98. lapa no 152 PirmāPirmā ... 488896979899100108148 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 971 līdz 980 no 1514

Raksts: S2 diplomātijas stāvoklis

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

kur juusu defs bij? feikojaam juus nedeellu... vaitad nebij skaidrs ka naaksim ciemos????

peec taa kad juus nozagaat plaanu-vajadzeeja buut skaidrs,ka dosim jums bietee!
    + veell rakellas ''sirsniigaas'' attieciibas puku

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja audiaan Apskatīt aptauju
    kur juusu defs bij? feikojaam juus nedeellu... vaitad nebij skaidrs ka naaksim ciemos????

peec taa kad juus nozagaat plaanu-vajadzeeja buut skaidrs,ka dosim jums bietee!
    + veell rakellas ''sirsniigaas'' attieciibas puku

Audiaan,bija skaidrs...bet nu ko var izdarīt,ka lielākai daļai līdz ar ww sākšanos spēle apnika... ļoti maz cilvēku priekš ww komandas..man personīgi,spēku izsīkums..sen jau līdz kaklam bija negulēt un censties,ka neredz īsti jēgu,jo atbalsts mazs.. Tā nu tas ir. Un ir arī atšķirība NS piemēram,cik ally viņi ir un cik spēlētāji - aktīvi spēlētāji.

Man ja godīgi atvieglojums tas ir,ka ww vairs nav... Veselība sačakarēta no negulēšanas un stresiem.

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    16

Pamata

te jau izklausās pēc laimīgām beigām

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Pirmkārt, paldies Audi par padalīšanos ar reportiem

Otrkārt, visu cieņu Radziem ka kārtējo reizi pierādīja to, ka ir organizēti, spēcīgi un pat spēj atņemt ww ciemu un nolaizt nebūtībā.. vai šis bija taktiski pareizs gājiens, par to vēl var strīdēties.. kā kuram pareizs

Žēl, ka Inq'i ir izstājušies no konkurences (tā protams ir viņu pašu vaina, ka tik švaku deffu tur..), jo nu vairs paliek tikai 4 kandidāti uz uzvaru.. Kurbads, Zux, Rakella un Rozete.. kurš nu kuru

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

Sveiciens s2...

Uz citu klūdām norādīt netaisos, bet..

Godīgi sakot pēc tās lekšanās ''paļci vejam'' biju gaidījusi ka tur būs kas vairāk....bet kā jau vienmēr tas beigās atklājas visa tā runāšana bija vienas malaļetkas suņa samazgas....

Inqos ir arī labi spēlētāji kurus aizvien cienu , bet diemžēl tur ir arī tādi spēlētāji kas ar savu mutes brūķēšanu tikai nokaitina ienaidnieku āmurus...un kā jau vienmēr dēļ tā cieš visa aly

Par turpmāko- nu laiks rādīs, jo vakar vēl inq bija pirmie, bet tagad viņu nav, tāpēc neko vēl nevar zināt...bet mēs visi R.A.DZ. cerēsim uz lielu jautrību, ko šorīt iesākām....

Kārlīti- cepuri nost tavā priekšā par spamošanu...tu esi unikāls.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja rakella Apskatīt aptauju
    Sveiciens s2...

Uz citu klūdām norādīt netaisos, bet..

Godīgi sakot pēc tās lekšanās ''paļci vejam'' biju gaidījusi ka tur būs kas vairāk....bet kā jau vienmēr tas beigās atklājas visa tā runāšana bija vienas malaļetkas suņa samazgas....

Inqos ir arī labi spēlētāji kurus aizvien cienu , bet diemžēl tur ir arī tādi spēlētāji kas ar savu mutes brūķēšanu tikai nokaitina ienaidnieku āmurus...un kā jau vienmēr dēļ tā cieš visa aly

Par turpmāko- nu laiks rādīs, jo vakar vēl inq bija pirmie, bet tagad viņu nav, tāpēc neko vēl nevar zināt...bet mēs visi R.A.DZ. cerēsim uz lielu jautrību, ko šorīt iesākām....

Kārlīti- cepuri nost tavā priekšā par spamošanu...tu esi unikāls.

O,pati multi karaliene ar iepostē kko Atceros vēl nesen runāji par aizvainojošiem komentāriem utt.. Nu mēs jau sen zinām,ka esi pieklājīgākā sieviete - ja tā var nosaukt Tevi Un paši izmētājāties pa vairākām ally,bijāt inq vadībā..Jums lieliski viss zināms bija,par offiem utt..es gan jūsu vietā nelepotos ar to,ka pēc tam visu Kurbadam atstāstijāt,visas skaipa sarunas utt.

Bet ar "gudrākiem" jau nestrīdēšos.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    187

Pamata

Sveiki!

Dažas dienas nebiju iegriezies forumā un skatos, ka daudz kas palaists garām - spami daudz, bet jēgas mazas

Kārlīt!
    Par inq ww katošanas plānošanu jāpateicas audiaan, kurš visu veiksmīgi izdomāja, konsultējoties ar citiem RADZ spēlētājiem un nianses saskaņojot ar Kurbadu (jo arī ns pielika savu pirkstu pie šī pasākuma). Bet visas veiksmes pamats ir audiaan izštukots.

Barbari!
    Redzēju Jūsu gājienus pa ns ww, arī īsti nesapratu, kādēļ gājāt bez postītājiem? Labības problēmas, ka steidzami vajadzēja offus noliet? Nevarēja kādas dienas postītājus pacept?

Inq!
    Deffs Jums tur tiešām bija pamaz, bet, laikam jau to pamatīgi izsita gan mūsu offi, gan natāri. Vai nu aŗī daudzi mājiņu celtnieki par saviem ciemiem sabijās un deffu uz saviem ciemiem atsauca? Vai arī vienkārši deffa nav?
    Un lūdzu piedodiet, ka Jums tik daudz varoņus apsitu Manis pēc varat mani katot, es uzskatu, ka esmu labi izklaidējies un vairak nekādas jautrības šī spēle man nenesīs. Tagad vienīgi varu paspelēt, kā 100% defferis, nevis papildus deffam ar offa uzturēšanu mocīties un zeltu tērēt

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    tam vai barbari uzvarees vai nee ir baigi maz sakara ar tevi. fakts ka tu esi piemeties pie ns principaa driizaak noraada ka paarmeties tur kur tavupraat ir lielaaka iespeeja uzvareet , nevis ka tu pats buutu dajebko jeedziigu izdarijis.
    haotiski vai nee, bet katrs aamurs principaa savu meerkji panaaca, takaa kaada tur vairs atshkjiriiba? un kautkaada labaaka plaanoshana tur vareetu mainiit tikai siikumus, bet neko noziimiigu.
    interesanti par viskuplaak paarstaaveetajiem, vel nesen kurbads lielijaas ka vinjam piederot 3/4 servera....
    jaa un par gudrumu, lai nu kura alianse, bet juuseejaa jau labaak buutu pakluseejusi
    Jā podādirsējs Tu esi nepārspējams.........
    man ar barbariem līdz šim laikam bija samērā neitrālas attiecības,skatijos un vēroju,kā cīnaties ar NS....bet ja jau pats uzprasies,tad noteikti spēles beigās aiziešu pie Jūsu brīnuma,Tev par prieku uz 98lvl(ja protams tik tālu tiksiet) ceru ka pārējie ir prātīgāki par Tevi-plānā galdiņa urbēju
    Un lai būtu skaidrs mēs te parēķinājām(zinot kāds defs stāvēja),ja tikdaudz zinošie un ento serveru dievi būtu uzbrukuši kautvai ar to pašu offu,bet pēc 10-11 dienām,bet uzcepuši tos 2k-3k ramus,Kurbads būtu atsists līdz aptuveni 10-15lvl,bet nu ko tad tur ar dieviem strīdēties Kāča tak visu zin un punkts!!!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Ja godīgi,tad jā INQ tiešām ir spēlētāji ar kuriem man tiešām bija prieks spēlēt!!!
    Bet šo spēlētāju ir maz ,un pārējie lai nu neapvainojas bet bija simcity spēlētāji,kam ar travian ir maz sakars!
    Vismaz pozitīvs moments barbariem,kuri neizdzēsīsies,ti INQ varēs barbariem palīdzēt ar crop))
    Tā tagad daudz)

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Mazaa... nu tu vari kaut ko taadu teikt par multi!!! a pati labaaka???
    tevi rakella servera viduu uztaisiija paaris dienu laikaa par fermu-pati fermoja un veel citiem atllaava!!!

tad tu klusi delite un hop citaa kontaa-taalaak no rakellas gp
    pirms kaada laika tu atkal noraavi,rakellas organizeedo,masveida tava konta katossanu!!!

par inq-bijaam tur.karojam cik bij jaudas ar MAFI(bij taada aly,ja kaads veel atceras) leekaajaam apkaart ar saviem ofiem kameer neuzssaavaam paris speeleetaajiem no IS aly par ko labi atraavaamies no barbariem. ja teiksi,ka juus muus defojaat pret mafi/barbari tad taa tiessaam bij,bet juus bijaat skopi ar crop piegaadi(laikam buudinnaam resus vajadzeeja) un defu ilgi mees passi notureet nevareejaam un naacaas laist maajaas lai nemirst. tiessi tajaa riitaa barbari ar MAFI iedeva mums ar rakellu bietee.

rakella bij def kordinaators,es centos nnemties ar ofa kordineessanu. godiigi centaamies pildiit savus daraamos,bet!!!

kad rakella centaas iestaastiit aly,ka vajag katram def(labu),brunnas max,muurus max un vairaakas kleetis-lielaakaa dalla suutiija maaju taalaak ar textu-nemaaci mani speeleet!!! kam man defu,ja man neviens neuzbruuk.

man ar ofa kordineessanu bij liidziigi. paluudz izsuutiit feikus un labi,ja 4 no visas aly suuta
    (tu mazaa gan vienmeer kaartiigi esi feikojus)

tad bij burviigais striids ar puku un rakella left INQ un made RADZ

INQ noteikti bij ziedu laiks-feiki nebij jaasuuta,defs nebij jaacep...seedi un tik cep buudas
    puka arii malacis-uzreiz laudza konf ar radz un visus aggiteeja mums uzbrukt!!!
    rezultaataa passi peedeejos 3 meenessus raavaat bietee no radz... man pat gruuti saskaitiit cik inqus mees nahrinizeejaam peedeeja laikaa

par to ka pilinaajaam infu kurbadam un devaam chata sarunas kur juus cereejaat noskatiitie kaa barbari karo ar NS-es teiktu,ka taa bij strateeggija. nekaadus uzticiibas zveerestus nebiju jums devis

kapeec jums zuda aly aktivitaate-taapeec,ka juusu vadiiba neko pati nedariija. te ir mazaa arii tava vaina.

malacci bijaat kad mums noceelaat ww ciemu un plaanu. nokaitinaajaat rakellu un paraxtiijaat sev naaves spriedumu. arii inq vadiibas klluuda. juus par sekaam kaadreiz padomaajaat??? celtniekiem ir jaaseezz buudaa un klusi jaapiikst!!!

tagad varat kravaat somas un nest smiltinnas barbariem

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •