Apskatīt aptaujas rezultātus: Vai jūs esiet par ts4.lv restartu?

Balsotāji
37. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Jā, es vēlos restartu!

11 29.73%
  • Nē, restarts nav nepieciešams

26 70.27%
1. lapa no 19 12311 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 182

Raksts: Ko jūs teiktu par ts4.travian.lv restartu?

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Dzīvesvieta
    Tavā datora monitorā, jeb tev tieši priekšā!
    Ieraksti
    19

Arrow Ko jūs teiktu par ts4.lv restartu?

Kā jau mēs visi zinām, serveris ir pamatīgi sapists... Nobanoti ir gan tie, kas lietoja to bugu, gan tie, kas to nelietoja, + daži, kas lietoja ir uz brīvām kājām
    Tā, kā tie, kas bugu lietoja uz saviem multikontiem, konkrēti minēšu GUNGANS aliansi, pēctam ar izsoļu palīdzību pārstūma uz savu kontu netiek nobanoti... Sanāk, ka multikonts viņiem izglābj pakaļu!!! Varu derēt, ka no viena IP vienā kontā zelts ir pirkts izmantojot buga palīdzību, citā vispār nav pirkts. Bet tas cits spēja noopirkt, gan spaiņus pa 6k-33k, gan ziedes ~150-200 gabalā, gan mākslasdarbus ~5k, kuri beigās sasniedza 6,5k. Tādi banu nav pelnījuši????
    Es saprotu, ka to dara vācieši un, ka viņi visus nobanos un sačakarēs, tā jau sačakarētu serveri. Kas tur cīnīsies? Gungans pret fermām? Jo reāli, serveris bija nesabalanesēts, bet tagad viņš ir kļuvis vēl nesabalansētāks..

Ir nepieciešams restarts!!!
    Last edited by Wu-kong; 03-30-2012 at 11:01 AM.
    "Only in combat do you learn who you truly are."

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

nepiekrītu. domāju ka restarts situāciju nemainīs. it īpaši ne to, ka saliedēta viena alianse var iznest visus pārējos lv serverī, jo pārējiem prasmes bišķi pietrūkst.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Labi labi

Citiem tā ir prasme , bet dažiem tā ir vienkārsā nekaunība :d

Bet tas man jau sen necepī Tāpēc , ka tas notiek jau katrā serverī

KO varu dot ir savu artavu spama un ķēdes vēstules ...

Vispār negribās par to domāt , bet spēlēt zaprosta

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata hmmm...

Šoreiz Aly-D nav taisnība, lai gan viņš ir sakarīgākais kadrs, ko zinu Travianā. Par restartu nezinu, bet serveris ir šā vai tā jāanulē. Un ne jau dēļ zelta, ne ne zelta, bet dēļ daudzajiem nobanotajiem ļaudīm, kas atbanoti reāli netiks, jo netiek jau piestādīts nekas rēķinam līdzīgs. Ir tikai bla, bla, bla texti - tipa piestādiet maksājuma uzdevumus, kas pierāda ka zelts pirkts legāli. Respektīvi - kas tad notiks lielajā perspektīvā??? Ko darīsim ar speed pasauli, kurā daudzi masveidā lietoja to bugu?? Ko tad tagad darīs ar tiem, kas nemaksās neko un nebloķēsies vaļā? Neļausim spēlēt forever uz neviena Travian servera??? Tipa IP adrese un kompa numurs tiks uz mūžiem bloķēts? Vai kā? Tas tak ir pilnīgs absurds. Kas tad vispār uz LV vēl spēlēs.???

Un par serveri runājot - nu beidzat džeki stāstīt, ka kāds te ir no kaut kā nobijies. Būtu nu no kā nobīties. Vai no tā Bubūū-Lucifera-pingvīna??? Kas vienmēr vareni sāk - visiem uzbrauc, briesmīgi kruto mētā un servera viducī, kad reāli redz ka vinnēt nav iespējams - ar lepnu žestu pamet visus savējos un nodzēšas. Tipa baigi aizvainotais, bet patiesībā meklē tikai sev attaisnojumu aiztīties ar godu, jo viņam dikti nepatīk atrasties to rindās, kurus dauza. Gan no Artemidas savulaik aizlaidās, gan arī no Muses un Burbulinādes. Tā ka nevajag smīdināt. Jeb cerējāt ka šoreiz viņš neaiztīsies, jo esat servera favorīti? Tik vai tā aiztīsies, šoreiz aiz garlaicības, jo lielākai bariņš aktīvo spēlētāju ir blokā. Ja gribat izskaitļot reālos zelta jūzētājus - sodiet tos kas pirka spaiņus pa 20 - 30 K sudraba un pergamentus par līdzīgu cenu, tie arī ir lielie zelta sūtītāji un nav svariigi vai cauri multiem, vai pa tiešo to zeltu/sudrabu stumdija.

Tomēr jautājums paliek atklāts - ja tagad palaidīs restartu - vai tad visi saucamie zelta zadzēji varēs bez bažām spēlēt? Ja nevarēs - tad restartam nav jēgas, tad jau labāk lai serveris iet savu gaitu, tāpat tur jau viss ir izlemts šobrīd, kad daudz maz aktīvā tauta jau sēd banā.

Un vispār - pērkot tās SMS, serverī parādijās smuks uzraksts , ka ir samaksāts 0.99 sant. par pakalpojumu, un nekādi ne citi cipari, tā ka labticīgs naivulis varēja arī neko nesaprast. Un pierādīt, ka kāds ir apzināti to darijis - tas ir ļoti, ļoti grūti, ja vien pats neatzīstas tajā.

Nesaprotu ko tie vācieši cer panākt.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

būtībā restarts būtu negodīgs pret tiem kas zeltu pirka godīgā ceļā . pierādīt ir samērā grūti visu to ķēdi kā tas zelts varētu iet .

Nezinu cik ilgi ir tas gļuks ar zeltu , bet varbūt var uztaisīt tā , ka tiek uztaisīts recover ( tā kā tajā reizē kad MH sapsihojās ) , tad laikam bija recover par 1 dienu , varbūt tagad var uztaisīt recover uz vēlāku datumu ? Izreķināt visu nopirkto zeltu bez īsziņām , visu sapirkto iekaitīt tajos kontos kas bija pirkuši , tad katram vēl 50 zelta bonusu ( vai savādāk atkarībā vai zeltu vispār ar sms pirka vai ne )
    Tomēr būs godīgāk nekā restarts uz 0
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

principā jāpiekrīt S_P_E_R_M variantam - tas būtu godīgākais variants. tikai ja ko tādu vispār var izdarīt (?) tad adminam/mh uzreiz jāķeras pie lietas, jo tad principā tas, ko daram šobrīd vairs nav aktuāli.

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata nē restartam

Paši esiet vainigi, ka tikāt nobanoti...

Nejau 1. reizi tāds bugs parādās... Un bani ir nejau 1. reizi par šo lietu...

Tā kā Hanss nečīksti te par banu un nemaz nav tā ,ka praktiski visi aktīvie acc ir zem bana....
    Tas ,ka tava ally izmantoja bugu un tika par to sodīta nav visa servera vaina.. vabšem spēlējam tālāk un nečīkstam par neizdevušos spēli

Ir cilvēki ,kas pirka zeltu par naudu... restarta gadījumā, kas kompensēs tērēto zeltu... Tu?

Citēju, kādu, kas nav Gunganos

''Kā jau mēs visi zinām, serveris ir pamatīgi sapists... Nobanoti ir gan tie, kas lietoja to bugu, gan tie, kas to nelietoja, + daži, kas lietoja ir uz brīvām kājām
    Tā, kā tie, kas bugu lietoja uz saviem multikontiem, konkrēti minēšu GUNGANS aliansi, pēctam ar izsoļu palīdzību pārstūma uz savu kontu netiek nobanoti... Sanāk, ka multikonts viņiem izglābj pakaļu!!! Varu derēt, ka no viena IP vienā kontā zelts ir pirkts izmantojot buga palīdzību, citā vispār nav pirkts. Bet tas cits spēja noopirkt, gan spaiņus pa 6k-33k, gan ziedes ~150-200 gabalā, gan mākslasdarbus ~5k, kuri beigās sasniedza 6,5k. Tādi banu nav pelnījuši????
    Es saprotu, ka to dara vācieši un, ka viņi visus nobanos un sačakarēs, tā jau sačakarētu serveri. Kas tur cīnīsies? Gungans pret fermām? Jo reāli, serveris bija nesabalanesēts, bet tagad viņš ir kļuvis vēl nesabalansētāks..''

ir kādi pierādījumi par šo?
    ja nav, tad tā ir tikai tukša fermas muldēšana

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Sivēni uz urrā

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju

Un par serveri runājot - nu beidzat džeki stāstīt, ka kāds te ir no kaut kā nobijies. Būtu nu no kā nobīties. Vai no tā Bubūū-Lucifera-pingvīna??? Kas vienmēr vareni sāk - visiem uzbrauc, briesmīgi kruto mētā un servera viducī, kad reāli redz ka vinnēt nav iespējams - ar lepnu žestu pamet visus savējos un nodzēšas. Tipa baigi aizvainotais, bet patiesībā meklē tikai sev attaisnojumu aiztīties ar godu, jo viņam dikti nepatīk atrasties to rindās, kurus dauza. Gan no Artemidas savulaik aizlaidās, gan arī no Muses un Burbulinādes. Tā ka nevajag smīdināt. Jeb cerējāt ka šoreiz viņš neaiztīsies, jo esat servera favorīti? Tik vai tā aiztīsies, šoreiz aiz garlaicības, jo lielākai bariņš aktīvo spēlētāju ir blokā. Ja gribat izskaitļot reālos zelta jūzētājus - sodiet tos kas pirka spaiņus pa 20 - 30 K sudraba un pergamentus par līdzīgu cenu, tie arī ir lielie zelta sūtītāji un nav svariigi vai cauri multiem, vai pa tiešo to zeltu/sudrabu stumdija.
    Paprasīšu Tev tikai 1 jautājumu? Tu esi debīls vai vnk izliecies? Ko Tu vari šņukstēt,ka nezini visu..m?

tātad.. tālais ts2 pirms... paris gadiņiem... man vasarā piedāvāja braukt uz Norvēģiju zelta iespēja,kapēc neizmantot? Ceļam tu man iedevi 110ls,lai man vieglāk tikt uz Norvēģiju un tā kā es acc domāju dzēst par to,ka tu man uzdāvināji ceļa naudu.. izlēmu Tev acc uzdāvināt, bet ito tu viņu sačakarēji,ka nematās... līdz ar to kāda notīšanās?

tālāk.. 1. ts4.... mani mēģināja nonest 2 reizes.. kka nesanāca,starp citu.!! turklat ts4 es biju 1. no NE RE alianses,kas sāka karot par artiem un arī veiksmīgi 2-3 atņēmu so... padomā pirms raksti,ja Tu to māki....

UN VISIEM,kas spēlēja man tuvu un bija tuvu bija zināms,ka es nenāku celt WW un tas nav mans mērķis.. kas es esmu uztaisijis pietiekamu bardaku serverī un ir citas lietas,ko darīt.. metu mieru.. viss jauki un forši...

turklāt nejau man ir katrā serverī kādi 10 multi,bet gan Tev tā kā saulīt, ŠAT ZE FAK AP, OKĒJ?

un runājot to,ka redz aktīvie spēlētāji ir zem bana... UN????? mani ķipa tam ir jāietekmē vai arī es to ietekmēju? teicu visiem,lai izmanto zelta bugu???? NĒ ! līdz ar to arī par to TU varētu aizvērties,jo tā ir viņu izvēle un pašu problēmas kapēc viņi ir nobanoti....

tālāk par zelta cenām.. izsolei laikam tu neseko vispār līdzi.. ziedes cena bija 50-100 un gleznas apmeeram 3k,izņemot pergas,ko pirka ZIBENIS,kas nu kka ne tuvu nav pie Gungan alianses... vot,kad parādijas bugs,tad lūk corki pirka,visu,ko vien varēja.... nejau man saķerti ir pāris simti ziloņu, staav acc 60 gleznas,9 spaiņi un kas tik vēl corki acc nebija,jo redz viņš pacēla izsoles cenas 2x 3x augstāk virs standarta.....

bļāviens,Tu tomēr esi tāds čīkstulis, GOD DAMMIT,SIEVIETE.

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata Hanss Miller, jeb Makaroni 3

Tu te kko runā par Pingvīna ( Mārtiņa) aiziešanu no spēlēs dēļ nepatikas pret nokatošanu..

VInu pirmajā t4 2x mēģināja nokatot ( Abas neveiksmīgi)

+ visu tā servera garumu viņam pakaļu laizīji, vislaik cēli viņu debesīs, par to cik labs karotājs, konta pieskatītājs, spēlētājs ir...

---------------------------

Un pats tak viens no pirmajiem gribēji iet prom un pēctam arī aizgāji, jo redz uz s1 biji WW uzstutējis (nelietīgā veidā) un saprati ,ka t4 tas neizdosies un tāpēc negribēji kaunā krist..

Un par multiem - pats nemāki ar 1 acc spēlēt, uz serveri ir vismaz ap 10 multiem arī šinī t4

Citu pakaļās skabargas redzi, a pats savā acī baļķi neredzi...

Nakamreiz pirms raksti šādas mulķības, apdomā, cik pats godīgs esi

Vēmiens nāk pilonīgi

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •