2. lapa no 70 PirmāPirmā 12341252 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 699

Raksts: Starting fresh...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja johnnycannabis Apskatīt aptauju
    Cik es skatos, tad FFH ir pilna ar labiem un pieredzējušiem spēlētājiem. Cik daudzi no viņiem spēlē .com serveros - nav ne jausmas. Bet to ka viņi arī individuāli ir spējīgi uz kaut ko, nav ne šaubu.

Tikai tagad sāk parādīties spēlētāju pieredze. Barbari ir tagad pavisam ieskrējušies. Pirmie 2 spēlētāji serverī ir Barbaros, bet es to pieminu, jo viņi māk netikai plātīties ar savu populāciju. Izskatās, ka būs ļoti interesanta cīņa šajā serverī. Vienīgi kā jau pieminēja, šajā serverī notiek daudzas netīras lietas. Pa multi, neko daudz nezinu, bet ka spiego, jau sen ir zināms. Vēl pirms visiem beidzās iesācēju aizsardzības un izveidojās pirmās alianses, man piedāvāju kļūt par MAFI spiegu. Nekas no viņiem vairs pāri nav palicis - FFH + Family + a little bit of Barbari viņus izformēja.

Par MAFI - doma viņiem bija laba. 5 alianses kopējā konfederācijā (neskaitot atzarus un akadēmijas), gandrīz kā vienā aliansē.

[N]MMRS - Noobs with epic moves. R.I.P.
    N[M]MRS - Mafi - R.I.P.
    NM[M]RS - MickeyMouseClub - R.I.P.
    NMM[R]S - RUS NG - R.I.P.
    NMMR[S] - S.P.Q.R. - vienīgā alianse kas no konfederācijas izdzīvoja.

Vienu brīdi šī sistēma patiešām valdīja 2. serverī. Bet tad "lielajiem" apnika tas. 4/5 aliansēm izformētas.
    esmu tajaa FFH!!! te tiešaam vecci ir ar pieredzi. pat man te ir daudz ko veel maaciities.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    52

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Persona Apskatīt aptauju

5.FFH - Agresīvi,nekontrolējami,viltīgi, vientuļnieki - tad nu šīs tad ir naglas viņu zārkā. Jau augstāk tika minēts par viņu mīnusiem. Bet paskaidrošu nedaudz,kas ally ir turējis visu laiku līderos - fanātiski un pieredzējuši vadītāji,kā arī bailes,jo kamēr ar savu agresiju viņi ir spējuši turēt apkārtējos bailēs, kamēr apkārtējie nav uzdrīkstējušies stāties pretī - tikmēr viss gājis gludi, bet kad ši psiholoģiskā barjera ir pārvarēta tad redzam,ka pēdējās nedēļās diezko spīdoši šai apvienībai neiet.
    Cik mīļi lasit tadu aprakstu no citas aljanses parstaviem ;-)

Bet nu tomer es nestastīšu par citam aljansem, ko vini dara un ar kadiem metodiem, jo mani tas ipaši neinterese, un katrs spele ta, ka viniem gribas un tas nemaz nav skaisti rakties citu cilveku veļas, tads pieradums jau par daudz ko runa. Tapec pastastišu tikai par mums.
    Varu ar 100% parliecību pateikt ka FFH ir vieniga aljanse saja serverii, kas nem no speles visu, kas vina dod. Pec savas butiibas, spele agresiva un pie mums speletaji, kam patik tads speles stils, mes neaudzinam majinas, mes netaisam 10 konf un nemeginaam valdit traviana pasauli -), un mus ari nevajag meginat kontrolet, ar naudu visu nenopiksi. Mes vienkarši spelejam, nevienam no mums nevajag istenot dzives sapnus seit spelee. 90% no mums jau kko sasniedzis sava dziive un neko nevienam pieradit nevajag. Pie mums tagad ir tikai 40 speletaji, visi godigi, mes esam draudzigi un saliedeti vairak, neka vel kada aljanse un tiesi tapec mes turejamies lideros, nevis tapec ka musu aljansee ir 1/2 no visiem servera aktiviem speletajiem.
    FFH - ir gruts cels, bet tas ir goda cels, par kuru ejam ar augsti paceltu galvu, pilnigi atbildot par saviem darijumiem un ricibam, diemzel, ka lielaka speletaju dala izvelas siltas vietinjas un nemaz negrib sev nekadus apgrutinaajumus.

FFH
    alink.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    4

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Persona Apskatīt aptauju

Par ally attīstību medaļu reitingos,svarīgākajiem notikumiem,kas ietekmējuši šadu iznākumu uz doto brīdi, kariem,krāšņākajām batālijām un varbūt arī nākotnes prognozēm padalīšos nākamajā rakstā ja būs cilvēki,kas vēlēsies lasīt. Pagaidām došu jums iespēju šim rakstam kopsavilkumu izveidot pašiem un būšu priecīgs, ja šeit būs kāds viedoklis par šo rakstu.

Taisi vēl, bija interesanti palasīt.

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    5

Pamata

jā, it sevišķi par nākotnes izredzēm

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja esinjs Apskatīt aptauju
    jā, it sevišķi par nākotnes izredzēm
    nakotne nav paredzama... tici man... to pierada gan s1 gan s2 serveri. viss var ta ar kajam gaisa sagrozities ka pat to vislielakie strategi nespetu paredzet

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja bukabuk Apskatīt aptauju
    Cik mīļi lasit tadu aprakstu no citas aljanses parstaviem ;-)

Bet nu tomer es nestastīšu par citam aljansem, ko vini dara un ar kadiem metodiem, jo mani tas ipaši neinterese, un katrs spele ta, ka viniem gribas un tas nemaz nav skaisti rakties citu cilveku veļas, tads pieradums jau par daudz ko runa. Tapec pastastišu tikai par mums.
    Varu ar 100% parliecību pateikt ka FFH ir vieniga aljanse saja serverii, kas nem no speles visu, kas vina dod. Pec savas butiibas, spele agresiva un pie mums speletaji, kam patik tads speles stils, mes neaudzinam majinas, mes netaisam 10 konf un nemeginaam valdit traviana pasauli -), un mus ari nevajag meginat kontrolet, ar naudu visu nenopiksi. Mes vienkarši spelejam, nevienam no mums nevajag istenot dzives sapnus seit spelee. 90% no mums jau kko sasniedzis sava dziive un neko nevienam pieradit nevajag. Pie mums tagad ir tikai 40 speletaji, visi godigi, mes esam draudzigi un saliedeti vairak, neka vel kada aljanse un tiesi tapec mes turejamies lideros, nevis tapec ka musu aljansee ir 1/2 no visiem servera aktiviem speletajiem.
    FFH - ir gruts cels, bet tas ir goda cels, par kuru ejam ar augsti paceltu galvu, pilnigi atbildot par saviem darijumiem un ricibam, diemzel, ka lielaka speletaju dala izvelas siltas vietinjas un nemaz negrib sev nekadus apgrutinaajumus.

FFH
    alink.
    a tu parlasi savu tekstu un velreiz padomaa !!!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Nu sveiki visapkārt!
    Daudz neko neteikšu,jo pārējie jau izteikušies....
    Vienīgi ceru,ka Family lielīšanās ar topiem un pārējām lietām beigās neizrādās vienkārši parasta tukšu salmu kulšana!
    Un centīsies to pierādīt arī spēlējot,neviss plātoties forumos.....
    Paldies!
    p.s. FFH uzskatu par tīri alternatīvu aliansi pretstatā pārējām aliansēm,un tāpēc jo intresantāk ir būt tās sastāvā....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

ja ja tulit daudziem saksies skola. visi travian pulini bus vejaaa

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    5

Pamata

1. septembris tuvojās

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

2 Jupiters :
    Uz raksta tapšanas brīža FFH bija daudz švakākā stāvoklī nekā tagad.
    Starpcitu Fight For Honor nu nepavisam neatbilst alianses politikai Jo cik zinu tad visa pamatā vienmēr ir intrigas un netīri paņēmieni. Protams der attaisnojums - karā visi ieroči labi.

Turklāt FFH spēks tā īsti nav noliegts. Ir jābūt īpaši attālinātam no realitātes,lai jūsos nesaskatītu SPĒCĪGU konkurenci

Vēl no citas puses atkal paskatoties - redzēsim kā reaģē pārbēdzēju izlase pie sarežģījumiem

P.S. man skola po barabanu )

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •