Rādīt rezultātus 1 līdz 6 no 6

Raksts: Zelta klubs

Pievienošanās datums
    Jun 2012
    Ieraksti
    1

Pamata Zelta klubs

Vēstule
    Labdien! Nopirku zelta klubu. Par 100 naudiņām. Cik visur rakstīts tad zelta klubā ietilpst celtniecības uzlikšana ja nepietiek resursi (master builder). To nevaru atrast. Tāpat rakstīts ka zelta klubā ietilpst karavīru paslēpšanās (send away troops before an attack). To ar nevaru atrast. Un nevaru atrast arī trade route. Ja šādas iespējas nav tad kāpēc par to netiek brīdināts? Man par esošajiem niekiem nebūtu gribējies maksāt 100 naudiņas.
    Gatis

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    31

Pamata

Sveiks!
    Par celtnieciibas uzliksanu nezinu man liekas ka tas ir tikai par zeltu, bet karevju paslepsanas ir un ir tirznieciibas celi!

Pievienošanās datums
    Jan 2011
    Ieraksti
    4

Pamata

ar zelta klub apalidzibu var meklet c9 un c15 laukus?

Pievienošanās datums
    Jun 2012
    Ieraksti
    3

Pamata atbilde

Citāts Oriģināli rakstīja Weed Apskatīt aptauju
    ar zelta klub apalidzibu var meklet c9 un c15 laukus?
    Jaa, iecentree mapi un shaja loga kreisaja sturi, augshpusee ir iespeja meklet cropperus.

Pievienošanās datums
    Dec 2012
    Ieraksti
    4

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja cielava6 Apskatīt aptauju
    Vēstule
    Labdien! Nopirku zelta klubu. Par 100 naudiņām. Cik visur rakstīts tad zelta klubā ietilpst celtniecības uzlikšana ja nepietiek resursi (master builder). To nevaru atrast. Tāpat rakstīts ka zelta klubā ietilpst karavīru paslēpšanās (send away troops before an attack). To ar nevaru atrast. Un nevaru atrast arī trade route. Ja šādas iespējas nav tad kāpēc par to netiek brīdināts? Man par esošajiem niekiem nebūtu gribējies maksāt 100 naudiņas.
    Gatis
    Celtniecības uzlikšana kad nepietiek resursu: "Arhitekta palīdzība" - 1 zelts - ieliek būdu celtniecības rindā, un gaida kad būs resursi. šo nerāda ja kontā zelts ir 0.

Pievienošanās datums
    Apr 2013
    Ieraksti
    1

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •