99. lapa no 152 PirmāPirmā ... 4989979899100101109149 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 981 līdz 990 no 1514

Raksts: S2 diplomātijas stāvoklis

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Audiaan,atkal par to pašu Pats labi zini,kapēc tā notika! Uun,arī labi zini,ka es pildiju visu,ko lika šefi..un par pēdējo katošanu,man svarīgāk bija kas cits,kā ņemties pa savu kontu. Un dzēsos es ne jau dēļ jums,starp citu Labi,es labāk paklusēšu par visu citu.

Par multiem jā,esmu labāka.. Smieklīgs gadijums,kā nokatināju Rakellu,kad uz vienu ciemu nāca spami ar visiem viņas/jūsu multiem

Liekas,ka arī ar Tevi vairs nav iespējams normāli parunāt...diemžēl esi kļuvis pārāk līdzīgs savai sieviņai

Audiaan,nerunā,ja neko nezini...labi,to varbūt zin tikai daži,ka centos visādi,lai kkas notiktu...nu nevaru piespiest cilvēkiem darīt to,ko viņi negrib..un labot tās kļūdas,ko varbūt citi bija pieļāvuši jau bija sen par vēlu. Un jā,piekrītu,ka lielākā daļa bijuši būdiņu būvētāji,arī to nevar labot servera beigās vairs. Nu man žēl,ka esmu vainīga pie tā,ka viss kas notika,notika dēļ manis - tā jūs apmēram te stāstāt..nu lai tā būtu
    Last edited by Maza raganina; 11-27-2009 at 10:00 PM. Iemesls: .

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    79

Pamata

Skarbas diskusijas...
    Inq... Nu vai negaidījāt sekas? Cik lieliem po.ujistiem jābūt, lai vienkārši atstātu novārtā PB, zinot ka tūlīt RADZ nāks noslaucīt viņu picu. s2 esmu jau pietiekami ilgi, bet redzu tikai to, ka Inq paliek arvien vājāki un vājāki, aiz to stiprā vārda un reputācijas.

Barbariem novēlu sūtīt labi daudz deffa uz WW, jo jūsējais pašlaik ir katošanas prioritāšu augšgalā. Man protams patīk jūsu cerība, un spēlētāju patriotisms pret ally. Tie kas pašlaik ir Barbaros tik tiešām arī ir uzticami biedri, kas pat karā pret NS palika frontes vājākajā pusē (bet nu jau man šķiet kļūdos...). Vienīgais Karļuha nedaudz spamo, bet dažreiz interesanti palasīt. RESPECT!

RADZ izklaidējas, kā vienmēr, un poh. ka brīnuma celtniecībā nekas diži labi uz priekšu neiet (lasīt tālāk), jo vismaz RADZ atļāvās padraiskoties, pie spēles beigām un nokārtot parādus. Tāda, nedaudz Krievu - style ally politika man ļoti simpatizē, un nākotnē ceru, ka vēl sastrādāšos ar šiem spēlētājiem, kas sēž pie ruļļiem RADZ ally, un pat trijatā bez kompleksiem puspasauli aptīrīja un nokatoja.

No Reunited puses vēl neko neesmu redzējis, un nav arī tā ka neesmu skatījies. Šie tur tā nomaļus ceļ savu PB, nevienam pa kājām neminas, un pat pārāk nemēģina kādu iebiedēt. Šos jau katās tāpat, bet man personīgi būtu žēl šitādus patriotus nonest. Atšķelties no teorētiski stiprākās ally, tieši uz picas cepšanas sacensībām nav ģļēva rīcība.

NS poļubomu sēž tagad mūros, un mēģina saglābt Kurbada titulu. Saprotu, ka spēlētājam gribās iegūt visus titulus, bet baidos, ka Kurbada amīcijas var izjaukt NS uzvaras svinēšanu. Nekā personīga, bet ceru, ka kapteinis pametīs savu WW, ja tas grims neatgriezeniski. Njā, bet tomēr NS vēl laidīs savus offus vaļā, un tad tik būs skaidrāks, kas notiksies ar LV2 serveri. Un tikai tad sāksies jautrība...

Mans kopsavilkums.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    175

Pamata

Johny, kā, tavuprāt Inqi varēja zināt, ka Radz tūlīt sitīs pa viņu picu? Dēļ feikiem kas nāk uz WW?
    Un tici man: picas celšana/uzturēšana noved līdz pohu*****

Par pēdējo tavu teikumu(pēdējo par Reunited), gan es piekritīšu par visiem 100%

Es par to lai kulaki saglabātos dikti daudz un serveris nebeigtos

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maza raganina Apskatīt aptauju
    Audiaan,atkal par to pašu Pats labi zini,kapēc tā notika! Uun,arī labi zini,ka es pildiju visu,ko lika šefi..un par pēdējo katošanu,man svarīgāk bija kas cits,kā ņemties pa savu kontu. Un dzēsos es ne jau dēļ jums,starp citu Labi,es labāk paklusēšu par visu citu.

Par multiem jā,esmu labāka.. Smieklīgs gadijums,kā nokatināju Rakellu,kad uz vienu ciemu nāca spami ar visiem viņas/jūsu multiem

Liekas,ka arī ar Tevi vairs nav iespējams normāli parunāt...diemžēl esi kļuvis pārāk līdzīgs savai sieviņai

Audiaan,nerunā,ja neko nezini...labi,to varbūt zin tikai daži,ka centos visādi,lai kkas notiktu...nu nevaru piespiest cilvēkiem darīt to,ko viņi negrib..un labot tās kļūdas,ko varbūt citi bija pieļāvuši jau bija sen par vēlu. Un jā,piekrītu,ka lielākā daļa bijuši būdiņu būvētāji,arī to nevar labot servera beigās vairs. Nu man žēl,ka esmu vainīga pie tā,ka viss kas notika,notika dēļ manis - tā jūs apmēram te stāstāt..nu lai tā būtu
    var mazaa ar ar mani easy runaat. tas ka esmu sievai liidziigs-thx

tu pati te forumaa raxtiiji,ka ar puku operatiivi noreaaggejaat un atnneemaat mums ww un plaanu,bet tagad raxti,ka ssefi lika to dariit... kaa tad iisti ir? piedirsaat juus ar puku visu aly. uznnemies atbildiibu.
    protams ir tikai speele,bet probleema ir taada,ka daudzi varbuut pirka goldu lai buuveetu juusu picu

labaak uzsit mm pa inq un atvainojies,ka savaariijaat ar puku suudus.: ne ar to aly saseejaaties celtnieki!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Neee,vairs nav easy... esi pārāk lecīgs palicis.

Jā,mēs noņēmām,un nenožēloju to... par to vadību runāju,kad vēl jūs bijāt inq. Audiaan,tas ,ka kko izdaru,kā darītu jebkurš gudrs cilvēks travā,esmu vainīga pie nelaimēm inq. Esmu vainīga arī ka citi būdas būvē,defu nesūta,crop nesūta utt.. Sanāk,ka esmu nelaime

Labi,bez apvainojumiem arī vari iztikt.. Lai veicas,es atkal off no foruma

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja 4mm Apskatīt aptauju
    Kaut kāds klusums forumā iestājies...

Tad nu lai to kliedētu, varbūt izteiksim prognozes par s2 uzvarētājiem.
    100% nevienam nedodu, bet šos 100% sadalīšu starp reālākajiem kandidātiem:
    NS 35%
    Barbari 24%
    Inq 21%
    RADZ 12%
    Reunited 8%
    Tad padalieties ar savām domām, kurš uzvarēs un kāpēc.
    NS-likssu drossi 70%-esmu redzeejis ns ofus un viinni speelee uz visa servera nahrenizaaciju!!! aaaa un kurbad cep picu pa goldu ja kas

barbari-20% manaa uzskatiijumaa biki dumi(peec manaam domaam) noleeja 2 lloti labus ofus. metu simulaatoraa-buutu rami infront buutu 10lvl ww. varbuut tie nebij juusu lielie aamuri un veel velnu paraadiisiet... jums protams respekt-ciinaties kaa patrioti un ja arii neuzvareesiet tad buusiet godam nospeeleejussi serveri.

renuited-5% sorry,bet juus arii esat mazaa aly! un jums half aly ir NS multi. domaaju,ka juusu aly veel arii uztaisiis kaadu shovu! lloti ceru,ka ne pa muusu ww

RADZ-5% nu neticaas. ja ne barbari tad nataari muus nositiis. un mums taa buuvnieciiba ir garaam.

INQ-0%

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Neee,vairs nav easy... esi pārāk lecīgs palicis.

Jā,mēs noņēmām,un nenožēloju to... par to vadību runāju,kad vēl jūs bijāt inq. Audiaan,tas ,ka kko izdaru,kā darītu jebkurš gudrs cilvēks travā,esmu vainīga pie nelaimēm inq. Esmu vainīga arī ka citi būdas būvē,defu nesūta,crop nesūta utt.. Sanāk,ka esmu nelaime

Labi,bez apvainojumiem arī vari iztikt.. Lai veicas,es atkal off no foruma
    noteikti neveelos tevi aizvainot. sorry.

ir veids kaa panaakt lai aly tevi klausa-varu pm tev travaa iemest

p.s atsaucat defu no ww-tur kleets 0 un es netaisos vinnus barot.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Vidzeme
    Ieraksti
    149

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja audiaan Apskatīt aptauju
    noteikti neveelos tevi aizvainot. sorry.

ir veids kaa panaakt lai aly tevi klausa-varu pm tev travaa iemest

p.s atsaucat defu no ww-tur kleets 0 un es netaisos vinnus barot.

Ja savāci tad baro

Gaidu PM

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    187

Pamata

Es jau nevarēju inq izredzēm pretī likt nulli, citādi taču uzreiz būtu skaidrs, ka viņus katosim Bet, par to, ka viņi cels barbaru ww es nebiju kļūdījies.

Šobrīd jau barbari izrāvušies vadībā, tik jāskatās, cik ilgi tā būs. Protams, viņiem jau pluss, ka inq tagad spēlēs uz viņiem. Tikai, joprojām paliek atklāts jautajums, cik daudzi no inq reāli spēlē? Un cik šiem aktīvajiem inq ir palicis deff ar ko palīdzēt?

Ja jau inq spelē uz barbariem, varbūt radziem arī jābeidz savu picu cept un jaatbalsta Kurbada ww? Tad vismaz kaut kāds līdzsvars s2 iestātos - barbari/inq/is vs. ns/radz

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

O,pati multi karaliene ar iepostē kko Atceros vēl nesen runāji par aizvainojošiem komentāriem utt.. Nu mēs jau sen zinām,ka esi pieklājīgākā sieviete - ja tā var nosaukt Tevi Un paši izmētājāties pa vairākām ally,bijāt inq vadībā..Jums lieliski viss zināms bija,par offiem utt..es gan jūsu vietā nelepotos ar to,ka pēc tam visu Kurbadam atstāstijāt,visas skaipa sarunas utt.

Bet ar "gudrākiem" jau nestrīdēšos.
    Maza paņem un pierādi ka man ir vislielākais skaits multu( pat ka emsu 10niekā) un tad palaid muti.

Ja tu mani vari saukt par slimu tad es tevi varu saukt par stulbu. Bet pagāšreiz tas bija domāts par to, kā tu apsauc kurbadu-kaut arī viņš te ir viens no tiem kas runā vispieklājīgāk un tevi vispār nebija aizticis, bet tev jau mute ciet neturās-sen laikam nekas nebija iebāzts.

Un te nu tu skaidri pārādiji ka tev vienkārši nav ko pateikt- tikai mal vecus mēslus uz riņķi un taisi sev jaunu kokteilīti...

Visu labu.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •