Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 10

Raksts: Par saķertajiem gūsteknīšiem

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    4

Cool Par saķertajiem gūsteknīšiem

Sveiki,
    Šeku reku pārlapoju visas instrukcijas un neatradu atbildi uz man sasāpējušu jautājumu - lamatās saķerts bariņš naidinieku, lamatas pilnas un man tie liekēži vēl tagad jāuztur līdz nāks atkal "Ērglis" un vienkārši viņus atbrīvos? Vai pastāv kāds cits veids, izņemot atbrīvošanu, kā no viņiem tikt vaļā?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Pulcēšanās vietā ir iespējams atlaist mājās gūstekņus.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Oscar Apskatīt aptauju
    Sveiki,
    Šeku reku pārlapoju visas instrukcijas un neatradu atbildi uz man sasāpējušu jautājumu - lamatās saķerts bariņš naidinieku, lamatas pilnas un man tie liekēži vēl tagad jāuztur līdz nāks atkal "Ērglis" un vienkārši viņus atbrīvos? Vai pastāv kāds cits veids, izņemot atbrīvošanu, kā no viņiem tikt vaļā?
    Pirmām kārtām, viņi neēd tavu bet sava ciema labību. Viņš ir pats vainīgs ka nenāk atbrīvot.
    Un atbildot uz Tavu jautājumu, nē citu ceļu nav, kā vienīgi viņus atbrīvot. Šeit arī ir paredzēts bonus atbrīvošanai, ja ienaidnieks nāk pats atbrīvot savus kareivjus, tad atjaunojas tikai 1/3 no lamatām. Ja tu pats atbrīvo, tad atjaunojas 1/2 no lamatām.

Var jau rīkoties arī ekstrēmāk. Ied nokatot ienaidnieka labības laukus, vai klēti lai tie liekēži apmirst no bada, vai arī pašam izdzēsties tad vispār problēma atkritīs kā tāda

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Tiešām viņus uztur naidnieciņš? Jau tas manu sirdi priecē, paldies Un patika man tā ideja par katām un nomērdēšanu...he he he

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    5

Pamata Par gūstekņiem

Citāts Oriģināli rakstīja Archijs2 Apskatīt aptauju
    Pulcēšanās vietā ir iespējams atlaist mājās gūstekņus.

man ir lielas aizdomas, ka atbrīvotie gūstekņi neatgriežas savā ciemā..... vai arī ļoti ilgs laiks tam nepieciešams

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    11

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja IraB17& Apskatīt aptauju
    man ir lielas aizdomas, ka atbrīvotie gūstekņi neatgriežas savā ciemā..... vai arī ļoti ilgs laiks tam nepieciešams
    Tad atgriežas vai nē???

Alga Guest

Pamata

Ja tos atbrīvo tas,pie kura kareivji sēž lamatās-tad atgriežas.
    Ja atbrīvo tas,kurš sūtīja kareivjus,tad kareivji pazūd.

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    3

Exclamation

Citāts Oriģināli rakstīja Alga Apskatīt aptauju
    Ja tos atbrīvo tas,pie kura kareivji sēž lamatās-tad atgriežas.
    Ja atbrīvo tas,kurš sūtīja kareivjus,tad kareivji pazūd.
    Bet kur tos gūstekņus ar visām aizņemtām lamatām var redzēt pēc ilgāka laika, ja neviens tos neatbrīvo
    Mednieku mājā nava, varbūt pēc dienas izkūp gaisā arvisām lamatām

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    8

Pamata

vai es pareizi sapratu?
    guusteknji eed vinju iipashnieka labiibu. bet ja iipashnieks pats vinjus atbriivo, tad shamie dezertee?
    savukaart, ja guusteknjus atbriivo lamatu saimnieks, tad zaldaatinji skrien atpakalj pie saimnieka?
    tad jau lamatu iipashniekam izdeviigaak ir noziedot to 1/6 no lamatu skaita nevis peec laicinja atkal gaidiit cieminjus... jeb lamatu skaits ir limiteets katraa mednieku buudas liimenii?

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Arī pieminētajā pulcēšanās vietā šos neredz

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus