Rādīt rezultātus 1 līdz 9 no 9

Raksts: pametu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    9

Exclamation pametu

lidz ar to ka spele iztaisita ta, ka varenaks ir tas kurs lien visvairak dirsa otram, un var spelet no 1 ip kaut ar 10 lietotajiem speli pametu, jau 3 cilveks kuram vairaki account uz 1 IP ! veiksmi administratori, kas neseko nekam lidz !

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ripley Apskatīt aptauju
    lidz ar to ka spele iztaisita ta, ka varenaks ir tas kurs lien visvairak dirsa otram, un var spelet no 1 ip kaut ar 10 lietotajiem speli pametu, jau 3 cilveks kuram vairaki account uz 1 IP ! veiksmi administratori, kas neseko nekam lidz !
    Uz 1 IP var būt kaut 1000 lietotāji, IP adresei nav nekāds sakars ar spēles noteikumiem. Ja pamanīji aizdomīgu kontu varēji aizrakstīt uz MH kontu un spēlētājs tiktu pārbaudīts.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Es pametu šo spēli, jo nevaru cīnīties pret vienu lopiņu, kuram jau 5 ciemi un ciemos pa 1000 iedzīvotāju, bet man viens ciematiņš ar 120 iedzīvotājiem, ka nav tad nav Citās spēlēs šī lieta ir pārdomāta, piemēram, ikariam.lv, ja tu uzbrūc stripri vājākam pretiniekam, tad tavās pilsētās krītas iedzīvotāju apmierinātība un tie pamet pilsētas. Ne pa velti tajā spēlē ir daudz vairāk tautas kā šeit. Tur pat forumā pa dienu ir vairāk ierakstu nekā šeit mēneša laikā. Izskatās, ka visiem mazajiem jāpamet šī spēle un tad 100 spēlātāji varēs puļķet viens otru

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Legionars Apskatīt aptauju
    Es pametu šo spēli, jo nevaru cīnīties pret vienu lopiņu, kuram jau 5 ciemi un ciemos pa 1000 iedzīvotāju, bet man viens ciematiņš ar 120 iedzīvotājiem, ka nav tad nav Citās spēlēs šī lieta ir pārdomāta, piemēram, ikariam.lv, ja tu uzbrūc stripri vājākam pretiniekam, tad tavās pilsētās krītas iedzīvotāju apmierinātība un tie pamet pilsētas. Ne pa velti tajā spēlē ir daudz vairāk tautas kā šeit. Tur pat forumā pa dienu ir vairāk ierakstu nekā šeit mēneša laikā. Izskatās, ka visiem mazajiem jāpamet šī spēle un tad 100 spēlātāji varēs puļķet viens otru
    Interesanti kurā serverī Ikariamā?
    Nevajag jaukt šīs divas spēles. Ikariamā nevar nokatapultēt pilsētas, nevar tās pārņemt un max iespējamās ir 6. Tai spēlei nav beigas un... nav iesācēju aizsardzības, kā tas ir Travianā.
    Travianā ir iesācēju aizsardzība un defaultā, šī ir agresīvāka spēle par Ikariamu, jo beigās būs zināms uzvarētājs(-i). Ja vēlies mierīgi būvēt mājiņas, tad šī spēle tiešām nav priekš Tevis.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja VaiVilks Apskatīt aptauju
    Interesanti kurā serverī Ikariamā?
    Nevajag jaukt šīs divas spēles. Ikariamā nevar nokatapultēt pilsētas, nevar tās pārņemt un max iespējamās ir 6. Tai spēlei nav beigas un... nav iesācēju aizsardzības, kā tas ir Travianā.
    Travianā ir iesācēju aizsardzība un defaultā, šī ir agresīvāka spēle par Ikariamu, jo beigās būs zināms uzvarētājs(-i). Ja vēlies mierīgi būvēt mājiņas, tad šī spēle tiešām nav priekš Tevis.
    Ho ho ho paldies mister gudriniek, kurš te norāda citiem vai tā spēle ir vai nav domāta viņam, ko gan bez tava zelta padoma es būtu darījis
    Bet nu ja jau tu esi tik gudrs, tad iesaki taktiku manis aprakstītajai situāciajai. Slēpņi man sacelti un neko nolaupīt šis nevar, bet armiju arī nevaru uzbūvēt, jo tikko paspēju uztaisīt kādus 40 tā šis ar saviem 600 tos apsit.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Ho ho ho paldies mister gudriniek, kurš te norāda citiem vai tā spēle ir vai nav domāta viņam, ko gan bez tava zelta padoma es būtu darījis
    Bet nu ja jau tu esi tik gudrs, tad iesaki taktiku manis aprakstītajai situāciajai. Slēpņi man sacelti un neko nolaupīt šis nevar, bet armiju arī nevaru uzbūvēt, jo tikko paspēju uztaisīt kādus 40 tā šis ar saviem 600 tos apsit.
    Paldies par komplimentu. Taktika ir ļoti vienkārša. Regulāri būt onlainā. Nekarot bez vajadzības un saglabāt savu armiju līdz varēsi stāties pretī un iestāties aliansē.
    Kā saglābt armiju? Ir runāt daudz... ja ilgāku laiku neesi spēlē, sūti to tālās pastaigās. Ja esi regulāri, var pirms paša uzbrukuma izņemt no pilsētas un pēc tam atlikt atpakaļ.
    Un piedod, es nenorādu, es tikai saku, ka šī spēle nav spēlējama tik mierīgi kā Ikariams, jo Tu šo spēli tieši ar Ikariamu salīdzināji.

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    6

Pamata

travian.com ne tadas lietas vien notiek es tur speleju alianse un tikai del piederibas pie alianses pec kara beigam mus visus iznicinaja taka zinama mera tas piedod spelei asumu ka nav tizlu noteikumu kas attur no karosanas.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

Tie jau ir labāki padomi, paldies. Pamēģināšu šādu taktiku. Jūnijā eju atvaļinājumā uz mēnesi, tad pie datora netikšu un vienalga konts jādzēš ārā.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    547

Pamata

Tātad beigsim apvainošanas!

Lūdzams nesalīdzināt divas pilnībā atšķirīgas spēles!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •