Sveiki visiem, te Oskars. Vecie Travian foruma biedri mani atceras ļoti labi kā spameri, trolli un vienkārši mazgadīgu čalīti, kurš visiem krita uz nerviem. Jaunākie, drošvien mani nezin, jo forumu pametu aptuveni ap 2011. - 2012. gadu, kad parādījās milzīgs daudzums spambotu. Kā redzu, tad tagad šī kaite ir pazudusi. Manas prombūtnes laikā ir daudz kas mainījies - forums ir palicis ļoti neaktīvs. Ja kādreiz forumā bija ļoti daudz aktīvu cilvēku, kuri komentēja kaut ko, tad tagad, drošvien, ir uz rokas saskaitāmi.
Travian ir mana pirmā pārlūkprogrammas spēle, no kuras es kļuvu tāteikt atkarīgs. Bija 2009. gada vasara, internetu biju sācis lietot tikai nesen, kā arī tad es spiedu uz visādiem reklāmu baneriem. Nerunāsim par to, ka es tad ari salādēju datorā daudz vīrusu. Taču tā es atradu daudz pārlūkprogrammu spēles. Pirmā, bija tad tas pats Travian. Kad sāku spēli, tad es neko nesajēdzu, bet likās vienkārši izcila. Kaut arī es pēc mēneša spēlē kļuvu par vietējās apkārtnes fermu. Kaut arī es esmu spēlējis spēli pa nopietno kādas 4 reizes, 3 no tām, laikam, biju ferma, taču tajā pēdējā reizē es sapratu, cik vērtīga tā ir - iestājos draudzīgā aliansē, kur visi viens otram palīdz, mēs par WW nemaz necīnījāmies, jo bijām kaut kur spēles beigās. Lai gan es vairs no šiem cilvēkiem savas dzīves laikā nekur nesatiku, nekontaktējos un, pēc būtības, visi bija zaudēti, taču tā bija man visvērtīgākā pieredze, ko biju guvis spēles procesā.

Labi, beigsim asaru stāstiņus, mans galvenais mērķis bija pateikt, ka domāju šogad uzspēlēt savu pēdējo Travian maču, jo nākamgad dodos studēt. Tāpēc palūgšu mazliet paskaidrot, kādi tad ir tie jaunie serveri t.i. Empire, TT Group, kā arī to, cik daudz latviešu ir pašlaik serveros, jo kā palasīju riņķī apkārt, tad baigi dominē leiši.
Es nezināju, kur šo likt, tāpēc ieliku offtopikā.