103. lapa no 152 PirmāPirmā ... 35393101102103104105113 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1,021 līdz 1,030 no 1514

Raksts: S2 diplomātijas stāvoklis

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

sitos salasoties uznāca neliela smieklu lekme

Man jau ar reali patika tas, ka man kāds cilwēka pateica to ka INQ mani dēvē par fermu utt.... tik nez kapēc mani newiens ne reizi nebija fermojis ka arī, nez kapēc es dauzu LIELOS inq spelētajus
    Njā ar muti jūs protat braukt, bet darbi tadi švaki vai arī darbu vispar nawa

Un patiešām nesaprotu kapēc pastāv alianse INQ WW viena lieta ir tada, ka viniem tur ir LIELI OFFi un tapēc lai newiens neieraudzītu sēž aliansē kura newar būt spiegu bet es domaju ka tā NAW

Kas ar jums INQ notika pedejos mēnešos?! sakuma es jūs cienīju un baidījos no jums, bet tagad smejos un katoju jūs
    labi, tas pagaidam viss no manas puses

P.S. weiksmi visiem WW būvniecībā

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Sveiki!
    Sen nebiju lasījis forumu - daudz kas saspamots. UN 70% savstarpēji apvainojumi... Nožēlojami!

Bet jau jau visi - tad es arī iespamošu:

Citāts Oriģināli rakstīja Kurbads Apskatīt aptauju
    ...

nepārēķinies tikai pārlieku, GG nebija lvl20 bet lvl1, tāpat kā pilnīgi liekais Ambiorix nolējiens pa 1lvl GW
    Nu gan Kurbads SAMELOJA!!!! Kā jau te tomick rakstīja - Galvenā ēka 41 pop, pārējais sanāca precīzi 20.lvl lielā klēts!
    Protams - dezinformācija un atlikušo NS biedru gara uzturēšana augstā līmenī ir apsveicama - tur es piekrītu. Bet forumā tā melot - NOŽĒLOJAMI! Laikam jau uzskata, ka pārējie ir apaļi muļķi un no spēles neko nejēdz.
    ----

Par Barbaru izredzēm uzvarēt - dodu 35%. Viss būs atkarīgs no tā cik NS ir OFFs lai izsistos DEF-am cauri.
    NS - lai cik tas skumji nebūtu - dodu 55%!
    Atlikušos 10% - who knows? Varbūt notiek brīnums un uzvar......

Par to, cik serveris ilgi ies - dodu 90% ka šogad tas nebeigsies! Tā kā uz Z-svētkiem un jauno gadu visos atlikušajos WW būs masveida kanibālisms! Šaubos vai kāds šajā laikā sēdēs traviānī un regulāri sūtīs labību.
    Ņemot vērā šo - varbūt ja NS nokatos Barbaru WW - vismaz tie varēs atpūsties un izbaudīt svētkus! Lai jau NS čakarējas līdz beigām!

Tad jau manīs kurš no 3 NS WW uzvarēs! Pagaidām VISIEM NS WW ir vienādas iespējas! Protams, ja Kurbada mērķis nav lai VIŅA WW uzvar. Ja tā - tad šis serveris ies līdz valentīndienai
    Last edited by Gudrinieks; 12-01-2009 at 09:46 AM.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

He he.. Lai tak viņš melo, newienam jau no ta sliktak nepaliek- es ta domāju

BTW, man ar liekas ka šis serveris vilksies līdz nākamajam gadam.... un līdz tam daudzi spelētāji manuprāt bus pazuduši, jo reali es domāju ka visiem jau apnīk gan sūtīt resus/cropu uz WW kā arī spamus.... Es personīgi jau esmu noguris un esmu gatavs dzesties

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Trimmeris Apskatīt aptauju
    He he.. Lai tak viņš melo, newienam jau no ta sliktak nepaliek- es ta domāju

BTW, man ar liekas ka šis serveris vilksies līdz nākamajam gadam.... un līdz tam daudzi spelētāji manuprāt bus pazuduši, jo reali es domāju ka visiem jau apnīk gan sūtīt resus/cropu uz WW kā arī spamus.... Es personīgi jau esmu noguris un esmu gatavs dzesties
    nu ir jau nu gan sliktaak vai tb vinjsh meegjina melot taa lai pasham labaak. jo nevar pieljaut pat taadu domu ka barbari arii kaadam ir speejiigi iesist utt, kurbads tak te vieniigais krutais.
    un visa NS impeerija ir buuveeta uz meliem, visu laiku kad notika karsh ar barbariem NS iekshienee bij paarspiileeto uzvaru stasti un nokluseetie zaudeejumi.
    arii tepat forumaa vel nesen atskaneeja ka NS nu taa nu taa esot barbarus dauziijushi. tipa pretii vispaar nekas nebuutu bijis. reaali NS varbuut arii nodariija mazliet lielaakus postiijumus, bet es tomeer teiktu ka zaudeejumu attieciiba bij max 3:4.
    no shiem meliem daudz kas mainaas, jo NS rindaas tiek uztureeta nepamatoti augsta paarlieciiba par uzvaru, bez kuras es domaaju ne viens vien vinju biedrs vinjus pamest, ko jau sen veelas izdariit.
    pa lielam, es pat nebaidos teikt ka visa NS impeerija ir buuveeta uz meliem.
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

Es tikai nesaprotu vienu KURBADS tur KURBADS te...Kas viņš par karali!?

Ok, viņš ir mans sabiedrotais, bet man vienalga nepielec tas prikols...

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja rakella Apskatīt aptauju
    vaitad barbari maz ir kataati,nonnemti ofa ciemi? peedeejos 2-3 meeneessus NS un drusku RADZ to vien dariija... barbaru laime,ka peedeejo meenesi RADZ deva INQiem bietee. nebuutu INQ ''varonndarbu'' buutu arii mees barbarus klapeejussi.
    nepuksti nu baabieti, pret radz barbari visa servera laikaa karojushi vispaar nav, tikai vienreiz bishkji ieskraapeeja. takaa nelec nu te augstaak par savu degunteli
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Trimmeris Apskatīt aptauju
    Es tikai nesaprotu vienu KURBADS tur KURBADS te...Kas viņš par karali!?

Ok, viņš ir mans sabiedrotais, bet man vienalga nepielec tas prikols...
    Trimmeris! Kurbads IR karalis! Vai tad TU to nezināji?
    Tā kā vassali - ceļos un klausi karaļa pavēles!

Ja neklausīsi - tiksi izmests un nokatāts (labi jau labi - otrais jau tāpat ir pa vēlu!).

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

Da man naw wel nemaz bijusi japilda newiena viņa pavele
    Un ja katās, tad lai katā, vismaz iemesls izdzesties

P.S. tas karlitis vai ka vinu tur... baigi lecīgais rēķini kārlit to ka mums radziem armijas vel ir naw jau ta ka barbariem viens offeris un viss BTW- no offense

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    79

Pamata

Kas tas par interneta pokemonu stilu burta v vietā rakstīt w?

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

Kāds nu ir tas stils tāds ir... ja nepatīk, tad sit di*su pret zemi un sauc lai dzīvo LOL ko var piekasīties kā gribu tā raxtu :P

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •