1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 11

Raksts: Uzbrukumi vienā sekundē

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    4

Pamata Uzbrukumi vienā sekundē

Sveiki, īsti nevaru saprast kā var izsūtīt septiņus, vai vairāk uzbrukumus vienā sekundē. Saprotu nu 3-4 sekundēs ar firefox, vai kāda cita pārlūka tabiem, bet kā septiņus vienā sekundē dabūt to īsti nesaprotu.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja montgomerijs Apskatīt aptauju
    Sveiki, īsti nevaru saprast kā var izsūtīt septiņus, vai vairāk uzbrukumus vienā sekundē. Saprotu nu 3-4 sekundēs ar firefox, vai kāda cita pārlūka tabiem, bet kā septiņus vienā sekundē dabūt to īsti nesaprotu.
    No viena ceima ir pagrūti, bet ja sūta no dažādiem ciemiem, tad tas ir pilnīgi iespējams.
    Var arī no viena, bet katrā uzbrukumā, lēnākais ir cits units.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    4

Pamata

Nē uzbrukumi ir no viena ciema, iekļaujas visi vienā sekundē, pa priekšu protams iet lielais kulaks, pēc tam pāris vīreļi un katas. Gribas dabūt defu aiz lielā sitiena, bet nu ja visi 7 ir pilnīgi vienā sekundē, vienkārši nesaprotu kā tas iespējams. Protams saprotu ka varētu 3-4 sekundēs to dabūt gatavu, bet vienā es nezinu

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    4

Pamata

Atradu kā to izdarīt ar firefox , diezgan jau nu jocīgi tas jādara, bet var. Protams bez skriptiem

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    16

Wink

esmu lasījis forumos par to tā saucamo "pirkstu veiklību" ....

varbūt TS nav precīzi formulējis jautājumu vai arī pareizi sapratis būtībā, kas tad īsti notiek....

pieej pie sava uzdotā jautājuma nedaudz "savādāk":

iesākumā priekš sevis noskaidro sekojošo - vai 7 armijas tiek sūtītas 1 sekundē?

varbūt tās pienāk vienā sekundē .....

tad kad atbildēsi sev uz šo jautājumu, varbūt radīsies kāda jauna ideja vai nāks apgaismība ....
    А поможет? - спросила царевна Несмеяна, осторожно затягиваясь...

"NO COMMENT!". /Winston Churchill/

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Es varu, izmantojot FireFox, vienā sekundē izsūtīt no viena ciema 4 uzbrukumus. 7 vēl nav izdevies, bet domāju, ka ir samērā reāli. Pirkstu veiklība.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Archijs2 Apskatīt aptauju
    Es varu, izmantojot FireFox, vienā sekundē izsūtīt no viena ciema 4 uzbrukumus. 7 vēl nav izdevies, bet domāju, ka ir samērā reāli. Pirkstu veiklība.

Vai peles

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    4

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Luftwaffe Apskatīt aptauju
    esmu lasījis forumos par to tā saucamo "pirkstu veiklību" ....

varbūt TS nav precīzi formulējis jautājumu vai arī pareizi sapratis būtībā, kas tad īsti notiek....

pieej pie sava uzdotā jautājuma nedaudz "savādāk":

iesākumā priekš sevis noskaidro sekojošo - vai 7 armijas tiek sūtītas 1 sekundē?

varbūt tās pienāk vienā sekundē .....

tad kad atbildēsi sev uz šo jautājumu, varbūt radīsies kāda jauna ideja vai nāks apgaismība ....
    Tač teicu ne pirmajā postā gan, tiek uzbrukts no viena ciema 7 uzbrukumi vienā sekundē tiek izsūtīti. Man gan aizdomas ka lielākā daļa pro , kas sūta tik lielu skaitu vienā sekundē vienkārši krāpjas . Bet nu teorētiski atradu kā to var arī izdarīt ar firefox. (es nerunāju par 2-3 sekundēm, bet 7+ uzbrukumiem vienā sekundē)

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja montgomerijs Apskatīt aptauju
    Tač teicu ne pirmajā postā gan, tiek uzbrukts no viena ciema 7 uzbrukumi vienā sekundē tiek izsūtīti. Man gan aizdomas ka lielākā daļa pro , kas sūta tik lielu skaitu vienā sekundē vienkārši krāpjas . Bet nu teorētiski atradu kā to var arī izdarīt ar firefox. (es nerunāju par 2-3 sekundēm, bet 7+ uzbrukumiem vienā sekundē)
    Nu tieši tā-patrenējoties sanāks arvien vairāk uzbrukumu aizsūtīt Vienā sekundē.

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    19

Pamata

5-6 var vienā sekundē, 7 diezgan nereāli.... kaut gan iespējams, bet redzējis neesmu)

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •