1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 20

Raksts: jaunais speed

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    22

Pamata jaunais speed

Sveiki, nu jau ir sācies, kārtējais, LV speed, pēc pirmā iespaida šķiet ka šis ir viens no stiprakajiem speed serveriem pēdēja laikā. Ir labas komandas/alianses kas tika sastaptas iepriekšējos raundos kur pierādīja savu spēku un arī jaunas, perspektīvas alianses(īstenībā galvā tikai viena tāda). Un. protams, kā vienmēr no sākuma daudz ir arzemieku, kas zin, varbūt ari līdz galam nospēlēs? Leiši te ir izņēmus, viņi jau pierādīja ka var un prot spēlēt līdz galam. Ceru uz aizraujošu raundu
    P.S. tas ir tikai mans pirmais iespaids, iespejams, aplamais.. bet kas zin.
    P.S.S. visiem speederiem veksmes un, protams, man nedaudz vairāk nekā jums
    P.S.S.S. gribētos dzirdēt arī citas domas

Pievienošanās datums
    Aug 2010
    Ieraksti
    14

Pamata ok...

P.S.S. visiem speederiem veksmes un, protams, man nedaudz vairāk nekā jums
    Ja nav ko rakstīt, tad neraksti.
    CERU, KA TRAVIAN SASNIEGS ĀTRĀKUS ATTĪSTĪBAS APGRIEZIENUS!

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    22

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Zond Apskatīt aptauju
    Ja nav ko rakstīt, tad neraksti.
    tieši tā

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata ..........

Kas spīdā jaunāks?

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata Hansiks

pacitēsim ''Hansiku''

''Saeima ir vecie gungāni
    Tur nabaga Saldais mēģināja ar savu varoni atkal skraidīt, domāja ka Asim baigi ieriebs, un atkrita attīstībā smagi atpakaļ, nu bez ZZ zelta bezmaksas nav puikām vairs haļavnie spainīši, nesanāk nekas. Divreiz vienā upē neiekāpsi.''

Atkal atgriežamies pie vecā servera. Tak norij reiz to kumosu, kas tev jau vairāk kā gadu ir iesprūdis rijam caurumā
    Tas, ka tu un tava ally izmantoja to ZZ bugu, nenozīmē, ka viss serveris to izmantoja. Mēs neesam vainīgi, ka jūsu konti tika izdzēsti....
    Alyd, pareizi arī teica, ka tikai 1 konts paņēma buga zeltu, ito nejauši. Tāpēc arī tika izdzēsts tas acc...
    Paši vainīgi, ka 5 ally nevarējāt iznīdēt burtiski 10 spēlētājus + viņu multus
    Tagad redz viņi apbižoti jūtās.... pfff....

Izskatās, ka Hansiks joprojām nevar samierināties, ka vismaz vienu no pirmajām, ja ne pat pirmo reizi LV serveri uzvar mazākuma puse....

Relax vecīt.....

Piedomā pie tā ko runā

Vispārībā jau šis stāsts nav par to

Bet nu tagad jauns serveris, cerams sagādāsiet mums ko interesantu
    Un ja tomēr parādās atkal kāds bugs, neizmantojiet to, agri vai vēlu visi tiek sodīti. Cerams, ka to vismaz esi sapratis.
    Ā un beidz reiz tik daudz aplamas lietas apkārt stāstīt, atceries, ka visiem visur ir acis

Itkā vīrietis labākajos gados esi, bet nu uzvedies kā mazs bērns. Ej nu labāk kādam velosipēdam ķēdi ieeļļo un protams arī sev, jo nu galīgi aprūsējusi un čīkst vienā čīkstēšanā.

p.s attīstībā atkritu, ne dēļ varoņa, bet gan banāna 10% no pop + iztukšotas noliktaavas....
    ----------
    Skatos, ka Skajieši tev pielipinājuši tādu sliktu īpašību, nē, to pat var saukt par slimību, tev arī parādās tieksme ''pareizi'' interpretēt notikumus

Visu cieņu Dobelis.
    Last edited by asstrick1; 02-01-2013 at 04:57 AM.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    15

Pamata Gungas

Gribu ieviest skaidrību par speed it kā esošajiem Gungām. Tajā serverī tiešām ir pāris Gungānu spēlētāji, taču ne velti Gunganu vārdu viņi nenes, jo tur nav pat ceturtdaļa no pamatsastāva kā arī ir spēlētāji, kam vispār nekāda sakara ar Gungām nav. Aizmugurējās intrigas ir vienkārši smieklīgas, nekas vēl nav izdarīts, kad jau ķengājat un fantazējat. Neaizmirstiet, ka, kamēr laižat kārtējās baumas un vērpjat intrigas, vienīgais, ko panāksiet, ir tas, ka ārzemnieki varēs audzēt hammerus un skatīties kā latvietis latvietim rīkli grauž pušu. Pirms spriežat par to, ko tie daži Gungas vispār vēlas darīt serverī, ir lietderīgi konkrēti paprasīt viņiem pašiem, nevis pieņemt vēlamo par esošo! Nav viņi nekādi briesmoņi un ir atvērti konstruktīvām sarunām.

T4 apbižotos arī nesaprotu, jūs zaudējāt., un jūs zaudējāt ne jau tāpēc, ka Gungas būtu kaut kādi īpašie izredzētie bezmorāles un visādi citādi neētiski cilvēki (kādi mēs nemaz neesam), bet gan tāpēc, ka nemācējāt sakoordinēties un bakstījāties katrs pa savu stūri. Jums bija krietni vairāk ofu, kā mums. Pie tā, ka paši slinkojāt, mēs neesam vainīgi. Vēl ne reizi nebiju redzējusi, ka ir iespējams TĀ nemācēt zaudēt. [Nepārprotiet, es nedomāju, ka pilnīgi visi vienā maisā bāžami]

Hans, tu zini, ka es tevi cienu jau no aizvēsturiskā vecā s2, sākums mums gandrīz kopīgs un tā.. Es nesaprotu, kāds naids un no kurienes tev ir radies pret mums, pats esi sēdējis pašos pirmajos Gungās kā Gungāns. Es saprotu, ka starp mums nejuties kā zivs ūdenī, ka esi atradis pats savu komandu - tādu, kādu tu to vēlies redzēt, taču naids un visas šīs intrigas, analizēšana un nicinājums tikai tāpēc, ka mēs neatbildām tavam skatījumam un standartam, kādai ir jāizskatās komandai? Vai ir vērts sev un citiem bendēt nervus tikai tāpēc?

P.s. atšķirībā no citiem, speed esošās Gungas pagātnes rēgus līdzi nevelk un personīgās nepatikas ir atstājuši pagājušajos serveros!
    Last edited by Kade; 02-01-2013 at 04:51 PM.

Pievienošanās datums
    Feb 2013
    Ieraksti
    4

Pamata aha

Neesmu šeit bijis jau mēnešiem ilgi. Šodien uzzinu, ka iet kaut kāda sarakste, kurā tiek vazāts mans nikneims.

Tad nu ienācu paskatīties.....palasīties......tak neko tādu arī nesalasiju. Vienīgi beidzot saliku kopā Agni, Saldo un to gudrinieku, kas uz DE tupi nolēja sava duāla offu. Savādāk līdz pat šai dienai nevarēju ierubīties, kurš tas Saldais tāds bija. Par to, ka visur ir visādi ļautiņi, kas visu pieraksta, nu ko lai saku, neviens jau neslēpās, ja izlasiji - varēji čatā arī atbildēt, nevis vākt kopā citu iekopētas baumiņas, lai gan tas ir Tevis un Tavas duāles stilā, nesauksim šoreiz nevienu ne vārdā, ne nikos. Atzinības vērts ir arī nicinošais apzīmējums Hansiks.........nu ko lai dara, katram savs inteliģences līmenis. Vai arī tas pieder pie pagātnes rēgu nevilkšanas līdzi un personīgās nepatikas atstāšanas vecajos serveros, kas to lai zina.

Tak nav man nekas ne pret kādiem Gungāniem, ne pret citiem Rakariem........tas tik no malas tā liekas. Atzīstos Kade, ar Gungāniem es biju domājis tos pāris puikus rozā maikās un apsolos viņus par Gungāniem vairs nesaukt, tas nebij korekti no manas puses.
    Ja kādam liekas, ka Travians mani vēl spēj raustīt tādā mērā, ka man jāeļļo balss, vai ķēdes vai kas cits, tad novēlu jums veiksmi ar šādām domām, vienkārši mans izteiksmes veids mēdz būt emocionālāks kā citiem, ne velti man skolā labi rakstījās sacerējumi. Atkārtošu senu, senu sentenci, ko rakstiju Elwīrai vecajos, labajos T4 laikos, šoreiz gan to drusku pārfrāzēšu: Jau sen esmu tikpat vienaldzīgs pret LV Travian norisēm, kā vecs krodzinieks pret dzērāju klaigām.
    Tomēr kas man uzkrita uzreiz, tad tas ir tas, ka tikai nedaudzi spēlētāji ir ieregojušies ar saviem patstāvīgajiem nikiem (Asis, Doks, Mikaalis) lielai daļai tomēr mazliet raustās to darīt, bet katrs jau pats zina ko ēdis un cik sprēgājis.
    Un tas, ka esmu šeit ienācis veciem čomiem paražot defu, jau uzreiz nenozīmē, ka man baisi krata tas, kas šeit notiek........bet par exSaldais neveiksmēm gan esmu priecīgs, gluži tāpat kā visiem extra multotājiem, sudraba pārdzinējiem un Co...kā sacītu Asis: ''Kas gan vēl vairāk var iepriecināt, kā apziņa ka taviem pretiniekiem neiet.''
    Un nobeigumā piebildīšu, ka uz LV daudzi pilnīgi no jauna atdzimuši, tik braši un varonīgi...........žēl tikai ka uz DE tā neko ar nav parādijuši.

Priekā. Būs smukas kaujas, ko arī vajadzēja pierādīt.

P.S. Un mazliet dzīvības forumā noder vienmēr.

Pievienošanās datums
    May 2011
    Ieraksti
    58

Pamata

Viss ja godīgi ir pa visam vienkārši.
    Tev vienkārši nepatika Gungānu jautrā kompanija. Tu travai pieej ļoti nopietni un personīgi. Sākumā mēs domājām, ka mums ar tevi ir labas attiecības, jo severī kur radās Gungāni, tu biji viens no mums. Bet nu izrādījās, ka Tev riebās mūsu joki, mūsu spams un tādā garā, kas pat ir saprotami, jo ir paliela gadu starpība. Mums vadībā uz tava fona bija puišeļi un joprojām ir. Man bija 19, Luciferam 20 . Loģiski, ka mūsu joki tev negāja pie sirds.

Savāds visā tajā ir fakts, ka tu nevis vienkārši pazudi no Gungāniem pie savas "ideālās" Aša komandas, bet arī virini muti gan par to, ko zini, gan par to, ko pats izfantazē. Tu esi travian lielākā klaču bāba, neesi jau slikts cilvēks, bet no tevis var sagaidīt jebko. Pašlaik jaunākā tēma, ko tu esi sacerējis - ka man attīstība iebremzējusies te, speed, jo hera pie Aša nosprādzis, piedēvējot mums (Gungām) zelta šmaukšanos, kaut gan tajā t4 tieši tu un tava komanda 90% palika zem bana.Savus netikumus tu piedēvē citiem. Ja muldi, tad vismaz muldi par to, kas ir taisnība, nevis kaut kādus no pirksta izzīstus murgojumus. Vēl Tu atļāvies Kades vārdā sveicināt floruci, Tu jau kā fanāts atceries visus gadsimtiem aizvēsturiskos notikumus. Kamēr ar Tevi spēlē vienā komandā, ir okey, tikko kā tu esi pretiniekos, tā tur sprāgst visādi brīnumi, intrigas, tenkas un fantazējumi.

Vienvārd sakot - daiļrunātājs..

Ne velti pati Artemīda reiz teica- tu pat pirms uzbrukuma citai ally, jau paspēj izpļāpāties pa visiem čatiem kur būs īstais sitiens, pat i nesagaidot uzbrukuma reportu.

Visu cieņu Dobelis
    Last edited by asstrick1; 02-02-2013 at 05:57 AM.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    15

Exclamation Rozā maika

Tad jau varat visi būt mierīgi, rozā maikas tur nav. Un visus darbus/nedarbus/neizdarības neskaitiet klāt Gungām, jo no viņiem tur tikai tāda vēsmiņa. Gungānu kā tādu vairs nepastāv, vairāk kā puse no viņiem nespēlē vairs vispār un pārējie ir kur nu kurais. Veiksmi spēlē jums tur visiem speed, un vienu reizīti izņēmuma kārtā pamēģiniet normāli savā starpā runāt, un, galu galā, parādiet ārzemniekiem, kurš te saimnieks!

Pievienošanās datums
    Feb 2013
    Ieraksti
    4

Pamata nu ja

Katrs jau mēs te esam lai apmierinātu kaut kādas savas ambīcijas, ko reālajā dzīvē izdarīt nevaram. Citam tas ir karavadoņa talants, citam vēlme piedauzīt visu pasauli, kas reālajā dzīvē beigtos ar paša purna iznešanu, vēl kādam dzīt intrigas un vel citiem - trenkāt debilus jokus. Nemēģināšu Tevi, cienijamais Dobeli, ierindot kādā no šīm iepriekšējām kategorijām, jo tu jau pats esi to sen izdarijis ar savu nikneimu šeit forumā un arīdzan toreiz Gungānos. Ja kāds nezina angļu valodu, varu iekopēt tulkojumu no angļu valodas (ass : ēzelis, pakaļa, dibens, sēžamvieta/ trick : joks, triks, viltība, blēdība u.c.). Kombinācijā ar jociņiem par pakaļām, smilšpapīriem un citām perversām darbībām, tas viss veido diezgan savdabīgu maisijumu. Ļoti savdabīgu. Esmu skaipā pavadijis daudz, daudz laika....dažādās kompānijās, gan jaunāku, gan arī vecāku cilvēku sabiedrībā, tomēr saku kā ir: tik debilus (piedod) jociņus, neesmu ne lasijis, ne dzirdējis ne arī kā citādi samanijis NEKAD un NEKUR. Tas par to gadu starpību runājot.
    Tas ka izvilki no skaipa manu priecīgo frāzi par to kā Saldajam neiet, jau vien liecina, ka esmu trāpijis Tev sāpīgā vietā, savādāk jau tu neielaistos šādā nejēdzīgā polemikā par pilnīgi muļķīgu tēmu, gluži kā neliktu pēdiņās vārdiņu par ''ideālo'' Aša komandu, arīdzan diez vai censtos izpirkt visus mākslas darbus Speed serverī lai apdzītu Asi topos un vispār neliktos par mani ne zinis. Vai ne?
    Kas attiecas uz Rakellartemidu un šo it kā viņas sviestaino frāzi, nu ko lai saka........vēl savā mūžā viņa nevienu serveri uzvarējusi nav, arīdzan spēlējusi kopā ar uzvarētājiem nav. Tik tiešām, mēs tak nesauksim par uzvarētiem serverus, ko alianse izspēlē vispār bez neviena lējiena, ko? Tam, kas spēlējis Travu vismaz gadu, kas izgājis vismaz vienu raundu lidz galam, uzreiz ir skaidrs, ka tas nav iespējams. Komplektā ar pašas Rakellartemidas atzīšanos, ka viņa MH panelī lūrējusi labības plūsmas uz defojamiem ciemiem, kas ļāva vienmēr uzsist tur kur defa nav, veidojas izcilās superspēlētājas portrets, kurš nu nekādi neder par labu paraugu cieņas pilnai uzklausīšanai. Nicinu tādus cilvēkus. Ceru ka ar visiem saviem trikiem, tu tomēr neesi tāds.....tāpēc nepiemini lūdzu šo LV travian padibeni vairāk, nav viņa šāda goda vērta.
    Visi mēs pa drusciņai multojam, pa drusciņai šmaucamies, visiem mums ir savi mazie grēciņi, bet tik lieli cūkas mēs tomēr neesam. Kā būtu teicis vecais Džeroms: jūsu izskats pēc šīs ūdenskūres, nevar derēt par labu reklāmu minētajai markai.
    Pabeidzot teikšu tikai - lai runā ieroči.

Visu cieņu: Hanss Millers.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •