Apskatīt aptaujas rezultātus: Ar kuru cilti Jūs spēlējat?

Balsotāji
192. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Romieši

62 32.29%
  • Ģermāņi

57 29.69%
  • Galli

73 38.02%
2. lapa no 4 PirmāPirmā 1234 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 37

Raksts: Aptauja :: Ar kuru cilti Jūs spēlējat?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

Nepiekrītu angelz! Galliem ir tikai TT un tikai spēles sākuma posmā tie spēj daudz maz sakarīgi uzbrukt/raidot (arī tikAI gadījumos, ja pretinieks ir zaļš un neuzcepj spearmanus), vēlāk galli gandrīz vienmēr ir aizsardzības civilizācija, bet tā ir pārāk dārga lai teutons uz masu to vnk neiznestu. Romieši spēj daudz maz sakarīgus attakus taisīt ar imperiāņiem+zirgiem, bet arī tie ir pārāk dārgi, tapēc labākie romieši ir tikai aizsardzībā spēles pēdēja posmā. Teotonam ir lētākā uzbrūkošā armija, un ja ir daudz brīva laika, ko ziedot travianam šī ir labākā civilizācija, turklāt labs teutons, vienmēr atradīs kādu kurš viņam taisīs aizsardzību.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Travian
    Ieraksti
    37

Pamata

Nū, īstenībā swordmani daudz no imperiāņiem neatpaliek, un haeudāņi arī ir tīri ok..
    be nu to mēs redzēsim vēlāk
    pagaidām diemžēl daži itāļi manus plānus bik pabojāja...
    I crush all!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    55

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Kurbads Apskatīt aptauju
    Nepiekrītu angelz! Galliem ir tikai TT un tikai spēles sākuma posmā tie spēj daudz maz sakarīgi uzbrukt/raidot (arī tikAI gadījumos, ja pretinieks ir zaļš un neuzcepj spearmanus), vēlāk galli gandrīz vienmēr ir aizsardzības civilizācija, bet tā ir pārāk dārga lai teutons uz masu to vnk neiznestu. Romieši spēj daudz maz sakarīgus attakus taisīt ar imperiāņiem+zirgiem, bet arī tie ir pārāk dārgi, tapēc labākie romieši ir tikai aizsardzībā spēles pēdēja posmā. Teotonam ir lētākā uzbrūkošā armija, un ja ir daudz brīva laika, ko ziedot travianam šī ir labākā civilizācija, turklāt labs teutons, vienmēr atradīs kādu kurš viņam taisīs aizsardzību.

Kaut arī tu Kurbad jau esi manā melnajā sarakstā un būsi viens no tiem, kurus tuvākajā laikā sākšu nest ārā, es tev tomēr piekrītu - romieši un galli smird! Jebkurš teitonis var jebkuru no šiem iznest vienkārši paņemot uz masu! Ja arī k;ads tiek līdz spēles beigām neskarts, tad tikai tāpēc, ka ir kāds teitonis, kuram, pieņemsim romietis, gādā aizsardzību pretoriāņu veidā, savādāk jau būtu nokatots līdz nullei bez jebkādas vilcināšanās! Un parasti šie divi nekādu nopietno aizsardzību nedod jo ienaidnieka armija tiek sakauta pirms ir noticis reāls uzbrukums teitonim! Tā kā galli un romāņi ir reāli parazīti, kuri to vien dara kā neko nedara - slēpjas zem teitoņa svārkiem un vēl izmanto viņa ciemus par drošu stāvvietu saviem čuvakiem, pie kam viņiem pat biežos gadījumos nav jāsūta krops! Tā kā nost ar šīm parazītiskajām ciltīm - ja ņem sev par aizsargu tad vēl jāapliek ar nodokļiem un pašiem jāuztur sava armija, nav ko te sēdēt īstu veču ēnā un tad kā melīgas, nodevīgas pakaļas izmantot bez sava ieguldījuma sasniegto stāvokli, lai uzskatītu paši sevi par īstiem ekspertiem!
    Es savā apkārtnē iznīcināšu visus šos jampampiņus!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Travian
    Ieraksti
    37

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Vaimankājiņš Apskatīt aptauju
    Kaut arī tu Kurbad jau esi manā melnajā sarakstā un būsi viens no tiem, kurus tuvākajā laikā sākšu nest ārā, es tev tomēr piekrītu - romieši un galli smird! Jebkurš teitonis var jebkuru no šiem iznest vienkārši paņemot uz masu! Ja arī k;ads tiek līdz spēles beigām neskarts, tad tikai tāpēc, ka ir kāds teitonis, kuram, pieņemsim romietis, gādā aizsardzību pretoriāņu veidā, savādāk jau būtu nokatots līdz nullei bez jebkādas vilcināšanās! Un parasti šie divi nekādu nopietno aizsardzību nedod jo ienaidnieka armija tiek sakauta pirms ir noticis reāls uzbrukums teitonim! Tā kā galli un romāņi ir reāli parazīti, kuri to vien dara kā neko nedara - slēpjas zem teitoņa svārkiem un vēl izmanto viņa ciemus par drošu stāvvietu saviem čuvakiem, pie kam viņiem pat biežos gadījumos nav jāsūta krops! Tā kā nost ar šīm parazītiskajām ciltīm - ja ņem sev par aizsargu tad vēl jāapliek ar nodokļiem un pašiem jāuztur sava armija, nav ko te sēdēt īstu veču ēnā un tad kā melīgas, nodevīgas pakaļas izmantot bez sava ieguldījuma sasniegto stāvokli, lai uzskatītu paši sevi par īstiem ekspertiem!
    Es savā apkārtnē iznīcināšu visus šos jampampiņus!
    ahahaha
    es ceru, ka mēs tiksimies kaujas laukā
    I crush all!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Piena celjsh
    Ieraksti
    25

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja angelz Apskatīt aptauju
    par tādiem kā tevi tikai pasmieties..
    esmu spēlējis daudz serveros bet vienmēr top3 ir kāds Galls

pats ar šoreiz paņēmu gallus, jo ar teutoņiem pārāk viegli
    īsti vīri ņem gallus, jo tas tomēr bik izaicinājums iznest apkārtējos teutoņus un romiešu iekarotājus...

Romiešiem vienīgā reālā priekšrocība ir tas, ka var būvēt resursus un mājas vienlaicīgi, bet to var izmantot tikai atsevišķos momentos, so lielas jēgas nav..

Ps. teutonus ir visvieglak aplaupiit
    OK, man nav taadas pieredzes bet esmu paskatiijis dazhus izspeeleetos raundus un galli 10niekaa nebija...
    Bet tas jau atkariigs no tautas

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga [Ziepniekkalns], Sigulda
    Ieraksti
    3

Pamata

Romieši.

Jo nezināju, kāda tur ir atšķirība starp ciltīm, tāpēc arī sanāca tā.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    55

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Wildy_Slayer Apskatīt aptauju
    Romieši.

Jo nezināju, kāda tur ir atšķirība starp ciltīm, tāpēc arī sanāca tā.
    A ko tur nezināt - fermu tu paņēmi...

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Pirmo reizi travian biju spēlējis šī servera testa versijā, kādas 2 nedēļas, tāpēc visai daudz nezināju travianā. Pa šīm divām nedēļām es travianā uzzināju ārkārtīgi daudz, tai skaitā par cilšu īpašībām. Tākā uzzināju, ka agresīvi un uzbrūkoši ir Ģermāni tad izvēlējos tieši tos.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Travian
    Ieraksti
    37

Pamata

Nu īstenībā jau ir tā, ka ja labi māk spēlēt un ir pietiekami aktīvs tad var spēlēt ar jebkuru rasi
    es pārsvarā spēlēju speed.com serverī, kur pēdējos raundos bij novākušies cilvēki kas uzvarējuši citos serveros un regulāri top3 bij katrs no savas rases

vienkārši ir tā, ka tie, kas labi spēlē saprot to, ka ļoti palīdz uzbrūkoša stratēģija un to īstenot visvieglāk ir ar teutoņiem (lasi Ģermāņiem). Es pats ar viņiem vnk esmu atspēlējies jau tāpēc gribējās papildus izaicinājumu... tikai diemžēl laika nav tik daudz cik vēlētos
    I crush all!

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    28

Pamata

Roma! grūtāk bet nav ko meklēt vieglos ceļus!
    ANYBODY KILLA!!!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •