Rādīt rezultātus 1 līdz 6 no 6

Raksts: Alianses pārņemšana

Pievienošanās datums
    Dec 2012
    Ieraksti
    1

Exclamation Alianses pārņemšana

Sveiki.
    Lieta sekojoša, ja mūsu alianses iepriekšējais līderis ir izdzēsies , bet atstājis mani ar visām pilnvarām, tad alianse automātiski ir mana īpašumā? Un ja būvēšu Vēstniecībai lielāku līmeni tad arī biedru uzņemšanas daudzums mainīsies ?
    Vai arī alianse skaitās neaktīva un apstājās pie tās vēstniecības līmeņa kāds bija iepriekšējajam īpašniekam ?

Liels paldies jau iepriekš par atbildi

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    22

Pamata

Ja vēstniecību cēlā iepriekšējais alianses līderis, tad, aliansē nevarēs uzņemt jaunos biedrus, kāmēr citam ally biedram(ne tikai kādam no vadības) nebūs tādas pašas vai lielākas vēstniecības.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata

Nu cik es zinu var būt arī mazāka vēstniecība, bet varēs uzņemt tik biedrus cik tava vēstniecība var paturēt. Var būt tāda situācija ka šobrīd tu turi vairāk nekā spēj uzņemt.
    Я ищу себе женщину такую чтобы была метр ростом и обязательно чтобы с квадратной головой , чтобы удобно било ставить кружку с пивом ...

Я самое миролюбивое существо на земле. И кровью умоется тот, кто усомнится в моём миролюбии .

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

un ja nemaldos vienaa no update šī gada laikā ietvēra (vismaz T4 versijai), ka ja nevienam nav tiesības, ka tiesības paliek lielākās vēstniecības turētājam.
    Šī ir karošanas spēle- jāceļ būdiņas, lai nespēj pretinieki visu nonest!

Pievienošanās datums
    Jun 2016
    Dzīvesvieta
    Valmiera
    Ieraksti
    2

Pamata

Varēja jau iepriekšējais līderis būt tik zolīds un, nevis izdzēsties, bet atdod savu kontu citiem. Tas būtu tikai normāli.
    Tev ir izdevīga kredītlīnija - kredit.lv ir varianti.

Pamata dec

jā, bet par to uz to mirkli kad dzēsās ārā varbūt nepadomāja.

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •