uzsist no galvaspilsetas - jūsu 3 senatori noņem gana daudz lojalitātes bet ar citiem jūs tikai iekarojiet . Stratēģija ir tāda , ka a galvenās pilsētas senatoriem /barvežiem jūs neko neiekarojat , bet tikai samaziniet lojalitāti . Kad esmu oferis es ļoti bieži daru tieši tā ( parasti man ir 2 barveži ) es uzbrūku ar galveno ciemu , tad tajā pašā sekundē iebrūku no pārējiem ciemiem . galvaspilsētas armija visu izsit , nokato rezidenci un sāk nemt nost lojalitāri , pārējie to turpina un noņem . Varat runāt arī alianses palīdzību ( piemēram 2 spēlētāji ar armijām + 2 senatoriem katram uzbrūk , tad iet kāds vājāks ar 1 senatoru un atņem ciemu . Tad pēc sekudes piemēram ierodas defs . atkarīgi kā ir saplānots un cik pezīza ir komanda .
    Pat ja jums ir tikai 1 senators un jūs iekarojat normāl ciemu car sākties tā saucaā ķēdes reakcija - jauniekarotajam ciemiem būs jau attīstīta infrostruktūra , ja vēl no tā nav attīstītu ciemu , tad jūs varat iegūt 2 senatorus no šāda ciema , ja iet ļoti veikli tad pēc neilga laika jums ir jauns senators ( parasti sanāk tā , ka no iekarotā ciema ir atīstīts 1 ciems un jums lai būvētu resno jāuzeļ rezidence uz 20 līmeni . tad jūs skataties kāds ciems n šī attīatīts - labs ņemam , slikts katojam nost , kad jūs iekarosiet šo ciemu kas jau bija itkā no iepriekš iekarotā ciema jau atīstīts , jūs ievērojiet , ka jums atkal ir 1 brīvavieta un varat būvēt senatoru . iearojiet vēl vienu ciemu .
    Tagad esat ieguvuši jau 3 ciemus , tā turpinot ātri var sacelt populāciju .
    Irliela iespēja , ka šie ciemi ir ferm,as lielāiem spēlētājiem tādēļ arī iekarošanu veiciet uzmanīgi , JO , kad jūs iekarojat ciemu armija kas gāja virsū parādās kā papildspēki tajā ciemā , ja uzbrukāt ar lielu armiju tad labāajā gadījumā tā sāks mirt no bada , sliktākajā kāds ar armiju nositīs jūsu armiju ( kas visdrīzāk ir paredzēta uzbrukumam ) .

Atcerieties uzbrukumam lietojiet tikai uzbrukumam domātu armiju , neuzbrūkiet ar falangām , proteriešiem , kā arī ar priesteriem . pret defu būs vienkārši jūsu karavīru malšana kā gļasmašīnā . būībā arī leģionāri un paladini ir gan ofs gan defs , bet daudzi tos izmanto uzbrūkot .

Nekad nesūtiet ziņešus un citus izlūkošanai domātus juitus kopā ar citiem karavīriem , viņi kopā ar citiem neko nedod un savu funkciju nepilda .

man te tads dikti bezplāna skaidrojums sanāk , bet parunāsim par sākuma stratēģiju oferiem un tad jau arī ne pa tēmu aizies

es vienmēr daru tā :
    Izvēlos germāņus ( ar citie ja ofojos , tad tikai vēlāk )
    uzbūvēju galveno ēku lvl 3 , pulc vieta lvl 1 , tad kazarmas .
    Sanāk resursi 2 karavīriem , uzbūvējam un fermojam , vienu dienu fermojam visus kaimiņus ceļam tik vēl karavīrus , nebaidamies npo negatvas labības , jūs barojat karavīrus laupot .
    Vēlāk mīnusi būs vairākos tūkstošos , bet resursu pieplūdums būs pietiekoši liels lai pabarotu
    es fermioju līdz sanāk kādi 40 - 50 karavīri , sāk jau nopietni trūkt labība ( citreiz ātrāk , citreiz vēlāk , bet viņa un koks trūkst , dzelzs pa daudz .
    jāsāk celt labības lauki , paralēli varat arī citus lakus un noteikti paslēptuvi būvēt . būvējam arī armiju , tai jābūt vairākas reizes vairak nekā populācija visu spēles laiku ( parasti mēģinu nenokrist zem armija = 3xpopulācija, neatkarīgi esmu es deferis vai oferis , ja esat oferis 5-6x populācija ir labi esneesmu super aktīvs + zeltu nelietoju , tādēļ kad esmu oferis parasti turās 4x pupolācija varbūt monantiem arī uziet vairāk , bet ja esat aktīvs noteikti bs vairāk

Būtiski ir būvēt armiju 1 ciemā , ja esat baigās pro un jūs ir daudz varat arī būvēt armiju vairākos ciemos , tad jums vairāki hammeri sanāk

uzbrūkot ar galveno armiju kam stiprākam par parastu fermu ir būtiski sūīt arī feikus ( ubrukums ar 1 karavīru / katapultu ) tad pretinieks nezin kur tad jūs pa īsto ejat un jūs varat izbēgt no defa un ja nāk līdzi katapultu svīta - droši pakatot būdiņas un lauciņus jūsu upurim .
    Visbiežāk tiek defota galvaspilsēta , vai kādi crop ciemi , protams arī artiaktu ciemi , pārējos sastapt defu iespēja ir mazāka , ļti daudziet pārējie ciemi ir tukši un pilni ar resursiem . daudziem spēlētājiem armija ir tikai galvaspilsētā , parasti 2 līdz 4 tūkstošus liela , nesaba;ancēta atkarībā no tā cik liels spēlētājs , bet parasti jauniņajiem kautkā tā arī ir . vairumam armija ir mazāka nekā populācija , ja esat labs spēlētājs un jums tā ir daudz lielāka , tad dižām proiblēmam uzvarēt nevajadzētu būt .

Galluem parasti ir daudz falangu ,romai proteriešu , nu ģemanim parasti lekās +/- sabalancēti , nezinu kāpēc varbūt tik tā parasti man sanāk

aa runājot vēl par t4 serveri , te ir tāda fīča ko nesen es ievēroju , nezinu tik kā ir lv serveros .
    Vārdusakot efekts ir tāds kā ērgu acu artifaktam - tu redzi kāda tipa karavīrs nāk , ja uzbrūkošo skaits ir mazāks nekā tavas pulcēšanās vietas skaits , tātad , ja jums visos ciemos būs ulcēšanās vieta 2 līmenī jūs vairs ar feikiem kuros ir tikai 1 karavīrs iebiedēt nevarēs . ja max ir 20 līmenis , tas nozīmē , ka tagad feikojot būs jāsīta 20 karavīri , diezgan salīti ne ? kā tad ja sūtat viļņos un uz vairākiem ciemiem , nav vairs kā agrāk

Par iesaceju aizdardzibu - t4 ta pazūd kad jūs ejat sist pa spēlētāju , jūs varat droši laupīt natārus un oāzes , starp citu ,kā spēlētāji kautko salaupa t4 serveros ja vēl visem ir iesācēju aizsardzība ? Viņi laupa oāzes ! Ar varoni to izsit visu saliek uz uzbrukuma spēku , bieži iek būvēti vairāki konti , viens , piemēram upurējas izsist to oāzi , otrs laupa , nu kautkā tā , tikai uzmanetes vai jūs nenobano

Runājot par laupīšanu , kā izsekot visām tām fermām ?
    ir vairāki varianti :
    1) sekot tam kā ierodas ubrukumi ( pēc reportiem ) , ļaut tiem krātes , tad ik pa 10 tos pārskatīt - ar vidējo taustiņu pelei atver katru kā NEW TAB , parsuta uzbrukumu un at to pašu videjo taustiņu aizveram , tad atārtojam darbību līdz visi 10 izsutiīti , tad keramies pie nakošajoiem 10 , pēc stam skatamiex vai neizlaidām kautko .
    2) var veidot visādus exeļa linku mudžekļus un sistēmas , tas veidot visādas formulas , kautko nezin korēģināt varbūt pr izrēķināt cik jums atmaksājas sūtīt tam un tam , tad visādas prioritātes vai arī vienārši saglabāt linkus
    3) var izmantot botus ja gribas papēlēties ar likteni un multihunteriem
    4) ja ir plus konts var`skatīts uz ko ir nosūtīts uzbrukums un uz ko nav .

ok viss , vēlāk klautko uzdrukāšu
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

ja spēlē T3.6 versiju vai vecāku, viss smuki sarakstīts.
    T4 versijai vairākas papildus lietas:

1. Ir tāda lieta kā vairāku uzbrukumu nosūtīšana no viena ciema vienlaikus. ļoti izdevīgi ja ej kādu ciemu postīt nost. Agrāk laida cik atļāva dators/interneta pieslēgums. T4 versijā ir limits: Maksimāli 4i uzbrukumi 1 sekundē.
    (starp citu, ir gadījumi, kad izlec captcha paziņojums starp viļņiem un parasta viļņu laišana uzrādas kā pārkāpums MH)

2. Pelēkā Zona. To atsevišķi neaprunāšu, jābūt kaut kur jau rakstītam

3. T4 versijā papildus iespējas aizsargāties un ātrāk attīstīties varoņa visu fīču un spēka dēļ - Varonis sanāk stiprākā vienība Tavā ciemā, pat ja ir pilnīgs nīkulis. Savācot aizsardzībā vairākus varoņus ir iespējams atsist principā visus agrāros offerus, kas ir sāpīgs trieciens, jo, kā jau augstāk paskaidroja, no tā viņiem ir atkarīgs resursu daudzums, jo paši viņi tos neražo.

4. Par fermu sarakstiem- Tā ir funkcija zelta klubā. ērta un pārskatāma. Zleta klubs protams maksā 100 zelta, bet to var ātri vien dabūt pat neko netērējot - vienkārši pārdodot mantas izsolē un pārveidojot no sudraba uz zeltu. jaunajā versijā grūti iedomāties aktīvus offerus bez zelta kluba un fermu listes.

Gan jau vēl ko piemirsu, droši papildinam

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Ieraksti
    332

Pamata

Vēl runājot par zeltu t4 . ļoti daudz būtībā var sagrābt pašā sākumā :
    Reģistrējamies pirmaja dienā un visu dabūto no piedzīvojumiem liekam izsolē , pirmie itemi iet ļoti labi , īpaši visi māklas darbi , pieredzes ruļļi , nu vispār viss . Ja labi tirgojas var nopelnīt 50 - 100 zeltu bez lielām problēmām , tad vēlāk tos pašus itemus pa 100-500 nopirkt .

Ja dzēšaties iesaku arī sazināties ar kādiem draugiem vai alianses vadību , tad varēsiet ļaut atņemt ciemus un varēsiet pārkaitīt sudrabu - uzliekot milzīgu cenu par vienu būri vai ziedi , bet tur vajadzīgi vismaz 3 cilvēki .

Nezinus vai tas ir atļauts tā darīt vai nē , bet daudzi tā vispār dara . Tā to atstāj maksimālu labumu pēc tā , kad nolem beigt spēlēt .
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Par to Bans pienākās

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Ieraksti
    332

Pamata

nu labi ka mani nav uzķēruši un esmu līdz šim vienmēr "atdevies" gandrīz pilnībā

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata :)

Tiesa , tā ir laba izveidota sistēma : Neviens nevienu neķer

Tiem kuriem vajadzētu sekot līdzi - ne vienmēr to dara , kā pienākās

Kāpēc - tas lai paliek viņu pašu ziņā

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Ieraksti
    332

Pamata

bet nav jau nemaz tik viegli noķert , ipaši ja vēl to sudraba maiņu veic pdējās minūtēs .

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Tur tā lieta , neveic to pēdējās minūtēs

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus