Apskatīt aptaujas rezultātus: Vai jūs esiet par ts4.lv restartu?

Balsotāji
37. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Jā, es vēlos restartu!

11 29.73%
  • Nē, restarts nav nepieciešams

26 70.27%
5. lapa no 19 PirmāPirmā ... 3456715 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 41 līdz 50 no 182

Raksts: Ko jūs teiktu par ts4.travian.lv restartu?

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Unicorn Apskatīt aptauju
    Pastāstīšu es Tev pasaku.
    Reidz dzīvoja varena tauta(GUNGĀŅI)- dzīvoja, valdija, spārdija. Visi mazie apvienojās uztaisija haju, raudāja, sūdzējas, draudēja, bet galu galā GUNGĀŅI palika nepieveicami, jo pieturējas pie saviem uzskatiem:GUNGĀŅIEM PATĪK KLOPE, IEKAPĀT, ČIKI ČIKI UN CAPS LOCK!

Tu takš esi glups , serveris nesastāv tikai no vienām Gungām

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Unicorn Apskatīt aptauju
    Nu piedod atvaino, parādi man kaut vienu, kurš ir svēts pilnībā, kā arī es gribu redzēt serveri, kur nekad neviens nav pārstūmis sudrabu, tas notiek visur, to dara visi.
    Vienkārši nespēja konkurēt Gungāņiem un viss darija visu iespējamo. Un nevienam nav 300 spaiņu 500 mākslas darbu un 1323 būru, ka dažam labam. Līdz ar ko vajag turpināt spēlēt, un beigt sūdzēties par katru sīkumu.
    Tagad teiksi , ka tas ir kaut kas apsveicams ....

ja tu veikalā katru dienu zodz šnabi , un pēc 25 reizes tevi noķer, un tavs attaisnojums , tā takš visi dara ...

no comment ....

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata Runājiet tikai savā vārdā......

Mani mīļie Kade, Mārtiņs, Viestur un pārējie.......

Kur un kurā vietā es vaimanāju vai gaužos? Ko Jūs vispār saprotat ar šo vārdu? Vai tiešām elementāra vienas zvaigznes spīdēšanas maza ieēnošana izsauc tik neadekvātu reakciju no Jūsu puses?

Vai es kaut vienā vietā kaut ko nepareizu uzrakstiju?

Mārtiņ! Vai es kaut reizi esmu teicis, ka baigi izcili pārvaldiju to kontu ko Tu man toreiz atdevi? Cik atceros - tas bija gadijums kad es vienreiz un par visām reizēm sapratu, ka esmu galīgi nekur nederīgs kā offeris un paldies Tev par to, ka devi man tādu iespēju par to galīgi pārliecināties, netērējot n-to laiku n-tajos serveros neveiksmīgi offerējot. Es vispār esmu diezgan viduvējs spēlētājs un neko dižu par sevi neesmu nevienam NEKAD teicis savas Traviana meistarības sakarā.

Tomēr man piemīt viens liels netikums - es da figa visu ko atceros. Atceros visus Tavus Mārtiņ multu kalnus uz serv2 vecā, arī bariņu uz serv t4. Nedomājiet ka es esmu pret multiem. Es esmu ar abām rokām par to, ka katram spēlētājam jāļauj turēt vismaz 3 kontus - visos serveros kuros spēlētāju skaits ir tik mazs kā uz LV. Multus ir jākopj un jāauklē un par tiem jārūpējas, multi nenokrīt no debesīm un paši par sevi nevienam nekādas priekšrocības nedod. Un ne par multiem te ir stāsts. Man pašam viņu nekad nav bijis tik daudz kā te tagad dažs labs cenšas samelot. Uz vecā servera t4 man bija Savs konts - Rupucis, tad bija mults makarons - tas ir fakts un to nenoliedzu (kopumā Makarons bija mans experiments, vai var nospēlēt serveri vispār bez zelta un kas no tā iznāks). Bija vēl mazs kontiņš PAX, kuru nodzēsu jau pie otrā ciema, jo negadijās gribētājs pēc viņa, bija arī konts Ronda, ar ko spēlēja Morgana, tiesa - to kontu uzliku es, bet spēlēja viņa. Tā ka 2 konti vien sanāk, nekādi ne vairāk.

Par cik šajā serverī arii viss beidzies - varu pastāstīt arī par to. Uzliku sākumā 3 kontus - Rebounds, Runduks un vēl vienu, kura nosaukumu neatceros vairs.

Reboundu savāca Frego, Runduku paņēma Rakaris no servt2 un to trešo paņēma Cheburashka, samainija pat e pastu un nikneimu. Es paliku bez konta, diemžēl esmu slimnieks, bez travas nespēju, tāpēc pēc laika uzliku vēl vienu kotu, kura niks lai nu paliek noslēpums, ja nu kāds to vēl nezina. Ar šo kontu arī tagad spēlēju, ja kāds te redz multu baru - lūdzu iepazīstināt arī mani ar tiem.

Kade - Tev teikšu tikai vienu, Tu tik ļoti cieni un mīli Mārtiņu, ka neredzi acīmredzamo - Mārtiņš jūs pameta uz serv2 un uz t4. Lai nu būtu uz serv2 brauciens uz Norgi, un Aress atstāšana lai nu būtu.
    Bet uz serv t 4 jau nu gan viss ir skaidrs. Viņš kā lielākais alianses offeris un balsts taču pameta Gungānus, un atļaušos piekrist tepat forumā ( par servt4 endgeimu) rakstītajam, ka varbūt tieši Bubuu kulaciņš bija tas, kas pietrūka, lai toreiz neuzvarētu RE. Tas taču ir fakts. Ja esmu kādu nepamatoti aizvainojis - piedodiet. Tomēr pa ceļam paskaitiet, cik visādus iesācējus un arī pārējos ir aizvainojis Bubuu (pingvins) ar savu lecīgo spēles stilu. Arī tur nebūtu ko iebilst = katrs spēlē kā grib (kā kādreiz leģendārais Kurbads), tomēr tā no maliņas paskatoties ir diezgan amizants iespaids. Kā teica mana vecmāmiņa - stir, pirr nopuršķ kā pirdiens un visss. Rezultātā Bubuu ir kā viens no daudzajiem, kuri servera sākumā brauc ar muti un servera vidū liekas uz delete. Un tikai par to te gāja runa. Mūsējiem no malas tas bija baigi uzkrītoši.

Par serveri kopumā runājot - vai tiešām Jums, mani cienijamie oponenti, liekas, ka pēc uzvaras un WW uzcelšanas serverī 2, man vēl kaut mirkli te kaut kas liekas uztraukuma vērts?????? Neesiet naivi. Es skatos no malas un izdaru savus secinājumus, un vienīgais ko gribēju teikt bija tas - ka nav starpības, vai ņēmi kukaiņu* zeltu saviem multiem, sev pašam, vai caur multiem kačāji kukaiņu* sudrabu - tas ir viss viens un tas pats. Respektīvi - liels daudzums neloģiskas sidraba naudas, kas principā sajāja visu spēli, un uzzinājuši par šo zelta āderi un redzot, ka to never ciet, bija jābūt beidzamajiem dauņiem, lai neizmantotu to, laikā kad citi to vien darija.

Vēlreiz saku: es neņuņņāju. Man ir POFIG. Es tikai uzrakstiju situāciju tādu, kā es to redzu un tādu kā es to atceros.

Paldies par uzmanību.

Kukaiņu* zelts - Bugs.

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Corvusater Apskatīt aptauju
    nu varbūt ir 100000 iemeslu minēšu dažus no tiem:

1.Konkrētajā gadījumā multi lieto kodus kas iegūti krāpnieciski un tā baro savus saimniekus
    2. No multa pārdzen zeltu sudraba veidā, kas tika izveidots lai iegutu liekus zeltus..
    3. kāds beidz spēlēt un tā atdod savus sudrabus citiem..
    utt.

Jebkurā gadījumā 2/3 daļās vismaz ir krāpšana... jo te iet runa par lieliem daudzumiem zelta vismaz sākumā ko redzēju un noteikti ka daudzi ir krapnieciski iegūti - kā uzskata admini (vācieši)... respektīvi ja bloķē tad arī būtu godīgi un pilnīgi līdzīgi ja bloķētu tādus kas pārdevuši savu preci izsolē un pirkuši par sudrabiem, kas iegūti no krāpnieciskā zelta tāpat kā tie kurus bloķē par iespējams neapzināti iegūtu tādu zeltu - servera kļūdas dēļ! Protams, tas nav godīgi pret visiem, bet arī tagad tas nav godīgi jebkurā gadījumā esmu dzirdējis, ka tā dara GUNGAANI par to cik daudz tur taisnības es neiešu spriest, bet kā saka, tad katrā pasakā ir sava daļas taisnības
    Un vispārībā.. Ko te čīkstat..

Ludzu parādiet man tos bloķētos multu kalnus, caur kuriem Gungāni izmantoja ZZ bugu..//

Ar banāniem apmētāti ir tikai lielie spēlētāji, tātad jūsu versija par to,ka Gungani multos pirka sms zeltu ir aplama.

Un izskatās tikai, ka Gungani spēlē tajā serverī, pārējie sēž forumā un vaimanā par banāniem, izsoles cenām un neveiksmēm..

JUms kauns pašiem nav?

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Wink

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    Respektīvi - liels daudzums neloģiskas sidraba naudas, kas principā sajāja visu spēli, un uzzinājuši par šo zelta āderi un redzot, ka to never ciet, bija jābūt beidzamajiem dauņiem, lai neizmantotu to, laikā kad citi to vien darija.

Kukaiņu* zelts - Bugs.
    Respektīvi beidzamie dauņi tagad nesēž uz banāna atščirībā no jums ''Ultra'' gudrie

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja asstrick Apskatīt aptauju
    Respektīvi beidzamie dauņi tagad nesēž uz banāna atščirībā no jums ''Ultra'' gudrie
    tas ir pilnīgi normāli , tas arī būtu tā turpinājies , ja jau to zeltu dod , vadība neko nesaka , tad značit var .

Vaina ir sistēmā , cilvēks pēc dabas ir alkatīgs , mums vajag vairāk ar pēc iespējas mazākiem izdevumiem .

Teorētiski tik pat labi vainu var novelt tiem vāciešiem , viņiem pat būtu jāmaksā kompensācija tiem kuriem tas bugs "gadījās" , negodīgi jau ir , balanss tiek sajaukts nu bet tā sanāk .

Restars un recover 99% , ka nebūs , tā arī spēle ies .

Jebkurā gadījumā vācieši dēļ tik maza servera kā ir te mums , latvijā , lieki laiku netērēs .

Zaudētāji būsim tikai mēs , viņi ( Vācieši ) jau neļaus sev zaudēt naudu , lai gan ir jau to zaudējuši .

Tā , ka pietiks strīdēties un bojāt nervus vins otram . Tas neizmainīs to kas jau ir noticis .
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    22

Pamata Ajajajai

Citāts Oriģināli rakstīja kursis Apskatīt aptauju
    Tu takš esi glups , serveris nesastāv tikai no vienām Gungām
    Ja mani pieķers, pie tā, ka es daru kaut ko nelikumīgu, neatļautu, tad es nečīkstēšu, es apzinos kādas sekas var būt.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    22

Pamata HANSS - Tiešs jautājums tev.

Par ko tu cepies? Tavs konts un mūlts nav nobanoti.

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata nu ja.....

Tas tiesa, tas tiesa, pats nezinu par ko cepos.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Frego Apskatīt aptauju
    Ja reiz publiski esi parkapis robezu, es nevaru neiejaukties.
    Puika vel esi ,un vel nezini to ka pienaks reize kad par visu bus jasamaksa.
    markoni es pazitu labak par tevi un vins vel nav nevienu uzmetis.vai atstajis nokatosanai.Ko nevaretu teikt par tevi .Tu te ka taurins viendienite paspurinies un nozudi.Parejie paliek rok talak. Jo speles jega ir uzcelt WW. Pec WW uzcelsanas tu tikai ieej cita limeni .
    tev ka jaunam gurkim kas slapina gulta (tas ir tavas alianses speletaju apraksta) to nesaprast vel.Japaaugas.
    Ko dod tava slimiga tieksme kraninu staipit vai nav bail ka pusaugu puikam kam vel vis nav nostiprinajies staipot nenotrukst?
    tevi 2x meginaja nokatot Nu un Tik neaizmirsti ka no Tevi paglaba tavi biedri vai ari pats biji sacepis 5 multus kur defu cept un sevi defot?
    artu nemejs. smiekli nak tas vis ir pupu mizas Es nelielisos cik reizu mani ir katojusi un cik artus esmu sev un saviem komandas biedriem palidzejis sagadat.
    Tevi deretu iesprostot ar musu serveru legendu tomms 33 viena buceni vins tev izkalotu smadzenes .Tad varbut tu no slidena tipina parverstos par cilveku.

1. par alianses aprakstu, normāliem cilvēkiem ir humorizūta,skatos,ka Tevi neviens ar tadu nav īsti nav piešķīris,skumji
    2.es puika? paskaties kā Tu raksti.... visi slikti,visi slikti.... ja nepatīk .lv serveris ,tad LAIPNI LŪGTS DZĒSTIES nevajadzēs Tev spēlēt ar tādu kā es vai līdzīgiem man.!
    3. ``Puika vel esi ,un vel nezini to ka pienkti,aks reize kad par visu bus jasamaksa`` laipni lūgts,nāc un iekasē no manis samaksu!!!!!
    4.``Ko dod tava slimiga tieksme kraninu staipit``uuuun atkal.... nejau Gungans aliansē sāka šito topiku,lai redz kādu apdirst vai raudātu par restartu... nebuutu izmantojuši bugu nekas tāds nenotiktu,ja nevari samierināts ar to,ka Jūsējiem sadeva banānus,tad ņem lāpstu un ej kādā klusā vietā izdari kaut ko noderīgu.
    5. ```vins tev izkalotu smadzenes .Tad varbut tu no slidena tipina parverstos par cilveku``` TU esi maza meitenīte vai kā? viņš izdarīs to,viņš izdarīs šito.. izdari pats kaut ko

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •