Apskatīt aptaujas rezultātus: Vai jūs esiet par ts4.lv restartu?

Balsotāji
37. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Jā, es vēlos restartu!

11 29.73%
  • Nē, restarts nav nepieciešams

26 70.27%
15. lapa no 19 PirmāPirmā ... 51314151617 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 141 līdz 150 no 182

Raksts: Ko jūs teiktu par ts4.travian.lv restartu?

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja asstrick1 Apskatīt aptauju
    Pats tak gribēji,lai iekopē tev kko palasīt.. ''Zaļo zemi'' neatradām ... Tādēļ jāiztiek ar šo

p.s iekapāt un čiki, čiki...
    Nevajag ieslīgt apvainojumos, vai kaut kādu dzīvnieka spēju piedēvēšanā .....

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Spanky Apskatīt aptauju
    Es tik brīnos kā pašiem Gungām nav pretīgi ar tādu spēlētāju spēlēt kopā!!!! Cerat, ka nākošajos serveros neapliks Jūs? Naiva cerība... šim te no cilvēciskās cieņas nav ne tik cik melns aiz naga......
    Laikam jau tapēc,ka spēlējam kopā 2. serveri un dzeram kopā 1. serveri?

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Talking Unikornam.....

Tu, brāl nevari sacensties ar mani rakstīšanā diemžēl.

Slikti ka neatceros Tevi, ne arī to ar kādiem nikiem esi spēlējis citos serveros. Lai gan parasti es neatceros tikai tos, kas vispār ne ar ko nav izcēlušies, tā ka nekāds brīnums tas nav. Varētu uzrakstīt tādu stāstiņu, ka visa Travian komūna raustītos smieklos un Tev nekas cits neatliktu, kā ņirgt viņiem līdz, ibo citādi tu izskatītos pēc pilnīga dunduka.

Pagaidām viss ko zinu - tu staigājot ar katām uz kaut kādiem puspamestiem kontiem, un katojot kaut kādus ciemus, kuri pat nedomā pretoties, es pieļauju, ka trenējies vilnīšus laist.

Priekā.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    22

Pamata Hanss

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    Tu, brāl nevari sacensties ar mani rakstīšanā diemžēl.

Slikti ka neatceros Tevi, ne arī to ar kādiem nikiem esi spēlējis citos serveros. Lai gan parasti es neatceros tikai tos, kas vispār ne ar ko nav izcēlušies, tā ka nekāds brīnums tas nav. Varētu uzrakstīt tādu stāstiņu, ka visa Travian komūna raustītos smieklos un Tev nekas cits neatliktu, kā ņirgt viņiem līdz, ibo citādi tu izskatītos pēc pilnīga dunduka.

Pagaidām viss ko zinu - tu staigājot ar katām uz kaut kādiem puspamestiem kontiem, un katojot kaut kādus ciemus, kuri pat nedomā pretoties, es pieļauju, ka trenējies vilnīšus laist.

Priekā.
    Ja Tu zinātu kā es priecājos, ka tu mani neatceries, jo tad vairs nebūtu interesanti.

Piedod, neredzēju, ka viņa konts ir puspamests, nebija uzrakstijis.
    Par vilnīšu laišanu- nu nezinu, nezinu, ātrāk par 4 vienā sekundē nemāku. Bet kurš gan to prot?

P.s. Tavus stāstiņus zini visi, es tik cenšos neiespringt un papriecāties par visu, bet nu atkal, kurš gan to prot?

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju

Priekā.

Paga,paga... tad kamer es te katoju ne tik attistitus(gan acc zinaa,gan praata zinaa) spēlētājus no DK,SKaj un kas nu te vēl pagadās.. es sanāk,ka arī tikai tāds nekāds esmu?:O

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Asgard Apskatīt aptauju
    Laikam jau tapēc,ka spēlējam kopā 2. serveri un dzeram kopā 1. serveri?
    iespējams, ka esam spēlējuši kopā 2 serverī, bet dzēruši 1 pilnīgi noteikti ne!!!!!

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

iespējams, ka esam spēlējuši kopā 2 serverī, bet dzēruši 1 pilnīgi noteikti ne!!!!!

Tu domā,ka frāze ``GUNGĀŅIEM PATĪK KLOPE, IEKAPĀT UN REALI PATĪK CAPS LOCK!`` ir joka pēc tur?

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Tu domā,ka frāze ``GUNGĀŅIEM PATĪK KLOPE, IEKAPĀT UN REALI PATĪK CAPS LOCK!`` ir joka pēc tur?
    Tādā gadījumā tu esi smagi kļūdiījies, man nevienā serverī nav bijis Caps Lock un 2 pat Platoo mani nespēla nokatot ...paši armijas zaudēja ...:P

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Gunganjiem ir kompleksi un vinji ir vienkarshi nesakarigi cilveki(spriezhu ari pec gejigajiem nikiem) kuri iedomajas no sevis sazin ko,bet vienalga vinji vunderaa pakasis

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata

Tādā gadījumā tu esi smagi kļūdiījies, man nevienā serverī nav bijis Caps Lock un 2 pat Platoo mani nespēla nokatot ...paši armijas zaudēja ...:P
    Ieteiktu uzmanīgāk tekstus lasīt, šeit CAPS LOCK ir domāts teksti ar lielajiem burti nevis CROP LOCK, ko tu biji iedomājusies ..

Bet nu gan Crop lock arī dabūsi, par to nesatraucies

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •