Apskatīt aptaujas rezultātus: Vai jūs esiet par ts4.lv restartu?

Balsotāji
37. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Jā, es vēlos restartu!

11 29.73%
  • Nē, restarts nav nepieciešams

26 70.27%
7. lapa no 19 PirmāPirmā ... 5678917 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 61 līdz 70 no 182

Raksts: Ko jūs teiktu par ts4.travian.lv restartu?

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    23

Pamata Izlasi kartigak

Citāts Oriģināli rakstīja kursis Apskatīt aptauju
    Tu ar saviem multiem , arī citiem pietiekamu postu esi darījis , sudrabu pārkačājis utt , armijas lauzis - no konfām / allas biedriem ...

Tā kā nesāc ....
    tu dumsh esi? izlasi ko es ierakstiju! speele ir speele! newienam nekaadu materiaalu postu neesmu darijiis un netaisos darit! un par to tiku sodiits, sodu sanjemu un wairak neko taadu nedaru! Paldies jums SKAJ ka paradijaat kaa pareizi speeleet! tik kkaaa pats juusu saimnieks arii ir slikto sarakstaaa, un nejau speeles, bet gan materiaalajaa zinaaa!

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    15

Pamata hansī

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju

Kade - Tev teikšu tikai vienu, Tu tik ļoti cieni un mīli Mārtiņu, ka neredzi acīmredzamo - Mārtiņš jūs pameta uz serv2 un uz t4. Lai nu būtu uz serv2 brauciens uz Norgi, un Aress atstāšana lai nu būtu.
    Bet uz serv t 4 jau nu gan viss ir skaidrs. Viņš kā lielākais alianses offeris un balsts taču pameta Gungānus, un atļaušos piekrist tepat forumā ( par servt4 endgeimu) rakstītajam, ka varbūt tieši Bubuu kulaciņš bija tas, kas pietrūka, lai toreiz neuzvarētu RE. Tas taču ir fakts. Ja esmu kādu nepamatoti aizvainojis - piedodiet.

Kukaiņu* zelts - Bugs.
    Hansī, zinu gan, kāds Mārtiņš ir pakaļa , es vairāk par to, ka nez kāpēc biju iedomājusies, ka lai nu ar ko, bet ar tevi tā kā kopīga valoda ir atrasta, tieši no tevis nebiju gaidījusi ķengas. Precizēšu par veco t4 - bubuu konts nebija viņam vienam, bubuu bija tikpat daudz mans, cik viņa. Un bubuu konta dzēšanas galavārds piederēja man, ja es būtu gribējusi viņu paturēt, konts būtu palicis. Mārtiņš tikai tā starp citu izmeta frāzi par dzēšanu, es biju tā, kas izlēma bubuu likvidēt, jo man nebija spēka vaktēt 2 giga (+ Diamondpiece) kontus. Īsāk, bubuu ofs pietrūka gungāniem, jo MAN bija slinkums viņu skatīties. To, ka konts paliks man vienai, zināju jau tad, kad kontam bija tikai 1 ciems, tas viss jau bija aprunāts un izrunāts, tā kā gluži nesanāk tā, kā tu to redzi. Katrā ziņā, šis viss tāpat ir galīgi ne par tēmu, tā kā lai tā veļa paliek tur, kur tā ir, viss, punkts.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    15

Pamata par to cienīšanu un mīlēšanu

Un, ak jā, man ir plaša sirds Es tiešām cienu un mīlu visu Gungānu pamata kodolu, mēs esam paši labākie

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Cool ..........njā

Felis ir uz serv1, un viņiem toč ir sāpe,ja artu ciemi ar ir iemesti blokā.

Runājot par tēmu - neviens no tās jautrās publikas nemāk pat piestādīt nekādu konkrētu rēķinu, domāju ka par nieka 10-15 īsziņām tos 10-15 latus kādam nav problēmu arī samaksāt, bet tāda iespēja jau netiek dota. Pieļauju ka viņi nemaz neredz konkrētu zelta daudzumu, tikai to ka bijušas kādas īsziņas,bet konkrēti cik - jupis viņu zina.

Visvairāk mani iepriecina vāciešu spēja tik perfekti atbildēt skaidrā latviešu valodā, bez nekādām gramatikas kļūdām.

Kadei - vai es ko savādāk pateicu vai uzrakstiju, nekā Tu šeit raksti. Personīgi es neesmu jūsu aliansi par mīzeliem saukājis, kā to darija pingvins, kad mūsējie paziņoja ka liek uz delete atlikušos (nebloķētos) kontus. Tas arī bija par iemeslu te sākt purināt, kā Tu saki netīro veļu. Es gan neko netīru nemaniju - parasta standarta situācija, kādu travianā ir daudz..........laikam jau Jūsu Gungānu klanā Lucifera autoritāte ir tik liela, ka mani izteicieni jums izraisija pamatīgu dusmu lēkmi un pat pamudināja Agni mani nosaukt par ''pakaļas laizītāju''. Tiesa - nepaskaidrojot kam? Nebūtu jau slikti šeit atklātā textā to izlasīt. Gan par to kāpēc esam mīzeli? Gan par to pakaļas laizīšanu.

Priekā.

(mana alianse un manējie forever ir PLATOON klans, Gungāni nekad tie nav bijuši, un Aress jau nu galīgi ne. No visa lielā Gungānu klana man vienmēr patika Ally-D, Tu Kade un Elwīra. Uz servera t4 es gadijos nejauši, un tikai Elwīras dēļ iegāju Airbornu aliansē. Un ja godīgi - visvairāk es visu servera laiku besijos no Saldā un Mārtiņa debilajiem zilo jociņiem, par smilšpapīru un rozā maikām pakaļā. Es jau saprotu, ka tas ir modernās zelta jaunatnes stils, tomēr viss tas mani motivēja uzturēties skaipā pēc iespējas mazāk. Klusu ciešana ne vienmēr ir sajūsmas pilna piekrišana, Kade. Veiksmi Jums ar WW.)

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju

Kadei - vai es ko savādāk pateicu vai uzrakstiju, nekā Tu šeit raksti. Personīgi es neesmu jūsu aliansi par mīzeliem saukājis, kā to darija pingvins, kad mūsējie paziņoja ka liek uz delete atlikušos (nebloķētos) kontus. Tas arī bija par iemeslu te sākt purināt, kā Tu saki netīro veļu. Es gan neko netīru nemaniju - parasta standarta situācija, kādu travianā ir daudz..........laikam jau Jūsu Gungānu klanā Lucifera autoritāte ir tik liela, ka mani izteicieni jums izraisija pamatīgu dusmu lēkmi un pat pamudināja Agni mani nosaukt par ''pakaļas laizītāju''. Tiesa - nepaskaidrojot kam? Nebūtu jau slikti šeit atklātā textā to izlasīt. Gan par to kāpēc esam mīzeli? Gan par to pakaļas laizīšanu.

Un ja godīgi - visvairāk es visu servera laiku besijos no Saldā un Mārtiņa debilajiem zilo jociņiem, par smilšpapīru un rozā maikām pakaļā. Es jau saprotu, ka tas ir modernās zelta jaunatnes stils, tomēr viss tas mani motivēja uzturēties skaipā pēc iespējas mazāk.
    1. SALDĀ UN MĀRTIŅA???? Saldais tik tos jokus non-stopa atkartoja un viss,no citiem tur lielākoties bija pilnīgs ignors par viņiem pēs nedēļas vai divām
    2.sāksim ar to,ka par šo topiku izlasiju alianses čatā,kad jau tīri daudz ekšena bija un kad paspēja `atbildēt` uz visiem jūsu `gudrajiem` uzbraucieniem... tā kā es vispār sāku lasīt šo,kad liela daļa jau to čatā bija apspriedusi...
    3.``` par mīzeliem saukājis, kā to darija pingvins``` tu man parādi,kur ,ģēnij? Kā es varu saukāt Jūs par kaut ko kas Jūs esiet(moška i nēsiet),ja es no XI ne ar vienu nekontaktējos? Paskaties uz savas alianses līmeni labāk,jo gan man,gan Saldajam tika atsūtītas vairākas IGM no XI biedriem,kuras saturēja tādus vārdus,ka tur varētu uzlikt kādus 2-3 banus tikai tā...

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    15

Pamata njum

Ai, lieki tērēts laiks bullshita strīdiem par neko. Un es kaut kā neminos, ka tad, kad saņēmām ziņu par jūsu dzēšanos, kāds būtu tā rupji ņirgājies. Sarunas, protams, bija, bet nu nezinu, kurā brīdī kas tāds jums ir padots.. Patiesībā pilnīgi saprotama rīcība, ja aktīvie spēlētāji visi kā viens zem bana. Nu, vienalga, šeit nu pie kāda jēdzīga rezultāta tāpat nav iespējams nonākt. Katram sava dusma uz lūpām un katram sava taisnība. Veiksmi arī tev, Hansī, sacentīsimies defošanā?

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata

[QUOTE=markoni3;17397

laikam jau Jūsu Gungānu klanā Lucifera autoritāte ir tik liela, ka mani izteicieni jums izraisija pamatīgu dusmu lēkmi un pat pamudināja Agni mani nosaukt par ''pakaļas laizītāju''. Tiesa - nepaskaidrojot kam? Nebūtu jau slikti šeit atklātā textā to izlasīt. Gan par to kāpēc esam mīzeli? Gan par to pakaļas laizīšanu.
    .)[/QUOTE]

Pakaļu kā jau sākumā minēju laizīji Tu, tam pašam Luciferam. Īsti neesmu informēts, kam tu to laizi tagad, bet tas vairs nav tik svarīgi

Visu servera garumu līdz Bubuu konts tika izdzēsts, Tu viņu debesīs cēli par karot prasmi, par to pašu mājiņu būvēšanu, par ally vadīšanu, vabšem praktiski par visu, kas lielā mēra saistīts ar Travu!

Bet redz tagad viņš ir Tikai mutes braucējs, kas servera sākumā tikai ar muti brauc un pēcāk,kad jāsāk karot nodzēšas

Tikai vēl pasaki, ka tā nebija

Speciāl priekš tevis sameklēšu un sakopēšu skype sarunas

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    31

Pamata

Jus ko negribat parunaat vel par senaku pagatni?

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Cool

Citāts Oriģināli rakstīja Aigars12 Apskatīt aptauju
    Jus ko negribat parunaat vel par senaku pagatni?
    Hmm ... man nav nekas pret to

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata Ak vai............

Ak vai.............cik Jums gan smagi iet ar lasīšanu. Varu arī tagad pateikt un VĒLREIZ atkārtot visai Traviana saimei par prieku: Lucifers/bubuu/pingvins ir visu laiku labākais offeris manā skatijumā. Un kamēr vien viņš spēlē - tas tā ir. Nekad, nekur neesmu nevienam teicis ko citu. To ka lecīgs = to esmu teicis (ko vien vērts ir viņs profila uzraksts, ko es kā neangliski runājošais tulkotu tā: ''BUBUU IR ATPAKAĻ KUCES'' Ar kucēm, protams ir domāti visi citādi domājošie un tmldz. kurus nu atkal drāzīs. Tikai kāda jēga no tās drāšanas, ja servera vidū konts tiek nodzēsts, vai pamests. Vai no tā aliansei daudz labuma kopumā tiek? Jo uzvar serveri tas, kas pirmais uzceļ WW. Jeb es atkal kaut ko ne tā esmu sapratis.???? Izlasi vēlreiz manus postus, varbūt sapratīsi ko es gribēju pateikt. Bija uz servera 2 vecā tāds DonCorleone, kurs bij top1. Drāza visus, ko gribēja, staigāja pa citu izsistajām fermām, sarakstēs bija reti lecīgs un augstprātīgs. Domāju, ka tagad reti kurš viņu vairs atceras, jo tautai apnika un beigās viņu nolēma nedefot vairāk. Vot i dižais oferis nodzēsās jo viņu fermoija visi kam nebija slinkums.

Vēlreiz saku - pingvins ir labs oferis, labākais ko es personīgi zinu - un ja viņš būtu toreiz nospēlējis lidz galam un izdrāzis RE, manai sajūsmai nebūtu robežu, tāpatiņās kā, ja tas būtu izdarīts ar Artemidu vēl kādu serveri agrāk. Tak nu jau pietiks....apnika. Man laikam jāmācās pareizi izteikt savas domas, savādāk mani nesaprot.

Tagad par lietu - vācieši darbu turpina un cik skatos tad jau viens no lielajiem GUNGĀNU spēlētājiem ar ir iebloķēts.

Un vēl jauna prieka vēsts - ir aizbloķēts spēlētājs kurš pirka kukaiņu zeltu uz speed, bet uz t4 nepirka, tas būtībā nozīmē, ka friči ķeras klāt arī IP adresēm un rakās augšā visus ko vien varēs.

Un kad paliks serverī kādis 20-30 ejoši konti, varēsim ar jums GUNGĀNU kungi, no jauna apspriest restarta vajadzību un iespējas, vai ne?

P.S. Klīst baumas, ka tie kompji un IP adreses, kas lietoja kukaiņu zeltu, pirms parāda atmaksas nedrīkstēs Travian spēlēt vairs nekad. Varbūt ka tikai baumas, bet ej nu zini.

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •