Apskatīt aptaujas rezultātus: Vai jūs esiet par ts4.lv restartu?

Balsotāji
37. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Jā, es vēlos restartu!

11 29.73%
  • Nē, restarts nav nepieciešams

26 70.27%
3. lapa no 19 PirmāPirmā 1234513 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 182

Raksts: Ko jūs teiktu par ts4.travian.lv restartu?

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Kur tu paķēri to faktu , ka Skaj , ja pirms tam biji tur un nezināmu iemeslu pēc aizgāji

Ja tas būtu Skaj, tad tur būtu tu + vēl 4 akkaunti

Tā kā neķer krenķi

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    28

Pamata yeah

Citāts Oriģināli rakstīja DiamondPiece Apskatīt aptauju
    Ew labriiit! mozh es par to tiku nobanots! skripti boti un multi! nez kapec jus tgd tik wnk warat winjus izfermot! jo es mozh neeju iekshaa winjos! tapec jau es saku KA iespeejamie stu4iitaaaji ir SKAJ! welcome to my world man
    Es izsti neiefiltreju ko tu te uzrakstiji bet doma man ir skaidra Skaj nestu4ija to izdarija viens cits chalis,nerakstishu gan jau pats uzinasi bet principa no taa nekas nemainas,labi vien ir ka shito h***u apstadinaja ,bet vis ir kartiba tas nozime ka katram ir tadas pashas iespejas ka citiem jo shi ir spele.taka neiespringstat parak
    Last edited by AZTELIX; 03-30-2012 at 11:06 PM.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Zini DP , ja SKaJ būtu stučītāji, kā Tu te saki, tad ne tikai Tu, bet arī tavi visi multi tiktu nobanoti!!! Stukačus meklē citā vietā!!!!

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Un vispār, kāpēc aptauja par servera restartu notiek forumā? Cik zinu ir daudzi, kas šeit nemaz neielūkojas. Ts4 ir reģistrējušies 1549 spēlētāji, tātad, pēc manām domām, aptaujai ir jābūt ienākot spēlē, tāpat kā pārējās aptaujas kas bijušas par servera un Multihuntera darbu!!!! Nevar 20 cilvēki no 1549 izlemt restartēt vai nerestartēt serveri!

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    1

Pamata :)

Kaut kāds sviests!
    Es nepiekrītu ka vajadzētu restartēt ts4. jo nejau visi pirka to zeltu utt.Es pats izmantoju zz kodus un atdzīstu to!Bet nepiekrītu tam ka mani vajadzēja tapēc bloķēt un arī pārējos.Vienkārši vajadzēja noņemt iespējas tādā veidā turpināt iegādāties zeltu.Mūsu aliansē ir nobloķēti pieci spēlētāji un es vismaz zinu vel vienpatsmit spēlētājus ar no citas alianses kuri ar to izmantoja.Protam viņi nau vel bloķēti!Intresanti zināt pēc kādiem kritērijiem tiek sijāti tie spēlētāji kas pārkāpa to zelta iegādi Vel ir intresants fakts ka mūsu aliansē ir tikai nobloķēti pieci vadošie spēlētāji,tāda sajūta ka kādam sākām nepatikt
    Mūsu alianse izmantoja to iespēju pēdējā brīdī jo jau labu laiku izsolē mantas tika pārdotas par nereālām cenām un gungāni stumdija sudrabu pēc sirds patikas.
    Dzirdēju ka Pingvīns mūs nosaucis pa mīzeliem,to ka mēs dzēšamies un utt.Bet reāli jau mēs neviens nedzēšamies jo konti stāv kā rēgi Nevar uzlikt Delit
    Pingvīn un Saldais esat tak veči un atdzīstat ka jūs ar pirkāt to zeltu un jau sen to darijāt, kaut gan diezvai jūs to darīsiet jo aiz monitora jūs estat karaļi bet dzīvē mīzeli
    Domāju ka šī spēle kā travians ir izgājis no jepkādiem rāmjiem un to ir pieļāvusi pati vadība.Jo reāli 70% spēlētāji krāpjas un čakarē viens otru ar visādiem multiem un spiegiem.Protams visi grib būt pirmie un izmanto jepkādus līdzekļus.Kā teikt karā visi līdzekļi ir labi!

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Dzīvesvieta
    Tavā datora monitorā, jeb tev tieši priekšā!
    Ieraksti
    19

Cool

Jā, bet vai kāds no mūsu dārgajiem Multihunteriem tērēs savu laiku? Tas jau būtu ļoti jauki, ja kāds to izdarītu..
    "Only in combat do you learn who you truly are."

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    22

Pamata mazajam

Jau iepriekš tika rakstīts, vienīgais no tiem, kas zeltu pirka ar zz ir nobloķēts - Edapuika4
    Bet runājot par saldo, pingvīnu viņi nekad nav taisijuši mahinācijas ar zz pirkšanu vai vel kaut ko, jo viņiem tas nav vajadzīgs, vieknārši ir cilvēki, kas tāpat ir labākie.

p.s. Un kāpēc mahinācijās es nēsmu pieminēts?

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Unicorn Apskatīt aptauju
    Jau iepriekš tika rakstīts, vienīgais no tiem, kas zeltu pirka ar zz ir nobloķēts - Edapuika4
    Bet runājot par saldo, pingvīnu viņi nekad nav taisijuši mahinācijas ar zz pirkšanu vai vel kaut ko, jo viņiem tas nav vajadzīgs, vieknārši ir cilvēki, kas tāpat ir labākie.

p.s. Un kāpēc mahinācijās es nēsmu pieminēts?

Lol , nu protams , nejau ZZ viņi izmanto bet ir daudz citu veidu, sudraba stumšanas , acc pārņemšanas utt

Nevajag pataisīt sevi Par svētu govi, ja tāda neesi

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Talking

Citāts Oriģināli rakstīja Asgard Apskatīt aptauju
    Paprasīšu Tev tikai 1 jautājumu? Tu esi debīls vai vnk izliecies? Ko Tu vari šņukstēt,ka nezini visu..m?

tātad.. tālais ts2 pirms... paris gadiņiem... man vasarā piedāvāja braukt uz Norvēģiju zelta iespēja,kapēc neizmantot? Ceļam tu man iedevi 110ls,lai man vieglāk tikt uz Norvēģiju un tā kā es acc domāju dzēst par to,ka tu man uzdāvināji ceļa naudu.. izlēmu Tev acc uzdāvināt, bet ito tu viņu sačakarēji,ka nematās... līdz ar to kāda notīšanās?

tālāk.. 1. ts4.... mani mēģināja nonest 2 reizes.. kka nesanāca,starp citu.!! turklat ts4 es biju 1. no NE RE alianses,kas sāka karot par artiem un arī veiksmīgi 2-3 atņēmu so... padomā pirms raksti,ja Tu to māki....

UN VISIEM,kas spēlēja man tuvu un bija tuvu bija zināms,ka es nenāku celt WW un tas nav mans mērķis.. kas es esmu uztaisijis pietiekamu bardaku serverī un ir citas lietas,ko darīt.. metu mieru.. viss jauki un forši...

turklāt nejau man ir katrā serverī kādi 10 multi,bet gan Tev tā kā saulīt, ŠAT ZE FAK AP, OKĒJ?

un runājot to,ka redz aktīvie spēlētāji ir zem bana... UN????? mani ķipa tam ir jāietekmē vai arī es to ietekmēju? teicu visiem,lai izmanto zelta bugu???? NĒ ! līdz ar to arī par to TU varētu aizvērties,jo tā ir viņu izvēle un pašu problēmas kapēc viņi ir nobanoti....

tālāk par zelta cenām.. izsolei laikam tu neseko vispār līdzi.. ziedes cena bija 50-100 un gleznas apmeeram 3k,izņemot pergas,ko pirka ZIBENIS,kas nu kka ne tuvu nav pie Gungan alianses... vot,kad parādijas bugs,tad lūk corki pirka,visu,ko vien varēja.... nejau man saķerti ir pāris simti ziloņu, staav acc 60 gleznas,9 spaiņi un kas tik vēl corki acc nebija,jo redz viņš pacēla izsoles cenas 2x 3x augstāk virs standarta.....

bļāviens,Tu tomēr esi tāds čīkstulis, GOD DAMMIT,SIEVIETE.
    Ja reiz publiski esi parkapis robezu, es nevaru neiejaukties.
    Puika vel esi ,un vel nezini to ka pienaks reize kad par visu bus jasamaksa.
    markoni es pazitu labak par tevi un vins vel nav nevienu uzmetis.vai atstajis nokatosanai.Ko nevaretu teikt par tevi .Tu te ka taurins viendienite paspurinies un nozudi.Parejie paliek rok talak. Jo speles jega ir uzcelt WW. Pec WW uzcelsanas tu tikai ieej cita limeni .
    tev ka jaunam gurkim kas slapina gulta (tas ir tavas alianses speletaju apraksta) to nesaprast vel.Japaaugas.
    Ko dod tava slimiga tieksme kraninu staipit vai nav bail ka pusaugu puikam kam vel vis nav nostiprinajies staipot nenotrukst?
    tevi 2x meginaja nokatot Nu un Tik neaizmirsti ka no Tevi paglaba tavi biedri vai ari pats biji sacepis 5 multus kur defu cept un sevi defot?
    artu nemejs. smiekli nak tas vis ir pupu mizas Es nelielisos cik reizu mani ir katojusi un cik artus esmu sev un saviem komandas biedriem palidzejis sagadat.
    Tevi deretu iesprostot ar musu serveru legendu tomms 33 viena buceni vins tev izkalotu smadzenes .Tad varbut tu no slidena tipina parverstos par cilveku.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    22

Pamata ajajai

Citāts Oriģināli rakstīja kursis Apskatīt aptauju
    Lol , nu protams , nejau ZZ viņi izmanto bet ir daudz citu veidu, sudraba stumšanas , acc pārņemšanas utt

Nevajag pataisīt sevi Par svētu govi, ja tāda neesi
    Nu piedod atvaino, parādi man kaut vienu, kurš ir svēts pilnībā, kā arī es gribu redzēt serveri, kur nekad neviens nav pārstūmis sudrabu, tas notiek visur, to dara visi.
    Vienkārši nespēja konkurēt Gungāņiem un viss darija visu iespējamo. Un nevienam nav 300 spaiņu 500 mākslas darbu un 1323 būru, ka dažam labam. Līdz ar ko vajag turpināt spēlēt, un beigt sūdzēties par katru sīkumu.

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •