9. lapa no 9 PirmāPirmā ... 789
Rādīt rezultātus 81 līdz 88 no 88

Raksts: WW atskaišu apkopojums

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    3

Wink cepuri nost

Un vispār - cepuri nost to priekšā, kas šos 2 mēnešus ir veltījuši savu brīvo laiku, būvējot un uzraugot visus servera PB!

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Ui, serveris ir galā un viss ar galiem. Atvainojos tiem, kam esmu kaut ko nelabu teicis! Bijis diezgan interesanti, bet uz beigām man jau pilnīgi bija apnicis. Plašāku stāstu par serveri es un kalvins sataisīsim tuvākajās dienās, protams, katrs no sava redzes punkta ( apsolos būt ļoti politkorekts ). Aicinu arī citas kolorītas personības izveidot tādu, kur iekļaut ne tikai beigu posmu. Publicēt to mēs varētu vai nu servera forumā vai arī atsevišķā mājas lapā.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja korkpleesis Apskatīt aptauju
    Ui, serveris ir galā un viss ar galiem. Atvainojos tiem, kam esmu kaut ko nelabu teicis! Bijis diezgan interesanti, bet uz beigām man jau pilnīgi bija apnicis. Plašāku stāstu par serveri es un kalvins sataisīsim tuvākajās dienās, protams, katrs no sava redzes punkta ( apsolos būt ļoti politkorekts ). Aicinu arī citas kolorītas personības izveidot tādu, kur iekļaut ne tikai beigu posmu. Publicēt to mēs varētu vai nu servera forumā vai arī atsevišķā mājas lapā.
    es kaa koloriita personiiba arii driikstu? apsolos nebuut politkorekts...
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Un tā rit dažas pēdējās stundas līdz viss būs beidzies

Alga Guest

Pamata

Lv Banda ierakstiet te savu niku un paroli no WW uzvarētāja konta,lai pārējie var ienākt un paskatīties kā jums tur viss izskatās

Un apsveicu jūs ar uzvaru

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Gribetos patiesam redzet, bet cikos bus atverta jauna registresanas ??

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    11

Pamata

Man ari bija tada doma, ka uzvaretaji varetu ieraxtit savu kontu un paroli, jo tas noderetu nakamas speles strategijai!

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    81

Pamata

Vienā no blakus topikiem, tomiks ielika linku uz savu atskaiti par PB tapšanu: http://sites.google.com/site/bandaww/ šī izstudēšana dos daudz vairāk par pieeju kontam

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •