Zelta Pārskaitīšanas BUJ

Servera Beigas

J: Mans serveris tuvojas beigām, bet man ir palicis pāŗi vēl zelts, kuru nopirku. Ko man darīt?

A: Kad serveris beidzas, visiem spēlētājiem, kuriem vēl ir palicis zelta pāri tiek nosūtīta vēstule spēlē un e-pass ar aiti, caur kuru Jūs esat spējīgs pāŗskaitīt atlikušo zeltu uz kādu citu kontu.
Atceries: E-pasts tiks nosūtīts tikai uz konta reģistrēto.

J: Ko man darīt, ja es vēlot pārskaitīt zeltu uz savu jauno kontu pēc servera restarta?

A: Lai pārskaitītu atlikušo zeltu uz Jūsu jauno kontu pēc servera restarta, vienkārši saglabājiet saiti, kuru Jūs saņemsiet uz e-pastu. Pēs servera restarta izveidojiet jaunu kontu kā Jūs to parasti dariet, izmantojiet saiti, krua tika nosūtīta uz e-pastu un ievadiet niku formā.
Atceries: Jums nevajag zeltu pāŗskaitīt uz pagaidu kontiem.
Zelta Transfēri

J: Konta dzēšanas lapā man saka "diemžēl zelta transfērs nevar notikt uz doto mirkli." Vai es vēl joprojām varēšu pārskaitīt zeltu?

A: Jā. Šī peizīme tikai norāda, ka Jūs nesaņemsiet e-pastu ar saiti, lai pārskaitītu zeltu pēc konta izdzēšanas. Pēc Jūsu konta izdzēšanas (nevis tika iuzlitka uz dzēšanu), uzrakstiet e-pastu uz plus@travian.lv ar Jūsu konta nosaukumu un servera numuru pasakot, ka Jūsu konts tika dzēsts ar zeltutajā, bet Jūs nesaņēmāt e-pastu ar saiti. Komanda manuāli izveidos saiti priekš Jums

J: Vai 35 zeltu, ko katrs spēlētājs saņem par brīvu var pārskaitīt?

A: Nē

J: Kā es varu pārskaitīt zeltu uz citu kontu/serveri?

A Lai pārskaitītu zeltu, Jums vispirms ir jāizdzēš konts, uz kura atrodas zelts. Pēc konta dzēšanas Jūs saņemsiet e-pastu ar saiti. Ievadiet niku un serveri ntoeiktajā formā, lai pārskaitītu zeltu uz citu kontu.

J: Mans konts tika dzēsts, bet es nesaņēmu pārskaiījuma saiti uz e-pastu. Ko man darīt?

A: Uzrakstiet e-pastu uz plus@travian.lvar Jūsu konta nosaukumu un serveri, paskaidrojot, ka konts tika dzēšts ar zeltu tajā, bet Jūs nesaņēmāt e-pastu ar saiti. Komanda manuāli izveidos saiti Jūsu zeltam.
J: Vai es varu pārskaitīt zeltu uz citu kontu, neizdzēšot Savu?

A: Nē

J: Vai es varu pārskaitīt kādu daļu no zelta uz citu kontu?

A: Nē. Zeltu var pāskaitīt tikai visu uz vienu kontu

J: Vai es varu pārskaitīt zeltu uz citu valsts versiju, piemēram .com?

A: Nē. Zeltu var tikai pārskaitīt Jūsu valodas versijā.

J: Vai es varu pārskaitīt manas atlikušās Plus dienas vai citus jau pasūtītos bonusus uz citu kontu?

A: Nē, Tikai atlikušo zeltu var pārskaitīt.
Zelta Pirkšana

J: Kāpēc manu maksājumu noraidīja?

A: Ir 3 iespējamie iemesli, kāpēc Jūsu maksājums tika atteikts:

• Jums ir atļauti 3 mēģinājumi ievadīt pareizos datus 48 stundu laikā
  • Jūs varat veikt tikai vienu maksājumu 48 stundu laikā
  • Dažas kartes netiek pieņemtas mūsu karšu servisos, izvelieties lūdzu citu maksājumu veidu.
Zelta Nopelnīšana

J: Man beidzās zelts, kā es varu dabūt vairāk?

A: Jūs varat vai nu nopirkt vairāk zelta, vai arī dažos serveros Jūs varat izmantot saišu sistēmu. Instrukcijas kā to izdarīt, spiediet uz "Travian Plus" spēles izvēlnē un "Iegūt zeltu". Ja šāda opcija neparādas izvēlnē, tad serverim pašlaik nav šādas iespējas.

J: Spēlētājs, kurš reģistrējās caur manu saiti uzcēla 2. ciemu, bet es nesaņēmu 20 zelta.

A: Japersona spēlē uz ātruma serva, tad šai personai ir jāsasniedz 250 apdzīvotība. Ja Šī persona tik tiešām ir sakrājusi 75 apdzīvotību normālajā serverī vai 250 ātruma, bet Jūs vēl joprojām nesaņēmāt zeltu, uzrakstiet uz plus@travian.lv norādot Jūsu konta nosaukumu un serveri.