3. lapa no 20 PirmāPirmā 1234513 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 200

Raksts: SERGA, UNITY un citi vārguļi

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    pārlasiju visu topiku, nu neatradu nekādus baigos apvainojumus ja ir tad lai tā būtu.
    Topika nosaukšana par bezjēdzīgu un noslēgšana liecina par nelielu stresiņu, galu galā te tak tikai servera politiku un diplomātiju apspriež.

uzskatu ,ka man nav jaatbild uz jautajumiem :kapec mes izvelejamies buvet ww tajas koordinates,un kapec iekarojam tik buvplānu.Kā gribējām-tā izdarījām,un nevienā priekšā par to nav jāatskaitās.
    Last edited by Alga; 08-11-2009 at 03:25 PM.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

es vispar no tevis sapratu ka topiks tika sleegts tapeec ka vinjaa tevi apvainoja nevis apsprieda visaadas svariigas lietas.
    a neviens jau nesaka ka spiesta lieta atbildet, mees te savaa sulaa pavaariisimies par teemu un tu jau vari arii ignoreet muusu spriedeleejumus.

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    es vispar no tevis sapratu ka topiks tika sleegts tapeec ka vinjaa tevi apvainoja nevis apsprieda visaadas svariigas lietas.
    a neviens jau nesaka ka spiesta lieta atbildet, mees te savaa sulaa pavaariisimies par teemu un tu jau vari arii ignoreet muusu spriedeleejumus.
    paradi kur te ir rakstitas visadas svarigas lietas?
    un publiski apspriest kādas alianses darbības-ir neētiski,starp citu.

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    12

Pamata

ko varat cepties ? arīes esmu šajā apvienībā un kaut kā nekunkstu ka dzīve ir ļauna.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Algu nu ja tev nav svariigi, tad mums ir.
    Publiski apspriest kaada speeleetaaja privaato dziivi buutu neeetiski, publiski apspriest alianses leemumus un darbiibas ir tieshi tas kam shii foruma apakshadalja ir domaata. Serveru Politika un Diplomaatija vai kaut kaa taa

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja capsx Apskatīt aptauju

man jau patīk šie teicieni:

1. "izdarījusi vienu nepareizu lēmumu pēc otra"
    2. "pēdējos spēles mēnešos vairāk lielījusies nekā darījusi"
    3. "Nākamo reizi , kad nolem vel kādu nodot"

lai nav TUKŠA runa - lūdzu - konkrētus faktus

1. kādi lēmumi tad bija nepareizi
    2. kas, kur, kad lielījies
    3. kas ko kad nodevis

savadāk izskatās pēc tukšas nervozas runas ...
    Man nav tev publiski jāsniedz paskaidrojumi , piedevām personai kas nevar atklāt savu iisto niku . Ar Algu personiski to visu esam izrunājušas un ja kādam tas intresē , geiežaties pie viņas vai manis personiigi . Nevienam te publiski nesniegšu paskaidrojumus un pierādiijumus .
    Kas attiecas kapēc to uzrakstiju publiski , ļoti elementāra atbilde - tas neskar tikai mani un Algu , bet gan SERGA un LV .
    Vel ir kādi jautājumi ?

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    69

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja SUNG Apskatīt aptauju
    ko varat cepties ? arīes esmu šajā apvienībā un kaut kā nekunkstu ka dzīve ir ļauna.
    ši ir kara spēle nevis simcity!

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Ir vaļā! Urā! Gribu redzēt, ko SERGA teiks, kad nokatosim viņiem WW Tad varēsiet teikt bye, bye un serveri uzvarēs kāds cienīgāks. Varu jums dot garantiju Un šitā temata slēgšana no Mrs. Plaģiāts puses ir nesmuki. Kur gan vēl var savā starpā izlamāties un citam skabargu vai baļķi acī norādīt Tā jau šeit ir minimāla aktivitāte, bet to, kas parādās, jau nocērt pašā saknē.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Sviests. Kurš tur kuram kko nokatos?!.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268