1. lapa no 4 123 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 34

Raksts: Konkurss: Tupums nemirst!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    33

Pamata Konkurss: Tupums nemirst!

Tātad, ja tev ir pilnīgi nejēdzīgs teksts, ar kuru tu vēlies padalīties - uz priekšu, iespējams tu par to saņemsi balvu!

Žūrijā pagaidām vaimankājiņš un es - cīsiņvīrs!

Konkurss beigsies aptuveni pēc 3 nedēļām. Nāks tuvāk, tad paziņosim beigu datumu.

Pierādiet, ka stulbumam nav robežu!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Zilo ezeru zeme
    Ieraksti
    19

Pamata

Ar so savu konkursa izsludināšanu tikko pierādīji, ka stulbumam nav robežu.

Jebkuram konkursam ir jābūt nolikumam. Tavā gadījumā ir tikai kaut kādas mistiskas 3 nedēļas. Par vērtēšanu ar nekas nav teikts, tikai par vērtētājiem, nav izvirzītas tēmas, kā arī nav noteiktas balvas. Pēc tā secinu. Tavs konkurss nerullee

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    33

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Atkala Apskatīt aptauju
    Ar so savu konkursa izsludināšanu tikko pierādīji, ka stulbumam nav robežu.

Jebkuram konkursam ir jābūt nolikumam. Tavā gadījumā ir tikai kaut kādas mistiskas 3 nedēļas. Par vērtēšanu ar nekas nav teikts, tikai par vērtētājiem, nav izvirzītas tēmas, kā arī nav noteiktas balvas. Pēc tā secinu. Tavs konkurss nerullee
    Ar šādu sniegumu tu balvu nedabūsi!
    Tu gribi stulbumu ielikt rāmjos? Tas nav iespējams!
    Vienu vakaru es ar to vaimansdievsmanirkāja satikšos, kopā sapīpēsimies, sadzersimies un kopīgi nolemsim, kurš ir pelnījis balvu! Kas vēl nav skaidrs?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Zilo ezeru zeme
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Cīsiņvīrs Apskatīt aptauju
    Ar šādu sniegumu tu balvu nedabūsi!
    Tu gribi stulbumu ielikt rāmjos? Tas nav iespējams!
    Vienu vakaru es ar to vaimansdievsmanirkāja satikšos, kopā sapīpēsimies, sadzersimies un kopīgi nolemsim, kurš ir pelnījis balvu! Kas vēl nav skaidrs?
    Mjaa... Bet vai tad es uz to mistisko balvu maz pretendēju?

Es tikai izteicu savas domas

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    33

Pamata

visi, kas te ieraksta pretendē uz balvu

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Zilo ezeru zeme
    Ieraksti
    19

Pamata

Arī par šo konkursa nolikumā neko nebiji teicis

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    55

Pamata

O forši! Te galvenais, lai Ogijs kaut ko ieraksta - viņš automātiski kļūs par uzvarētāju! Tad tikai atliek ar viņu satikties un apsolu balvu pasniegt pats personīgi...

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Piena celjsh
    Ieraksti
    25

Pamata

Karoch noveelu visiem miiljajiem foruma daliibniekiem sirsniigus un jaukus Ziemassveetkus!!!

P.S. Mans laizh uz Zhagaru snowot

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    33

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Ttrakais_suns Apskatīt aptauju
    Karoch noveelu visiem miiljajiem foruma daliibniekiem sirsniigus un jaukus Ziemassveetkus!!!

P.S. Mans laizh uz Zhagaru snowot
    Šitas velk uz 3 no 10.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

Rīga tika atklāta nejaušā vācu tūristu apmeklējuma laikā, kad tie devās uz Baltišas galveno iepirkumu centru Salaspili iepirkt vietējo austos dūraiņus, kad pēkšņi to gumijas laivai radās maza sūce Daugavā pie lībijiešu tautiņas mazvalža J. Birko debili pārvaldītās teritorijas, kurā atradās ciems tieši pie upes. Ciemā atradās klēts, kuru mēdz dēvēt par latvju alus šūpuli (diemžēl alus tad vēl nepastāvēja, jo ciema iedzīvotāji nepārtraukti plēsās savā starpā par ostas vietām un labāko bedru aizpildītāju, kā arī retu reizi par atsevišķu kaimiņu uzslietā krāmu [sauktiem par arhitekta Viļņa Krāma šķūņiem] šķūņa augstumu) un kādi vēl pāris ūķi, bet vairāk gan nekas, jo kā jau teikts, cilvēki visu laiku strīdējās un tāpēc neko citu sevišķu neizdarīja pa to laiku.
    Tā kā vācieši piedāvājās palīdzēt sakārtot rīdzinieku dzīvi, viņiem tā tika atdota (ar govs ādas somu komplektā), jo Birko mīlēja savu nesakārtoto pilsētu un Rīga jau vairs nebija pārvēršama(Birko mīlestība pret nesakārtotām vidēm izskaidrojama ar viņa vēlmi visur kļūt par vadītāju un radīt iespaidu, ka viņs visu salabos.---- Kā gan rīdzinieki varēja zināt, kas ir salabota pilsēta, nav pētīts, jo galu galā nevienam tas nerūp.)

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •