Rādīt rezultātus 1 līdz 2 no 2

Raksts: About alliances

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    5

Pamata About alliances

Hi. I'm Lithuanian, and I thunk I have a little more experience in travian than most of you.

People stop creating alliances untill protection didn't expire. And stop joining such alliances. Their leaders are unexperienced.

Why? Because they biuld embassy when they could biuld army. Than means they weak. And every player, who didn't biuld embassy can farm them.

As Teuton in lv3 I won't join alliance untill next city, I don't need it.

__________________________________________________ _______________________________

Sveiks. Es lietuviešu, un es domāju, ka man ir nedaudz vairāk pieredzes, travian nekā vairums no jums.

Cilvēki pieturas radot alianšu līdz aizsardzības termiņš nebeidzās. Un pārtraukt savieno šādas alianses. To līderi ir nepieredzēts.

Kāpēc? Tā kā tie bāzējas vēstniecības, kad tie varētu veidot armiju. Tas nozīmē, ka tie ir vāja. Un katrs spēlētājs, kurš nav būvēt vēstniecība var farm tiem.

Kā teitonis in lv3 es ne pievienoties aliansei, līdz nākamā pilsētā, man tas nav nepieciešams.

P.S. I think google translate made some mistakes and you can offer my better translation. Or moderator can edit.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    5

Pamata

Pilnība piekritu lietuvieša viedoklim. Pārāgra iesaistīšanas alianse tikai kavē spēlētāja attīstību. Bez alianses jaiztiek cik vien var ilgi, jo iestājoties aliance nākas rēķināties ar tas politiku, kas bieži vien ir pretruna ar spēlētaja interesem. Un stājoties aliancē pēc ilgāka laika var redzēt cīk spēcīga tā ir un vai no tas var iegūt kādu labumu.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •