104. lapa no 152 PirmāPirmā ... 45494102103104105106114 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1,031 līdz 1,040 no 1514

Raksts: S2 diplomātijas stāvoklis

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Nu tad Radzi tagad varoņi... Kas vispār jums pa daļu,ko dara inq un kapēc ir tāda ally vēl. Labāk bija zaudēt ww,nevis 1/2 serveri būt atkarīgiem no Kurbada,varbūt viņš jums arī pateicis,ka būvplānu nevar atdot,tapēc tur viņu pie sevis? Kā izdara kādu "varoņdarbu", tā dzied šeit,kad pašus tagad katā klusums ne?

Lai veicas WW būvniecībā gan Barbariem,gan Reunited

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maza raganina Apskatīt aptauju
    Nu tad Radzi tagad varoņi... Kas vispār jums pa daļu,ko dara inq un kapēc ir tāda ally vēl. Labāk bija zaudēt ww,nevis 1/2 serveri būt atkarīgiem no Kurbada,varbūt viņš jums arī pateicis,ka būvplānu nevar atdot,tapēc tur viņu pie sevis? Kā izdara kādu "varoņdarbu", tā dzied šeit,kad pašus tagad katā klusums ne?

Lai veicas WW būvniecībā gan Barbariem,gan Reunited
    mazaa pamosties!!!!! RADZ ir varonni!!!

palasi savus postus te un nokaunies... taada iedomiiba bij...
    palasi manus postus-es soliiju juusu picu nojaukt... un izvaroju vinnu.

tagad juusu picu atdossu emasiem

un kaa ir tagad inq? nesat smiltinnas barbariem... tiem kuri juus 3 meenessi atpakall nodirsa... noteikti no riita pamosties un prasi barbaru bosiem-cik cropa suutiit... cik kocinnu un maalu mest....

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja audiaan Apskatīt aptauju
    mazaa pamosties!!!!! RADZ ir varonni!!!

palasi savus postus te un nokaunies... taada iedomiiba bij...
    palasi manus postus-es soliiju juusu picu nojaukt... un izvaroju vinnu.

tagad juusu picu atdossu emasiem

un kaa ir tagad inq? nesat smiltinnas barbariem... tiem kuri juus 3 meenessi atpakall nodirsa... noteikti no riita pamosties un prasi barbaru bosiem-cik cropa suutiit... cik kocinnu un maalu mest....
    audiaan tu nu gan esi tizls, mazajai starp citu iedomiiba bij tieshi taada pati kaa tev, a ja barbari par inq kautko teica, tad pie vainas tur biji tikai tu, ak jaa, tava diivainaa/apseestaa sieva arii.
    nu inq vismaz pashi ir izveeleejushies kam smiltinjas nest, a juus kaa piekalti kurbadam.
    veljoprojaam nesaprotu kaa tu vari lieliities par saviem uzmetieniem un dibenlaiziishanu kurbadam, tas liecina tikai un vieniigi par tavu moraalo vaargumu. atceries, salaga?
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

he he, Audi, tu maki labi nolikt cilwekus pie vietas! visu cieņu īstenība par šitadu diršanu vajadzetu atsākt inq dauzīšanu tad viniem nebūtu iespēja krutajiem barbariem sutīt smiltiņas lai uzbuvētu picu ehhhh.... bet cilwekiem neaiziet....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

varbuut es nemaaku buuveet neko,bet toties es ar sievu paraadiissu kaa var nojaukt ww.
    mees tiessi domaajaam kam test pa ww-paldies.ka pieteicies!
    lasi mazaa veelreiz....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    audiaan tu nu gan esi tizls, mazajai starp citu iedomiiba bij tieshi taada pati kaa tev, a ja barbari par inq kautko teica, tad pie vainas tur biji tikai tu, ak jaa, tava diivainaa/apseestaa sieva arii.
    nu inq vismaz pashi ir izveeleejushies kam smiltinjas nest, a juus kaa piekalti kurbadam.
    veljoprojaam nesaprotu kaa tu vari lieliities par saviem uzmetieniem un dibenlaiziishanu kurbadam, tas liecina tikai un vieniigi par tavu moraalo vaargumu. atceries, salaga?
    (finger)

kaads sakars man ar to ko baarbijas teica par celtniekiem???

nevis inq izveeleejaas bet radz vinnus izvaroja un vinniem nebij cita varianta.

nekad neesmu suutiijis resus kurbadam. defs ir mests,bet ne resi.

un par tevi kaarli-pat darba koleeggi saka,ka nesi normaals-nedraudzeejies ar galvu

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Trimmeris Apskatīt aptauju
    he he, Audi, tu maki labi nolikt cilwekus pie vietas! visu cieņu īstenība par šitadu diršanu vajadzetu atsākt inq dauzīšanu tad viniem nebūtu iespēja krutajiem barbariem sutīt smiltiņas lai uzbuvētu picu ehhhh.... bet cilwekiem neaiziet....
    Kas nez būtu Tu? Vēl viens varenais karotājs. Tas,kāda jūsu iedomība ir tiešām smieklīgi. Jūs tāpat serveris beigsiet kā zaudētāji - varbūt ne jau ww ziņā utml,bet ar to,ka cieņa pret lielāko daļu Radz līdzinās 0

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maza raganina Apskatīt aptauju
    Kas nez būtu Tu? Vēl viens varenais karotājs. Tas,kāda jūsu iedomība ir tiešām smieklīgi. Jūs tāpat serveris beigsiet kā zaudētāji - varbūt ne jau ww ziņā utml,bet ar to,ka cieņa pret lielāko daļu Radz līdzinās 0
    jebkuraa gadiijumaa nebuusim taa izdraazti/piesmieti/apkaunoti kaa inq

a es neprasu lai inq mani miileetu

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

jebkuraa gadiijumaa nebuusim taa izdraazti/piesmieti/apkaunoti kaa inq

a es neprasu lai inq mani miileetu
    Labs vakars.
    Jautrs foorums tik tieshaam Taa,lielie breeceeji lai tik nesaak kliegt ka paraadaas jauna seja un uzbrauc kautkam... Kaadu laiku paliidzu vienam speeleetaajam,kuram,nava svariigi,bet lietas kursaa esu pilniigaa kas LV s2 notikaas. Audian,ar mutes palaishanu un lieliishanos Tev nu gan viss kaartiibaa,nekaa persooniska,bet taa ira Kaarliits jautrs zeens ar labu infoo
    Par s2..... Taads iznaakums bij gaidaams,kaads tagad ir Bij daudz kluudu,ko izmantoja Kurbads. Un daudzi pashljuuca kur mieriigaaka dziive,siltaak utt,Audian,Tevi ieskaitot Par taam smiltinjaam,loogiski ka INQ paliidzees Barbariem,Tu domaaji kam lai paliidz NS vai NS piedeekliem? Dabiski,ka konfederaatiem,ne? Spriezot peec piccaam... Nava Radz piccas.... Vnk Ns piedeeklis,Ns picca...taa var teikt....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

pasties kaartiigi. ir radz pica pat divas!

varbuut muti palaizzu,bet arii drusku kauit ko izdaru...

90% no ssejienes spameriem naw izdariijussi neko

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •