2. lapa no 2 PirmāPirmā 12
Rādīt rezultātus 11 līdz 17 no 17

Raksts: Ziemassveetku pamiers!

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata nu nezin gan

Citāts Oriģināli rakstīja TopSist Apskatīt aptauju
    Nosūtīju vāciešiem: P.S> Spam detektoram arī apstiprināju ka mana vēstule nav spams!

Nosūtītās vēstules teksts!

We have several problems in LV servers vith admins and multihunters. I don`t know where else we can do something abaut this and that`s why I`m write to You!

Now we DON`T have cristmas peace time in LV servers. Peace was in previous years, and in other countrys servers at this year. WHY in our servers is like this??????

Also we have problems with multihunter who is playing in aliance R-i and give him all information what he can see like a multihuter. (MH = player haris in ts1).

My name in game in ts1.lv is TopSist, my wife is playing under name nuksis - my kids is playing too, and I have spent money for game too, I need to be shure that in our latvian servers this game vill be honest.

Please do something abaut this - I think - our admins and Multihunters must be changed!!!!

Best regards and with hope that this vill change your attitude to our problems!

Merry Cristmas and happy New Year!!!

Kas tas ? Ziemasvētku pantiņš vai ? .....

Nē es domā tu vienkārši esi pelnījis kārtīgus žagarus un neko vairāk, par to ka "lej ūdeni"

ak jā nekas izcils tev nava tāds viendienītis brīnumdaris vien esi :P

p.s

Haris is just haris , nothing more - maybe im a God or whatever but not MH :P

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    22

Pamata

mdaaaaa, tauta, blin, cilvēks deļ jums cenšas, a jūs....

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja anjan Apskatīt aptauju
    mdaaaaa, tauta, blin, cilvēks deļ jums cenšas, a jūs....
    Nav jau runa par to, ka musu serveriem jaamaina admins, runa ir par to, ka šobriid Topsist izplata meliigu informaaciju par Hari

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    28

Pamata Pamiers

Varbūt godājamais admin paskaidros, kādēļ nebija Ziemassvētku pamiers?

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata :)

Tpc ka paši mākam pamierus sarunāt lkm

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    22

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Spanky Apskatīt aptauju
    Nav jau runa par to, ka musu serveriem jaamaina admins, runa ir par to, ka šobriid Topsist izplata meliigu informaaciju par Hari
    Ja nesaprati, es ironizēju.. pat smaidiņus beigās ieliku.. bet nu ok.

piekrītu tam ka to "melu" info nav jāizplata sabiedrībā, vienkārši cilvēk izklāja savas domas.

P.S. pats es nezinu kādā serverī, kāds admins.. Kā to citi uzzin?

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

Nu ja vajag jaunu adminu, sakiet, lai liek mani Savādāk ej ar pieprasījumu bez piedāvājuma . Kā nekā nelielas zināšanas IT jomā man ir.. Bet cik es zinu lai vadītu serverinekādām baigajām zināšanām arī nevajag būt, es to sistēmu redzējis esmu, nu bet, protams, diezgan minimali.
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •