Rādīt rezultātus 1 līdz 3 no 3

Raksts: Question [s1] Cik vēl ilgi natāri būs neaizskarami?

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata Question [s1] Cik vēl ilgi natāri būs neaizskarami?

Es tomēr uzskatu ka tēmu pāragri aiztaisīja, pirmkārt jau LV serveru vidē nav nekādas vispārzināmas patiesības par natāru atbloķēšanas laiku....
    Otrkārt izlabojiet ja es kļūdos, bet man vispārzināmā patiesība ir tāda ka natāri tiek atbloķēti 0-14 dienas pēc parādīšanās, nevis 7-14 dienas.
    Es laikam tagad saņemšu brīdinājumu par tēmu atkārtošanu, bet man liekas ārkārtīgi nepareizi ka tēma par ko foruma dalībnieki grib diskutēt tiek slēgta tikai tādēļ ka tajā kritizē server administrāciju. Kritika ir jāmāk uzklausīt un jāmāk argumentēti uz to atbildēt, nevis jāslēdz tēma.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    547

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    Es tomēr uzskatu ka tēmu pāragri aiztaisīja, pirmkārt jau LV serveru vidē nav nekādas vispārzināmas patiesības par natāru atbloķēšanas laiku....
    Otrkārt izlabojiet ja es kļūdos, bet man vispārzināmā patiesība ir tāda ka natāri tiek atbloķēti 0-14 dienas pēc parādīšanās, nevis 7-14 dienas.
    Es laikam tagad saņemšu brīdinājumu par tēmu atkārtošanu, bet man liekas ārkārtīgi nepareizi ka tēma par ko foruma dalībnieki grib diskutēt tiek slēgta tikai tādēļ ka tajā kritizē server administrāciju. Kritika ir jāmāk uzklausīt un jāmāk argumentēti uz to atbildēt, nevis jāslēdz tēma.

Jā piedošanu 0-14 dienas
    Tad nu gatavojas nedēļas nogalē papriecāties

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

Ņemot vērā nelielo LV spēlētāju skaitu (un 1 valsts serveri), manuprāt, ir pilnīgi normāli, ka laiks kad atbloķē natārus ir tuvāks maksimālajam t.i. 14 dienām, kamēr šīs 14 dienas nav pagājušas ir visai nekorakti kādu sākt vainot un zīmēt kaut kādas sazvērestības...

be patient

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •