2. lapa no 2 PirmāPirmā 12
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 20

Raksts: jaunais speed

Pievienošanās datums
    Nov 2010
    Ieraksti
    11

Pamata Suņi rej - karavāna iet tālāk ...

Ņemot vērā , ka serveris sācies jauki - visi pacentušies izliet šmucspaini pār pretinieku galvām - varbūt pienācis laiks runāt katām. Kur mani atrast Jūs ziniet.......

Es domāju , ka laiks visu saliks pa vietām.

Uzvarēs labākie.

P.S
    Ja visi spēlēs tikpat labi kā lamāsies - šis solās būt patīkams ,kaujām bagāts serveris.

Asis

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Hans_Millers Apskatīt aptauju
    Pabeidzot teikšu tikai - lai runā ieroči. .
    Piekrītu, piekrītu

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata

''Tur nabaga Saldais mēģināja ar savu varoni atkal skraidīt, domāja ka Asim baigi ieriebs, un atkrita attīstībā smagi atpakaļ, nu bez ZZ zelta bezmaksas nav puikām vairs haļavnie spainīši, nesanāk nekas. Divreiz vienā upē neiekāpsi.''

Pārlasi vēlreiz savu tekstu
    Viss šis tika sākts dēļ tavas nepatiesās info par to zelta bugu, nevis dēļ tā, ka man kkur neveiktos

+ Travā viss okey.. Augam, augam....

Saproti, tavi sapņi un ilūzijas par to, ka man travā neiet ir aizmālējušas tev acis, ka pat acīm skaidri redzamo vairs nespēj salūkot.

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Hans_Millers Apskatīt aptauju

Tomēr kas man uzkrita uzreiz, tad tas ir tas, ka tikai nedaudzi spēlētāji ir ieregojušies ar saviem patstāvīgajiem nikiem (Asis, Doks, Mikaalis) lielai daļai tomēr mazliet raustās to darīt, bet katrs jau pats zina ko ēdis un cik sprēgājis.
    Cik esmu spēlējis, tad tev pašam katru reizi citi niki Tā kā kārtējais šis tavs pārmetums ir attiecināms vairāk uz tevi pašu kā uz citiem..

Skatos, vienīgais ko tu spēj ir savas kļūdas, neveiksmes un mīnusus novelt uz citu pleciem ....

Tu vēl te kkādu Asi piemini, kurš topos ar botu ticis, bet tikai uz laiku
    Bet pats, ko tu vispār pats vari (neskaitot gudro runāšanu) ?
    Last edited by asstrick1; 02-07-2013 at 10:05 PM.

Pievienošanās datums
    Feb 2013
    Ieraksti
    4

Pamata NU ko tu padarīsi....

[QUOTE=asstrick1;17766]''Tur nabaga Saldais mēģināja ar savu varoni atkal skraidīt, domāja ka Asim baigi ieriebs, un atkrita attīstībā smagi atpakaļ, nu bez ZZ zelta bezmaksas nav puikām vairs haļavnie spainīši, nesanāk nekas. Divreiz vienā upē neiekāpsi.''

Pārlasiju. Un velreiz saku - bez bezmaksas ZZ (un Bite ) zelta, nav vairāk puikām haļavnie spainīši, nesanāk nekas.

Ko tu šeit nesaprati?

Vai varbūt noliegsi, ka skraidiji kā apstulbis pa kontiem, lēji varoni 5-6-7-8 reizes dienā, un ar spaiņiem atjaunojies.
    Vai varbūt noliegsi un vairs neatceries ka spainis vienā brīdī tirgū gāja pat pa 20 K (20 000) sudraba?

Tu visu laiku mēģini te kādam pateikt, ka kaut kāda mana mistiskā aliasnse uz tā servera esot nobanota, bet Gungāni nē. Tipa saprotat, ka Gungāni ir tie tīrie un godīgie, bet mēs tie blēži. Kāpēc tad tu tagad nepērc spainīšus, kad viņi maksā nieka 4K par gabalu, un neskraidi liedamies?

Varu atbildēt: tāpēc ka beidzot uz LV ir MultiHunters kurš reāli dara savu darbu - tas nozīmē, ka tu nevari no n-tajiem multiem samest pilnu pamatkontu ar sudrabu kā to dariji uz tā bēdīgi slavenā servera.

Un beidz stāstīt par godīgajiem un negodīgajiem spēlētājiem un beidz taisīt sevi par balto gulbi, tuuz tā servera biji tieši tāds pats blēdis kā visi mēs pārējie, un arī uz šā servera jau biji nobanots.

Mani nenobanos, jo redzot šādu MH darbu, uzskatu ka atmaksājas beidzot spēlēt godīgi......agri vai vēlu visi blēži tiks izķerti, un tad uzvarēs tas, kam labāks onlains un arī spēles izpratne.

Par nikiem runājot, es jau nekur neteicu un nerakstiju ka esmu tas, kurš neslēpjas, cik atceros es tur Asi un Mikali un vel kaut ko pieminēju. Tomēr ar niku Renegate esmu nospēlējis 4 serverus, tas ir mans visvairāk izmantotais niks, mana vienīgā čempionāta atlases medaļa arī ir ar šo niku, tā ka brāl - nebāzies tur kur neko nezini un nesaproti......

Nobeigumā iecitēšu patiešām ģeniālo frāzi, ko man skaipā uzrakstija Frego (ar viņa laipnu atļauju ) :

'' [2013.02.04. 15:37:03] Frego#Klanis: es piesēžu pie trava un paskatos kas notiek apkārt kad esmu mājās, labak ar gimeni paskatīt Tv vai aiziet uz kalnu, pacubināt savus mīluļus, nekā provēt saldajam pierādīt ka viņš ir cirvis ''
    Last edited by Hans_Millers; 02-08-2013 at 09:59 AM.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Pamata

Pilnīgi piekrītu.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Pamata

Nav jau nozīmes vai zodz ar labo vai kreiso roku, vai arī izmanto trešās personas pakalpojumus.
    Skaista uzvara ir tikai tā kas ir tīra.

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata

Ai, ai, ai

Ne pavisam nav tā, ka es noliedzu, ka mēs tajā serverī multojām un šī servera sākumā arī .
    Uzreiz pēc pagājušā ts4 mēs paši forumā ieraksījām, ka sudrabu no multiem cēlām ārā....

Saproti, man patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos... Ja tu tajā čatā tā arī būtu ierakstījis, ka mums te vairs nav multu sudraba, nevis( mistiska ZZ buga zelta) tad šī viedokļu apmaiņa nemaz nebūtu sākusies

Reizēm noder saukt lietas īstajos vārdos, nevis vārdos, kurus paši gribam dzirdēt !!!

Ir liela starpība vai ņēmām sudrabu no multiem (ejot piedzīvojumus un pārdodot visas mantas, + papildus ceļot mantu vērtību tirgū) vai ņemt buga zeltu (jūsu variants) - sasūtīt entās sms un vadīt tik kodus un priecāties cik viss forši un jauki(līdz laikam)..

Jā, protams, abas ir šmaukšanās, bet starpība ir liela, nenormāli liela.... ir vajadzīgs laiks, lai multos sakrātos sudrabs+ tur tiek ieliks darbs...
    Un par banāniem.... Buga izmantošanas banāns nav noņemams(tava tā mistiskā ally to izjuta), bet par multiem tev sliktākajā gadījumā iedos 25% un iztukšos noliktavas. Ja vēl uzrakstīsi MH, ka vairāk tā nedarīsi, tad tiksi cauri ar 10%

Tagad vismaz redzi kur ir tā starpība starp abiem šmaukšanās veidiem?

Personīgi man arī prieks par MH darbu jaunajā spīd.... Tagad ir vērts spēlēt godīgu spēli, jo var redzēt kā MH cīnās ar noteikumu pārkāpējiem. Šoreiz ieguvēji ir tie, kas velta vairāk laika travianam, nevis tie, kas vairāk šmaucās.
    Last edited by asstrick1; 02-10-2013 at 01:13 PM.

Pievienošanās datums
    Apr 2012
    Ieraksti
    14

Pamata

Sveikas dāmas... gribētos dzirdēt kādu komentāru par šajā serverī bijušajām kaujām...
    Savādāk baigais klusums no Čigančikiem(Stalkeri)(daži varbūt vairāk atpazīs kā stakančiki), Pacančikiem(Pacani) un nu jau jaunajiem pieklīdeņiem mūsu pilsētās, Lāstačkiem(Laasti)...
    NC, NoComment, saaljais, Liidaka
    GUNGANS

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata !!!

Sveiciens visiem travianistiem. Vēlu veiksmi spēlēs.

Bet rakstu gan drīzāk hansam.
    Dārgumiņ, vai tiešām tev vēl pēc visiem šiem gadiem nav pārgājusi tā sāpe ka tevi uzveica komanda kuras galā sēdēja kāds, kam starp kājām nekas nekarājas? Vai tiešām tev ar pašapziņu ir tik slikti?
    Ņemot vērā ka es jau sen nespēlēju un man nav jēgas melot varu tev godīgi pateikt, ka nekādas sadarbības ar multihanteriem man nekad nav bijušas. Tas noteikti ir izskanējis kādā no čatiem, bet vai tev kas tik ilgi spēle nekad neienāca prātā, ka tas tika pateikts ar kādu noteikti mērķi un noteiktām ausīm. Karā visi līdzekļi labi...
    Es biju atnākusi uz to serveri ar vienu mērķi uzvarēt, un es biju gatava uz daudzko. Bet pat ja man būtu iespēja , man nebija vajadzības pēc multihantera palīdzības-man bija spēcīga, saliedēta komanda ar vienādu mērķi. Un tas ir galvenais, lai uzvarētu jebkur. Tāpēc norij reiz to krupi un dzīvo tālāk, gan jau reiz pienāks tava uzvaras diena.
    Tik nenolaidies atkal tik zemu un nesāc rakstit fantastiku-nu nav tev talanta, ja tik ļoti gribas aizej uz grāmatveikalu un tur tev būs ko izvēlēties.

P.s starpcitu, es aizvien nesēžu riteņkrēslā ar datoru rokās, kā tu man novēlēji servera beigās....

Pārējiem novēlu izjust to uzvaras garšu kaut vai vienreiz-tas ir tā vērts.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •