Rādīt rezultātus 1 līdz 9 no 9

Raksts: Iekarot jaunu ciemu

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    8

Exclamation Iekarot jaunu ciemu

Sveiciens
    Gan jau ka kads zinas, vai ir iespejams iekarot kadam piederoshu ciemu?
    Ja ir tad kas tam ir nepieciesham?
    Last edited by krombis; 05-21-2009 at 04:28 PM.

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    81

Pamata

Jā, ir iespējams. Nepieciešams:
    1. Ciems kuru iekarot, tas nevar būt galvaspilsēta.
    2. Barvedis, virsaitis vai senators atkarībā no tavas rases - sauksim viņu turpmāk par Vadoni. Tam nepieciešama 20lvl akadēmija un 10 līmeņa satikšanās vieta, tad akadēmijā varēsi izpētīt Vadoni.
    3. Rezidence vai pils ar brīvu paplašināšanas slotu. kur vēlreiz ir jāizpēta Vadonis.
    4. Armija, lai varētu nogalēt visus iekarojamā ciemata karavīrus un katapultas, lai varētu nobrucināt ciematā esošo rezidenci!
    5. Vairāki uzbrukumi. ne iebrukumi ! Ciematā nevar būt rezidence, lai Vadonis varētu darboties. Ar katru reizi Vadoņa uzbrukuma reizi ciematam kritīsies lojalitāte par 20-30%, tātad, ja aizstāvis neatjaunos rezidenci būs nepieciešami apmēram 4-5uzbrukumi līdz ciemats būs tavs.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    8

Pamata Paldies

Paldies par info

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

A iekarotajā ciemā saglabāsies visas (iekarotāja nenojauktās) ēkas? Un, vai ciemam tiks piešķirta iekarotāja rase?

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    81

Pamata

Ciematam tiks pieškirta tava rase un tāpec nesaglabāsies katras rases īpašās ēkās - mūris romiešu, zemes valnis ģērmāņu un piemirsu kā to dēvē gallu ciemos, tāpat arī gallu lamatas pazudīs.
    Iekarojot mazāku ciemu nobruks 1 līmenis no katras būves! Kā arī iekarojot pazūd visi pētījumu un bruņu/ieroču uzlabojumu - tos nāksies veikt no nulles.

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

vai tas ka es pili esmu attistijis jau kolonistu nedod iespeju ar level 10 attistit barvedi? jo tas nav iespejams!!! ceriba ka ar level 15 vareshu! kads var apstiprinat?

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    81

Pamata

Jā varam apstiprināt:
    Pils 10., 15. un 20. līmenī var apmācīt trīs kolonistus vai vienu vadoni (Senators, Virsaitis, Barvedis).

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Dzīvesvieta
    Saldus
    Ieraksti
    2

Atvainojiet, kaads no jums vareetu man pateikt kaa var uztaisiit pats savu diskusiju ???

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Dzīvesvieta
    Saldus
    Ieraksti
    2

es esmu jauninjais!!!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus