Rādīt rezultātus 1 līdz 5 no 5

Raksts: DiamondPiece

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    23

Pamata DiamondPiece

Saņēmējs:
    jakubs
    Nosaukums:
    RE: bez temata
    Nosūtīts:
    šodien 03:50
    mazais! tu esi parak miiksts lai wsp uzdroshinaatos kko darit! un s2 nea! es LV serverus metu pie malas! taadus miiiksots un stuka4us es sawaa dziiwe necienu, kas ir respektiibi latvieshi kas no sewiim iedomajas ka ir kruti! es buutu ar jums speleejis, bet augspraatiiba pret speletaju kas wairs nespeelee, bija wnk pipec!
    tju pat man neko sheit newari izdariiit! jo wnk esi parak bailiigs! ja tew kkas nepatiik, es buushu LV 12 julija lidz 22 julijam! waram tikties un apspriest aci pret aci! mozh teju iedzert un parunaaat, wiss no tewiim atkariiigs!

Klau mazais vai s2 spēlēsi ja jā gribētu zināt Tavu niku lai var sadot pa biksēm Ko saki ???

Taatad tie ir SKAJ speletaji! kursh uz teeju laipni aicinaati juulijaa!

ar cienu DiamondPiece

Pievienošanās datums
    Apr 2012
    Ieraksti
    1

Pamata Tēju jā varam sabīdīt

Es ar mieru iedzert kādu tēju un aprunāties jo tā ķēzīšanās forumos ir pilnīgi bezjēdzīga
    Citāts Oriģināli rakstīja DiamondPiece Apskatīt aptauju
    Saņēmējs:
    jakubs
    Nosaukums:
    RE: bez temata
    Nosūtīts:
    šodien 03:50
    mazais! tu esi parak miiksts lai wsp uzdroshinaatos kko darit! un s2 nea! es LV serverus metu pie malas! taadus miiiksots un stuka4us es sawaa dziiwe necienu, kas ir respektiibi latvieshi kas no sewiim iedomajas ka ir kruti! es buutu ar jums speleejis, bet augspraatiiba pret speletaju kas wairs nespeelee, bija wnk pipec!
    tju pat man neko sheit newari izdariiit! jo wnk esi parak bailiigs! ja tew kkas nepatiik, es buushu LV 12 julija lidz 22 julijam! waram tikties un apspriest aci pret aci! mozh teju iedzert un parunaaat, wiss no tewiim atkariiigs!

Klau mazais vai s2 spēlēsi ja jā gribētu zināt Tavu niku lai var sadot pa biksēm Ko saki ???

Taatad tie ir SKAJ speletaji! kursh uz teeju laipni aicinaati juulijaa!

ar cienu DiamondPiece

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    Rīga/Gulbene
    Ieraksti
    31

Pamata

Nu Jums tiešām nav,ko darit

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

Nu principā jau nav

Pievienošanās datums
    Nov 2013
    Ieraksti
    1

Pamata

es LV serverus metu pie malas! taadus miiiksots un stuka4us es sawaa dziiwe necienu, kas ir respektiibi latvieshi kas no sewiim iedomajas ka ir kruti! es buutu ar jums speleejis, bet augspraatiiba pret speletaju kas wairs nespeelee, bija wnk pipec!
    Braindumps http://my-braindumps.net/
    pmp certification dumps pmp certification dumps

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •