Apskatīt aptaujas rezultātus: Ar kuru cilti Jūs spēlējat?

Balsotāji
192. Jūs nevarat balsot šajā aptaujā
  • Romieši

62 32.29%
  • Ģermāņi

57 29.69%
  • Galli

73 38.02%
3. lapa no 4 PirmāPirmā 1234 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 37

Raksts: Aptauja :: Ar kuru cilti Jūs spēlējat?

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    4

Pamata

Esmu spelejis ar visam rasem! un mana uztvere Germaņi ir vis labakie tagad jau 2. raundu speleju ar Germaņiem!!!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    4

Pamata

ar ģermaņiem, jo primara lieta man ir karot un kadu nonest

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Dzīvesvieta
    Pie sevis
    Ieraksti
    5

Pamata

Es spēlēju ar galliem.

Kāpēc es izvēlējos gallus. Viņus vienmēr varēja atpazīt ar rudajiem matiem un masīvo augumu. No vēstures viedokļa diezgan interesanti ir palasīt par viņiem

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Dzīvesvieta
    Āgenskalns
    Ieraksti
    1

Pamata

Galli. Kāpēc ? Esmu aizsardzības taktikas piekritējs.
    I'am shizophrenic and so am I.

Pievienošanās datums
    Dec 2008
    Ieraksti
    7

Pamata

Galli - kāpēc? Vēsturiski galli bija kulturālāki un atīustītāki par romiešiem. Romai bija tikai viens - ideāla kara ... ierēdniecība. Leģjonārs jau nav karavīrs, bet klerks kam vairogs rakstamgalda vietā un piluss aizstāj pildspalvu, kas kalpoja savaj valstij par pensiju nevis dēļ goda. Galliem savukārt cīņa, vispirms ir garīgs akts un pēc tam tikai līdzeklis mērķa sasniegšanai.

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Dzīvesvieta
    pie urlām
    Ieraksti
    4

Pamata

Gallus, jo tos visgrūtāk apzagt un arī bez arnijas var nolikt 200 kareivīšus pie vietas

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    1

Wink

MAn patiik Asterix...

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Izvēlējos gallu cilti. Iemesls vienkāršs - ar šo cilti var spēlēt, ja ir laba stratēģiskā domāšana un prasme plānot. Citiem ir savas priekšrocības kādā elementā, bet Galliem ir sabalansētāka spēles iespēja. Tad nu paskatīsimies, kas sanāks

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    3

Pamata

Gallus.

Kā vēstures studentam būtu kauna lieta ņemt ko citu. Un arī man patīk Asterikss.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    79

Pamata

Manas atziņas ir, ka katrai rasei ir vismaz viena milzīga priekšrocība.

1) Galli. Izcili defferi. Ja pretinieks neiekrīt lamatās, tad cienīgam gallu deffam garām būs ļoti grūti tikt, vienalga kas tu esi - ģermānis vai romietis. Turklāt deffs, atšķirībā no romiešiem ir ļoti sabalansēts. Ir gan kas tiek galā ar kājniekiem (priesteri), gan kas tiek galā ar jātniekiem (eduji), gan tādi kam viss ir pa prātam (falangas). Bet viss svarīgākais, ka nav dārgs tas deffs galliem. Turklāt uzsākt ir elementāri ar šo rasi. Ja pretinieks arī tiek garām tavām lamatām, tad vismaz var izdarīt tā, ka aiziet prom bez jebkā. Bet es neuzskatu ka Galliem būtu jātup tikai un vienīgi deffā. Man patīk zibens jātnieki. Ļoti ļoti ātri var visu apkārtni aizskriet un aplaupīt. Nopietnākam offam gan jāizvēlas Zobenbrāļi un eduji. Bet šī kombinācija ir ļoti spēcīga. Vienīgais aplenkuma ieroči baigi sūdīgi un dārgi...

2) Romieši. Ja ir izdevies izdzīvot sākumā (man pagaidām tikai vienreiz nervi ir izturējuši), tad pēc tam šī rase, es vismaz uzskatu, ka ir vislabākā. Var būvēt ēkas un resu laukus vienlaicīgi. Citi saka "No big deal", es gan neskādēju. Lēni kareivji... BET labi. Pretorieši + Leģionāri = daudz maz normāls deffs (sliktāks pret jātniekiem kā galliem), un Jātnieki + iekarotāji + bruņinieki (lai vai kāda jums tā kombinācija būtu) = nāvīgs offs. Jā, ir dārgi, lēni un ilgi apmācāmi, bet romietim ir jābūt ar pacietību. Ja tāda ir, tad labākas rases nav.

3) Ģermāņi. Latviešu serveros, priekšgalā tādi tikai redzami. Iemesls - ģermānim ir labs offs. Lēts, ātri apmācāms un spēcīgs. Turklāt ir arī laupītāju bonuss, kas liek būt agresīvam pašā spēles sākumā. Miermīlīgs spēlētājs nevarēs uzsākt spēli ar ģermāni. Agresivitātei ir jābū izteiktai lai spēlētu ar šo rasi. Ģermānim jābūt gatavam zaudēt VISU un pēc iespējas ātrāk to visu arī atjaunot. Tā kā vislaik esmu spēlējis ar Galliem un romiešiem, tad sākot spēlēt ar ģermāņiem, spēle uzreiz daudz interesantāka paliek.

Pats spēlēju ar visām 3 rasēm, bet tagad pievērsīšos ģermāņiem, kamēr man apniks.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •