Apskatīt aptaujas rezultātus: Vai jūs esiet par ts4.lv restartu?

Balsotāji
37. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Jā, es vēlos restartu!

11 29.73%
  • Nē, restarts nav nepieciešams

26 70.27%
12. lapa no 19 PirmāPirmā ... 21011121314 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 111 līdz 120 no 182

Raksts: Ko jūs teiktu par ts4.travian.lv restartu?

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja asstrick1 Apskatīt aptauju
    Kad parādījās naudas iztrūkums bankas kontos, tikai tad viņi pamanīja, ka ir notikusi kkāda kļūda.

Tā kā tas ir tikai normāli..

Tagad vismaz daudziem būs laba pieredze neņemt visu to ko dod par velti..

Tik pretīgi pareizs izklausies
    Tā vien liekas, ja ieraudzītu uz zemes mētājamies 5 Ls, tad ar laikam paietu garām to nepaceļot, jo nu nedrīkstot ņemt visu ko dod par velti

p.s. viņiem grāmatvežus vajadzētu pamainīt, jo ja ir nepieciešami 2 mēneši lai redzētu ka bankas kontā iztrūkums, nu tad ....................

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

+ jūs paši mūs padariet par pasaules nabu , tikai pukstat un šnukstat...
    Kur tad es tev Pukstu lol

mani vienkārši fascinē , tas uber profesionālisms ....

labi ir daži , kas velk

bet liela daļa kaut kādi fanu klubiņa sekotāji, jeb karsējmeitenes
    Last edited by kursis; 04-04-2012 at 05:29 PM.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata Par baniem.....

Es 100% piekrītu Wu-Konga viedoklim tajā ziņā, ka šajā situācijā būtu jāsaņem precīza ziņa - jūs esat nojūzējis tik un tik (konkrēts skaitlis) kukaiņu zelta, bet viņi to nedara. Viens cilvis tā arii uzrakstija - norādiet lūdzu cik zelta esmu nopircis caur bugu - un es jums naudu atmaksāšu atpakaļ, bet ja nevarat precīzi norādīt skaitli (naudas summu), kā gan jūs varat mani nobanot? Un atbildes vairāk nesekoja. Punktum. Pirms tam sarakste bija jauka un raita. Angliski uz to chargerback.

Sanāk tā - es esju pa ielu, ieeju veikalā, paņemu tur kaut kādas mantas, samaksāju kaut ko - pārdevējs paņem naudu, un es aizeju. Vakarā pārbaudot kasi - izrādās ka nauda samaksāta par maz, bet konkrēti ztcerēties, kuri cilvēki iedeva naudas par maz nevaram, tāpēc ņemsim tik ciet tos kas izdarijuši vairāk pirkumus tai dienā un metīsim cietumā. Murgs.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Frego Apskatīt aptauju
    Rakstu kā XI def alas viens no vadītājiem.
    īstenība šobrīd jau ir pilnigi pie kajas atbloķēs vai nē.Jo zaudetais laiks mūs ir nostādijis zaudētāju pozicijā.
    šobrīd nonstop bij jācepas karēvjiem lai varētu artus izsist.
    protams sekošu līdz kā beigsies šī banu akcija.
    apsveicu Guganus ar pamatdefera bloķi.
    kas ir Pingvin ? pirkstiņi sāk jau locīties? Vel paris bani un drīz jau tevi varēs iesacēji katot?
    nu tad nāc tik šurp un kato mani,ņem mani!!!

a nee,Tev tak bans par buga izmantošanu

ej nolec no kraujas

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata ehhh

''Sanāk tā - es esju pa ielu, ieeju veikalā, paņemu tur kaut kādas mantas, samaksāju kaut ko - pārdevējs paņem naudu, un es aizeju. Vakarā pārbaudot kasi - izrādās ka nauda samaksāta par maz, bet konkrēti ztcerēties, kuri cilvēki iedeva naudas par maz nevaram, tāpēc ņemsim tik ciet tos kas izdarijuši vairāk pirkumus tai dienā un metīsim cietumā. Murgs. ..................''

Sūtot kukaiņzeltu no jūsu kartēm pat ne santīms netika noņemts, Tātad šis tavs piedāvātais salīdzinājums ir galīgi garām..
    Vāciešiem ne kapeika netika iedota par to sasūtīto zeltu.... Tad tas noteikti neskaitās nekāds pirkums
    Zagšana....

Kursi-
    Labāk sēdēt kā karsējmeitenei( kā Tu saki), nevis sapūt zem banāna miziņas

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Sūtot kukaiņzeltu no jūsu kartēm pat ne santīms netika noņemts, Tātad šis tavs piedāvātais salīdzinājums ir galīgi garām..
    Vāciešiem ne kapeika netika iedota par to sasūtīto zeltu.... Tad tas noteikti neskaitās nekāds pirkums
    Zagšana....
    Ja Tu esi tas pareizais eņģelītis, kas neko par velti neatļaujas paņemt, tad kā zini, ka mēs par to kukaiņzeltu nesamaksājām neko?????

Piemēram, Bites kartei par katru sms 5 santīmi tika atskaitīti, tā kā tas nav pat ne santīms un tātad skaitas pirkums, un tātad - velti Tu mūs par zagļiem nosauci

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Labāk sēdēt kā karsējmeitenei( kā Tu saki), nevis sapūt zem banāna miziņas

Vēl var teikt "Suns zin ko ēdis utt un bla bla bla "

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata ehhh

Citāts Oriģināli rakstīja kristine31 Apskatīt aptauju
    Ja Tu esi tas pareizais eņģelītis, kas neko par velti neatļaujas paņemt, tad kā zini, ka mēs par to kukaiņzeltu nesamaksājām neko?????

Piemēram, Bites kartei par katru sms 5 santīmi tika atskaitīti, tā kā tas nav pat ne santīms un tātad skaitas pirkums, un tātad - velti Tu mūs par zagļiem nosauci

neticu,ka visiem no jums ir bite, ZZ tiešām neko neatņēma, mani informēja pats bugu ļaunprātīgais izmantotājs

Hanss... Atceries, kad man kopēji šo IGM?

Sveiks.
    mēs nebloķējam nevienu spēlētāju par to zagto zeltu...
    to dara vācieši. visi, kas zaga vēl nav bloķēti, bet tiks (nevar tak visus uzreiz, admins nokārsies, jo uz šiem jautājumiem viņam tieši sanāk atbildēt, a bloķēti tiek ne tikai iekš 4.pasaules. un neviens jau neatzīstas, pa ļoti retam kāds...), par to nav uztraukumam pamata. un visa pasaule neizmantoja, tie, kas to izdarija, paši vainīgi, tiks sodīti...
    kritēriji vienkārši tiek bloķēti tie, kas zaga - izmantoja caurumu.

MH Krixis

Pat MH tiešā vai netiešā veidā Jūs sauc par zagļiem

Tā kā varat nemaz netaisnoties

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

neticu,ka visiem no jums ir bite, ZZ tiešām neko neatņēma, mani informēja pats bugu ļaunprātīgais izmantotājs

Hanss... Atceries, kad man kopēji šo IGM?

Sveiks.
    mēs nebloķējam nevienu spēlētāju par to zagto zeltu...
    to dara vācieši. visi, kas zaga vēl nav bloķēti, bet tiks (nevar tak visus uzreiz, admins nokārsies, jo uz šiem jautājumiem viņam tieši sanāk atbildēt, a bloķēti tiek ne tikai iekš 4.pasaules. un neviens jau neatzīstas, pa ļoti retam kāds...), par to nav uztraukumam pamata. un visa pasaule neizmantoja, tie, kas to izdarija, paši vainīgi, tiks sodīti...
    kritēriji vienkārši tiek bloķēti tie, kas zaga - izmantoja caurumu.

MH Krixis

Pat MH tiešā vai netiešā veidā Jūs sauc par zagļiem

Tā kā varat nemaz netaisnoties

Varbūt iekopē "Zaļo Zemi" lai ir ko palasīt

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kursis Apskatīt aptauju
    Varbūt iekopē "Zaļo Zemi" lai ir ko palasīt
    Nekādu problēmu , lai gan 3 sivēntini un Gungānis būtu daudz interesantāka lasāmviela

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •