Rādīt rezultātus 1 līdz 2 no 2

Raksts: Par zelta pārskaitīšanu!

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    4

Pamata Par zelta pārskaitīšanu!

Labdien nesen pārnācu no lv2 servera uz lv3 serveri kas tiko atvērās mans niks tur ir Kursis, problēma ir tajā ka izdzēsos no lv2 servera un nesaņēmu ar linku par atlikušā zelta pārskaitīšanu un vel līdz pat šodienai nekas nav darīts lietas labā jau nez cik vēstules esmu aizsūtijis atbalstam un meklēju kā var sazināties ar travian pārstāvjiem vispār jo tas nav nopietni ka ieguldu spēlē savu naudu un viņa vienkārši pazūd gaisā.... Sāk mazliet tracināt tas ka administrācija un atbalsts pat neatbild uz manām vēstulēm un neko nedara lai risinātu problēmu, negribu nevienam pārmest, vai kā aizvainot, bet vai kāds no administrācijas varētu beidzot šo kļūmi izlabot un atsūtīt man pārskaitīšanas linku par atlikušo zeltu, tas bija apmēram 240 zelti un es tos nebiju pārveidojis par sudrabu, respektīvi naudā tas ir apmēram 8eiro. Ceru ka kāds no administrācijas beidzot ķersies pie radušās problēmas atrisināšanas un ceru saņemt arī vismaz kādu atbildi no jums savādāk sak likties ka jums pilnīgi vienalga uz cilvēkiem kas iegulda šajā spēlē naudu..... Ignorēšana ir necieņas izrādīšana, pat ja nav atbildes, labāk pateikt ka risinam problēmu un pēc tada un tāda laika atrisināsim, nevis vienkārši ignorēšana.
    Paldies par sapratni, un ceru sagaidīt jūsu atbildi vai nu šeit vai manā epastā.
    Ar cieņu Valdis!

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    4

Pamata Izlabots :)

Liels paldies atbalstam un administrācija viss ir izlabots
    Ar cieņu Valdis!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus