Rādīt rezultātus 1 līdz 4 no 4

Raksts: karaspēka atcelšana

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Zilo ezeru zeme
    Ieraksti
    19

Pamata karaspēka atcelšana

Neesmu īpaši izglītota spēlē un saskāros ar nelielu problēmu. Skatos man viens nāk uzbrukumā, bet mājās šēž viens leģionārs. Tad nu lai šo nenomušij aizsūtīju uz citu ciemu ar domu pēc tam atsaukt atpakaļ, bet iespēju atcelt uzbrukumu neatradu. Tā nu pazaudēju savu karaspēku tā vai tā. Vai nu es viņu neatradu vai tāda vispār nav.

P.s. Lūdzu nesmieties par manu lielo armiju, jo par to jau smejos pati

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

Uzbrukumu ir iespējams atcelt tikai 90 sekunžu laikā. Ir jānospiež tādu sarkanu krustiņu.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    1

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Atkala Apskatīt aptauju
    Neesmu īpaši izglītota spēlē un saskāros ar nelielu problēmu. Skatos man viens nāk uzbrukumā, bet mājās šēž viens leģionārs. Tad nu lai šo nenomušij aizsūtīju uz citu ciemu ar domu pēc tam atsaukt atpakaļ, bet iespēju atcelt uzbrukumu neatradu. Tā nu pazaudēju savu karaspēku tā vai tā. Vai nu es viņu neatradu vai tāda vispār nav.

P.s. Lūdzu nesmieties par manu lielo armiju, jo par to jau smejos pati

Ja tu sūti kā papildsēpku, tad tu viņu pēc tam vari atsūtīt apakaļ caur mītiņa vietu( tur zaļiem burtiem būs rakstīts), bet ja aizsūtiji kā uzbrukumu, tad 90 sekundžu laikā vari atsaukt uzbrukumu arī caur mītiņa vietu (nospiežot uz sarkanu krustiņu), pēc 90 sek uzbrukumu vairs neatsauksi.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Zilo ezeru zeme
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja AngelsDevils Apskatīt aptauju
    Ja tu sūti kā papildsēpku, tad tu viņu pēc tam vari atsūtīt apakaļ caur mītiņa vietu( tur zaļiem burtiem būs rakstīts), bet ja aizsūtiji kā uzbrukumu, tad 90 sekundžu laikā vari atsaukt uzbrukumu arī caur mītiņa vietu (nospiežot uz sarkanu krustiņu), pēc 90 sek uzbrukumu vairs neatsauksi.
    Skaidrs. Man tātad tās 90 sekundes bija pagājušas

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •