5. lapa no 152 PirmāPirmā ... 345671555105 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 41 līdz 50 no 1514

Raksts: S2 diplomātijas stāvoklis

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Dzīvesvieta
    Rock n Riga; Melnā piektdiena; Piens; Kompīc
    Ieraksti
    81

Lightbulb

Citāts Oriģināli rakstīja audiaan Apskatīt aptauju
    tas kurss armiju veel tagad naw uzcepis-neuzcept arii liidz decembrim,bet forumaa gudri dirsiis un spriediis.
    nu nesaki viss, trīs mēnešos var uztaisīt sitamo uz urā, padod tik resursiņu

bet principā tā jau ir...kas nav uztaisijis līdz šim...tad neuztaisīs arī līdz beigām....

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    79

Pamata

Eu nu c'mon, ko jūs te varat ampelēties? Acīmredzot vienam sāka skaust, ka NS te visus ņem priekšā un pilnīgi bez kompleksiem karo ar 5 (vai vairāk pat bija vienubrīd) top10 aliansēm. Nezinu kas bijis līdz šim, jo pats uzreiz pēc ZA izformēšanas tikai iestājos NS-2, bet laikam pret ZA NS nedaudz atdūrās. Varbūt tā nebija, bet ilgi ZA turējās, pret visu ko NS ir licis priekšā.

Kad viņi tika izformēti, un izveidojās NS-2, izdomāja Kurbads paņemt lielo draudīgo Mafiju priekšā, kas izrādījās nekas daudz vairāk kā mājiņu cēlāji. Pieņemu, ka armijas visiem bija iespaidīgas, bet tikai ar to vien nepietiek lai tiktu galā ar Kurbada 'teamu'. Cik noprotu arī viņi to apzinājās, un ātri vien pievienojās NS superally. Pa to laiku izveidojām konfederāciju ar INQ, un apvienojāmies ar iepriekš nedaudz apspriesto T-F aliansi. T-F šaubos vai būtu viena pati vinnējusi serveri. Jo izskatās, ka NS būtu karojuši arī ar viņiem. Tikai 'francūžiem' pietika prāta nekarot, un pievienoties. Piesakam karu IS, AW, un beigu beigās arī Barbariem un te nu mēs esam šobrīd.

Barbari līdz šim tā nostāk ir stāvējuši un nedaudz izvairījušies no kariem. Neesmu nekāds sludinātājs, bet tiešām neredzu veidu, kā Barbari var uzvarēt šo serveri. Es jau teiktu, ka pat natāri nebūs pienākuši, kad Barbari būs jau izformēti...

Kas ir ar R.A.DZ. - nu viņi 3atā visu serveri savā laikā apgopījuši, nedaudz arī pakašķējušies, bet līdz karošanai gan netika un atkal visi INQ atpakaļ aizgāja. Visu cieņu viņiem, jo trīs spēlētāju sastāvā vairāk kā daudz bija izdarījuši.

Visā šajā penterē apmēram izklāstīju sev pieejamo skatītāja informāciju tiem kas nav 2. serverī, un izklāstīju savu viedokli. Nevienai aliansei nebija domāts uzbraukt, tādēļ ja kaut ko atrodat, neņemat pie sirds. Un jā - visi kas vēlas var mierīgi nākt pie manis nemaz nedraudot. Vismaz nav bail ielikt savu niku, kā, nu nezinu, piemēram kārlītim kas aizsāka tēmu...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Kaarliitis pārāk daudz pavēra savu muti. Domas nav aizliegts izteikt nevienam,bet to var arī izdarīt bez rupjības. Nu nez,man tas liekas stulbi,ka ar savādāku nick kā travianā visus noliek un jūtās varens.

Bet vajag zināt arī mēru savai muldēšanai- Kaarliiti213. Tu mūs nevienu nepazīsti,lai varētu mūs saukt par stulbeņiem vai salagām.

Lai nu kā,tā tomēr ir tikai spēle un uzvarēs labākais!

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

mani ienaidnieki ir moraali vaaji un garaa nestabili. ko lai citu saku ka kritiku sauc par uzbraucieniem un diskusiju par nolamaashanu.
    Vieniigais pretinieks kas manupraat ir cieniijams par taadu saukties ir kurbads un vinja komanda (taa kas iistajaa NS). Nee, es nepielienu kurbadam, vinjsh buus mans ienaidnieks liidz pat speeles beigaam, bet vismaz taads pret ko prieks karot. Visi paareejie ir salagas, nekad nav speejushi par sevi pastaaveet ne uz briidi. man nav bail ka mani sakaus, taada ir speele a visaadi inq un citi salshnjas kaa kas taa paarmuuk pie stipraakiem.
    teemu turpinot... audiaan, tu esi vislielaakais salaga. nespeej pat neko sakariigu pretii pateikt, uzreiz traviaanii piedaava resus lai mani atrastu bet nekas, es pie tevis esmu bijis, piekaapshu vel ar laiku.
    vislielaakaa barbaru kljuuda pie radz un citu muljkju sishanas bij ka vinji kaut mazliet cienija nosleegtaas konfederaacijas, kuraas kaa gljeevulji iemuka audiaan un rakella. Ja jau pashi saakaat ar barbariem karu, tad vareejaat to arii pabeigt nevis sleepties zem liigumiem. tagad kad arii NS mums uzriidijaat varat te gudri puksteet kas un kaa, a reaali buutu noraavushies taa ka vairs nepaceltos. un vel norausieties.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Tomēr ir arī tādi idioti,kas spēlē travianu.Nožēlojami. Tas,ko tu saki vairs nav par spēli,tevi pa īstam vajadzētu sadauzīt

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    mani ienaidnieki ir moraali vaaji un garaa nestabili. ko lai citu saku ka kritiku sauc par uzbraucieniem un diskusiju par nolamaashanu.
    Vieniigais pretinieks kas manupraat ir cieniijams par taadu saukties ir kurbads un vinja komanda (taa kas iistajaa NS). Nee, es nepielienu kurbadam, vinjsh buus mans ienaidnieks liidz pat speeles beigaam, bet vismaz taads pret ko prieks karot. Visi paareejie ir salagas, nekad nav speejushi par sevi pastaaveet ne uz briidi. man nav bail ka mani sakaus, taada ir speele a visaadi inq un citi salshnjas kaa kas taa paarmuuk pie stipraakiem.
    teemu turpinot... audiaan, tu esi vislielaakais salaga. nespeej pat neko sakariigu pretii pateikt, uzreiz traviaanii piedaava resus lai mani atrastu bet nekas, es pie tevis esmu bijis, piekaapshu vel ar laiku.
    vislielaakaa barbaru kljuuda pie radz un citu muljkju sishanas bij ka vinji kaut mazliet cienija nosleegtaas konfederaacijas, kuraas kaa gljeevulji iemuka audiaan un rakella. Ja jau pashi saakaat ar barbariem karu, tad vareejaat to arii pabeigt nevis sleepties zem liigumiem. tagad kad arii NS mums uzriidijaat varat te gudri puksteet kas un kaa, a reaali buutu noraavushies taa ka vairs nepaceltos. un vel norausieties.
    Man vienkārši liekās tev sāk pakaļa degt bērns, tu nespēj vairs to mainīt un izlādē bērns savas dusmas forumā! Tav apslēptais real nick forumā norāda uz to, ka tu patiesībā baidies no mums un vienīgais ko tu spēj, ir forumā būt varens un dižs ar savi muti, bet dzīvē un serverī tu neesi pilnīgi nekas, maziņš knariņš ar lielu muti!

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

nuu raganinj. tu tach saproti ka atkal jau paraadi savu vaajumu. ja neproti sidkuteet tad nevajag, nelasi ko es rakstu. a tev tikai dziivee pa muti, dziivee pa muti. hotj vienu jeedziigu argumentu pretii uzrakstiitu? nee, tik pa muti...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

nuu raganinj. tu tach saproti ka atkal jau paraadi savu vaajumu. ja neproti sidkuteet tad nevajag, nelasi ko es rakstu. a tev tikai dziivee pa muti, dziivee pa muti. hotj vienu jeedziigu argumentu pretii uzrakstiitu? nee, tik pa muti...
    Vājumu pieraadi tu-slēpjoties! Kaarliiti!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Tu esi bērns kas dižojās ar savu krāniņu netā un tas ir viss ko tu vari !!! Pietika argumenti lai tevi neņemtu galvā?

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

veljoprojaam neviena ARGUMENTA. mazs knarinjsh ar lielu muti? tas tavupraat ir arguments? Sleepju niku? forumaa niks nav jaapublicee, tieshi tapeec lai var diskuteet un nebaidiities ka kautkaadi aaksti kas visu njem paaraak nopietni peec tam skries ar kataam. lai gan ne taadeelj, nodeffoties es varu un pakalja arii man nedeg.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •