2. lapa no 2 PirmāPirmā 12
Rādīt rezultātus 11 līdz 15 no 15

Raksts: jaunie Natāru uzlabojumi

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    31

Pamata

Tagad kareivji mirst no nataru mura
    un ipasi tizli ir tas ka natari tos murus loti atri sacel

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

labi ir ka viņi mirst nost , savādāk baigā medusmaize tie natāri , labi , ka vēl pa kadam karavīram tie natāri arī būvē .

Un par to ka natāri uzbruktu ja nekas nenotiek pilnīgi piekrītu , tad ja vismaz visi pretinieki bez ofa , vismaz natāri būtu drauds lielajiem oferiem / simotājiem .

+ vēl liela daļa oferu no populācijas baidās , tā nevienmēr tak liecina arī par stipru armiju visos ciemos .
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja S_P_E_R_M Apskatīt aptauju
    labi ir ka viņi mirst nost , savādāk baigā medusmaize tie natāri , labi , ka vēl pa kadam karavīram tie natāri arī būvē .

Un par to ka natāri uzbruktu ja nekas nenotiek pilnīgi piekrītu , tad ja vismaz visi pretinieki bez ofa , vismaz natāri būtu drauds lielajiem oferiem / simotājiem .

+ vēl liela daļa oferu no populācijas baidās , tā nevienmēr tak liecina arī par stipru armiju visos ciemos .
    Runā savā vārdā?

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Asgard Apskatīt aptauju
    Runā savā vārdā?
    nē es no pieredzes , esmu bijis sēdētājs com serveros daudziem šiem lielajiem simeriem . Būtibā defs ir tikai galvaspilsētā , kur tas , atzīšu , ir samērā liels , bet pārējie ciemi ir relatīvi neaizsargātas lielas resursu kaudzes ar 100 izlūkiem un ne pārāk lielu , vienveidīgu defu .

Protams , es nerunāju par visiem . Lv serveros pabūt ir sanācis mazāk nekā ārzemju .( Lv spēlēju kamēr nekļuvu par oferi )
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja S_P_E_R_M Apskatīt aptauju
    nē es no pieredzes , esmu bijis sēdētājs com serveros daudziem šiem lielajiem simeriem . Būtibā defs ir tikai galvaspilsētā , kur tas , atzīšu , ir samērā liels , bet pārējie ciemi ir relatīvi neaizsargātas lielas resursu kaudzes ar 100 izlūkiem un ne pārāk lielu , vienveidīgu defu .

Protams , es nerunāju par visiem . Lv serveros pabūt ir sanācis mazāk nekā ārzemju .( Lv spēlēju kamēr nekļuvu par oferi )
    patiesībā tas ir saistīts ar vairākām lietām kapēc ir tā...

1. ja vajag suutit kkur daudz defa,tad kamer atnak no support ciemiem utt utt,jo reali tapat kaa offam brunas deferim ir(lielam deferim) karos 1-3 ciemos,ne vairāk....
    2. vnk ja saliec pa 1k defu katraa supporta,tad zuud lielaa defa speeks,pa mazam jua vieglāk izsistu utt

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •