1. lapa no 9 123 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 88

Raksts: WW atskaišu apkopojums

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata WW atskaišu apkopojums

Tā kā ir pienācis tas interesantais end game posms s1 serverī, tad varētu jau sākt kaut ko aktīvāku šajā sakarā. Un doma šoreiz ir veidot gan veiksmīgu, gan ne tik veiksmīgu atskaišu apkopojumu. Šajā sakarā jau varētu iemetumam ielikt pirmo WW ciema katošanas gājienu
    P.S. Tie kas spēlē s1, iespējams, nojauš kas tur ir bijis ciemos un pie kā, bet citiem laikam sanāks nedaudz paminēt. Protams, arī diskutēt par tām.

Alga Guest

Pamata

ir labs...

nee,pareizaak nav labs.. šis cik saprotu ir musu sabiedroto WW..
    Last edited by Alga; 07-19-2009 at 10:48 AM.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Kam labs, kam nav labs, bet tam nav būtiska nozīme. Tikai dažas lietas izskatās, ka cilvēki nepārzin par WW ciema celšanu, ko ļoti labi parāda šī atskaite. Un arī par dažu vājumu, ja tāds nebūtisks kulaciņš atmet ww attīstībā par pāris dienām vismaz.

Alga Guest

Pamata

cik es esmu redzejusi ww reportus no citiem serveriem,(redzējusi esmu daudz ) ari tur tadi nebūtiski kulaciņi atmet ww attistiibu uz dazhaam vai daudzaam dienaam.
    kaut visi nomirst,bet katapultas paspēj izšaut

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Īstenībā es neteiktu, ka šitam vajadzētu iziet cauri defam kā karstam nazim cauri sviestam. Un tas, ka visa armija apmira, tā ir parasta lieta ww gadījumā, jo redzēt to, ka offs paliek dzīvs, var ļoti retos gadījumos. Tur vairāk nospēlēja, tas, ka daži nedēļas laikā nav uzcēluši sienu, kas ir šajā gadījumā ir zīme ar uzrakstu welcome, un neizskatās, ka tur ir bijis vairāk par 200k defa, es teiktu, ka drīzāk 150 k, kas nu galīgi nav WW līmeņa defs, kad jau ir attīstītas dažas būtiskas ēkas. Nu bet ko lai dara, ka no savām kļūdām mācās, bet no svešām kļūdām taisa karjeru.

Alga Guest

Pamata

tieši tā
    un kamēr vēl neuzbrūk natari un nebūvējas ww,tad droši vien lielākā daļa aizsūtīja uz ww tikai mazu daļu sava defa, atstaajot lielako dalju sargaat savus ciemus

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    35

Pamata

Shii atskaite tik pieraada ka nekad nevar paljauties uz to ka saakumaa neviens neuzbruks . Lai arii cik gruuti nebuutu deff tureet saakumaa , tas tomeer ir jaatur pietiekamaa daudzumaa , lai nesanaaktu kaa shim WW ciemam , kas tika atmests uz paaris dienaam atpakalj celtnieciibaa .

P.S. es zinu par kuru aliansi iet runa

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Alga Apskatīt aptauju

ir labs...

nee,pareizaak nav labs.. šis cik saprotu ir musu sabiedroto WW..
    Un Alga taa pirmaa rindinja man labaak patika ko tu uzrakstiji

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    18

Pamata

ko nozīmē WW ?

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kleopatra Apskatīt aptauju
    Un Alga taa pirmaa rindinja man labaak patika ko tu uzrakstiji
    es jau sakuma nepaskatijos,kam tieshi uzbruka... tapec patika man reports