Apskatīt aptaujas rezultātus: Vai jūs esiet par ts4.lv restartu?

Balsotāji
37. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Jā, es vēlos restartu!

11 29.73%
  • Nē, restarts nav nepieciešams

26 70.27%
2. lapa no 19 PirmāPirmā 123412 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 182

Raksts: Ko jūs teiktu par ts4.travian.lv restartu?

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Nepateicība pasaules alga

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    22

Pamata Smiekli

Ai cik visiem grūti, bet Jūs nesaprotat to, ka ja būs restarts, tad daudzi tikai tāpēc vien nespēlēs.Un es nedomāju, ka kāds grib, tādu pašu serveri, kā iepriekš, ka WW būvēja viena alianse, jo to brīnumu ko cēla (Jedi un Hercogi) nevarēja nosaukt par WW, jo RE pretestību nemaz nejuta. Kā arī restarts citiem būtu negodīgs. Kas jūs nesaprotat, ka tas ir visos serveros, tā vienmēr ir bijis, viss notiek, kā parasti, tikai šoreiz, mazajiem briesmoņiem vajadzēja uztaisīt skandālu: "Ajajaji! viņam lielāks nekā man, a viņam platāks nekā man!"
    Turpinam spēlēt, nevajag gausties - dabūji banānu, nu tad taisi par jau acc bez botiem un visām citām mahinācijām.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    15

Pamata Ai, ai, Hansī

Lasu un brīnos, vai tiešām no tavas mutes viss tas farss? Šoreiz G ne pie kā nav vainīgi, tiek spēlēta tā pati spēle , nesaprotu, kādu netīro veļu un priekš kam mazgā

Zināšanai, G ally viens izmantoja to bug un tas viens arī ir bloķēts, pilnīgs bullshits saliets. Nesmuki, nesmuki ...

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Tie zelta rubuļi , tie valda pasauli - da labi man p*** kas tur ir vai nav , bet nu man nepatiktu nekāds rollback , jo tas ir pazaudēts laiks , pie kājas tie 1, 2 vai 100 ls , bet par multiem , nu tur ir daži gudrāki, kas vienkārši zin un kamēr kāds elpo pakausī, paglauda galviņu un pasargā no visām nebūšanām . Tikmēr nekas nemainās

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    23

Pamata Hahahahahahahahahaha

PAreiz ir ka noblokjeeeja! mozh wel kaads no SKAJ nostu4iiija... palubomu

anyway... beidzot naw to trako cenu, un ja buus restats( kaa tad), neomaaaju ka waaciets gribes atdot naudu atpakalj, kas ir jau uz konta! Taaa ka taaa ir tikai 4iksteeeshana.... sounds like party (rock)

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

LOl nu es tas toč nebiju jo man ir vienalga nevienu vārdos nesaucu un nezinu

Un labāk , atceries no rītiem saviem sivēniem pakaišus pamest , atceries ,ka par to neviens vārds nav teikts ...... \tā kā Skaj te nejauc iekšā
    Last edited by kursis; 03-30-2012 at 11:15 PM.

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    23

Pamata es nezinu kas tu esi :D

Es newienu nejaucu iekshaaa! bet stuka4us nemiiilu, un man wienalga kursh wai kas ko teica! jus tak esat wiens wesels! taatad SKAJ!

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Man pietiek, ka es zinu kas tu esi un kas ir tavi sivēni... un ja līdz šim brīdim neviens tevi vēl nav par to nosūdzējis, tad pakustini savu pēlēko vielu un padomā, vai MH pats nevar aizdomāties ka vajag pačekot ik pa laikam top acc

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    28

Pamata Nja

Vispar man ir 1 jautajums nafig shitas ir vajadzigs?Es zinu ka sho visu uzstaisija cilveks kursh ir pats nobanots ar saviem multi un nelegalajiem goldiem un tagat chikst par to ka vinjs tagat netiek savaa uber konta un nevar visus sist un but superigs Man jautajums tam cilvekam kapec tu njemi tos goldus?nevajadzeja njemt un tagat visiem parejiem godigajiem bus jazaude savi konti tikai tadelj ka profesionalie goldu zadzeji tagat nevar spelet????SAKU EJAT D***T spelejat godigi un man nebutu savs vakars jatere lai shito rakstitu.Nevajag nekadus restartus un galvenais neraudat ka mazas meitenes delj saviem multi.Kaukads gudrinieks uzrakstija neaceros kursh idiots bet ganjau pashi sapratisiet-Vajag restaru jo lielie ir nobanoti un uzreiz serveris sapists vecit es saku tu nesi apdavinats.
    Last edited by AZTELIX; 03-30-2012 at 11:44 PM.

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    23

Pamata Labam metienam

Ew labriiit! mozh es par to tiku nobanots! skripti boti un multi! nez kapec jus tgd tik wnk warat winjus izfermot! jo es mozh neeju iekshaa winjos! tapec jau es saku KA iespeejamie stu4iitaaaji ir SKAJ! welcome to my world man

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •