60. lapa no 70 PirmāPirmā ... 10505859606162 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 591 līdz 600 no 699

Raksts: Starting fresh...

Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Ieraksti
    4

Pamata

super palasījos ....... nu kazli man jāsaka .....
    preževaļska zirgs ielicis bildi .... malacis čomak iemācījies bildes pārnest ????? paskatieties uz personāžu pa kreisi - ...... tas esot fff als ..... nu uzprasiet cilvēki cik jūs viņam ieliktu iQ ?????? nu roža toč atbilst šeit izskanējušajiem apgalvojumiem ...... kokerspaniels katrā lappusē ..... vecīt varbūt visi paejiet malā lai tak taksis izrejās ., tev niku jānomaina - aizbāznis , spunde .......... visvairāk man pārsteidza jupiters ........ tu biji nosvērts vecis , tu atkal esi atdevis pēc offa nolējiena savu akk ??? sen zināmajaj lv2 gruzīniskas izcelsmes jaunavai ??? jo nu neticās ka tas esi tu dziļais ..... kas tā izrunājas .......
    vobšem atvainojos par izteicieniem , bet šodien esmu uzliesmas ........
    uzvarat da jebkurš ...... tikai nelejat savu žulti ....
    pavasars ... idiņi un ši ir tikai spēle ....
    ja parupji - atvainojiet ....
    mistersx - jodo

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja mistersx Apskatīt aptauju
    super palasījos ....... nu kazli man jāsaka .....
    preževaļska zirgs ielicis bildi .... malacis čomak iemācījies bildes pārnest ????? paskatieties uz personāžu pa kreisi - ...... tas esot fff als ..... nu uzprasiet cilvēki cik jūs viņam ieliktu iQ ?????? nu roža toč atbilst šeit izskanējušajiem apgalvojumiem ...... kokerspaniels katrā lappusē ..... vecīt varbūt visi paejiet malā lai tak taksis izrejās ., tev niku jānomaina - aizbāznis , spunde .......... visvairāk man pārsteidza jupiters ........ tu biji nosvērts vecis , tu atkal esi atdevis pēc offa nolējiena savu akk ??? sen zināmajaj lv2 gruzīniskas izcelsmes jaunavai ??? jo nu neticās ka tas esi tu dziļais ..... kas tā izrunājas .......
    vobšem atvainojos par izteicieniem , bet šodien esmu uzliesmas ........
    uzvarat da jebkurš ...... tikai nelejat savu žulti ....
    pavasars ... idiņi un ši ir tikai spēle ....
    ja parupji - atvainojiet ....
    mistersx - jodo
    Kas tad tas tāds, izskatās, ka žulte ir kādam citam. INQ visu spēli sēdējuši kā susliki būros un gaidījuši, ka tūdaļ WW uzcels pirmie, tiklīdz redz, ka izredžu ir 0, tā sākās te visādi apvainojumi. Bildei arī nekas slinkts nav - parāda reālo situāciju, kas sekoja pēc lielīgajiem tekstiem un izrādīšanās, kā arī mazajiem pabakstieniem no jūsu puses. Un neaizmirsti apakšā rrr pierakstīt, tā lai zinātu pilno personību.

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Un alink ir pilnas tiesības palielīties. Viņš viens pats visu serveri turējās pretī Barbariem un INQ. Reizēm izlīdzējām ar offu un defu. Bet cik viņš izārdīja un nedofoja, tas ir vienkārši izcili. Vot tā.

Pievienošanās datums
    Mar 2010
    Ieraksti
    4

Pamata

o kā jau teicu - kokerspaniels ir visur priekšā ...... spunde vecīt .... tu te vienīgais ar balsstiesībām ????
    varbūt man tev atļauju paprasīt ???? ko teikt un ko ne ???
    es vienīgais ko saku - izturaties ar cieņu , necienot citu , tu necieni sevi .....
    ne tās bildes , ko jūs te liekat , ne izteicieni ... neliecina , ka jūs vairāk par sevi ko redzat ....
    vai tu šīs spēles jēgu saskati citu apdiršanā ???

Pievienošanās datums
    Apr 2010
    Ieraksti
    16

Pamata

o kā jau teicu - kokerspaniels ir visur priekšā ...... spunde vecīt .... tu te vienīgais ar balsstiesībām ????
    es vienīgais ko saku - izturaties ar cieņu , necienot citu , tu necieni sevi .....
    ne tās bildes , ko jūs te liekat , ne izteicieni ... neliecina , ka jūs vairāk par sevi ko redzat ....
    Cirks aizbrauca klauni palika!!!!
    Sex nepiedāvāt.. mēdzu arī piekrist...

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

nu korkpleesis jau negrib daudz - tikai pateikt,ka vinjsh un FF ir onkas, vieniigi vinjam prieksh taa 101 komentu vajag

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Labveligais Apskatīt aptauju
    Vai tad tu arī vēl esi šeit? Kur tad tagad ww tu būvē? Inkus tač nonesa, pat MBO megadefs nepalīdzēja
    Tavas domas par maniem motiiviem ir aplamas

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    35

Pamata

Neiet runa par kādu ap******* , bet gan par to ka jūs bijāt vienīgā alianse , kas ne ar vienu nekaroja visu šo laiku līdz parādījās natāri . Cik man atmiņa neviļ jūsu vienīgais izgājiens bija pie la-la , kad visa konfederācija viņam uzbruka . Jums bija noslēgts KF ar barbariem un T-40 , kā arī līdz jaunam gadam ar FFH nerakstīts NL , atvaino bet jums bija pietiekami liels laiks lai saražotu tādas armijas , kas mūs nedēļas laikā nonestu , bet jūs to neizmantojāt ... Patiesībā es esmu ļoti vīlusies jūsu aliansē , jo lai arī kā nebūtu mēs karojām gan ar barbariem , gan ar T-40 , gan ar FamZip un es patiešām domāju ka no jums mēs sagaidīsim lielākos draudus , bet kā izrādījās tomēr nē .
    Šis ir jau otrais serveris kas pierāda ka tie , kas malā sēž un nekaro nemaz neražo lielas armijas un es zinu pat kāpēc - jo spēle nav interesanta alianses biedriem, nekas nenotiek gada garumā un zūd intereses par ko cīnīties. Mūsu alianse bija spiesta visu laiku domāt par armijas ražošanu , jo katru dienu nāca uzbrukumi no kādas puses un tas tikai visus norūdīja nepadoties . Ja jūs būtu cīnījušies kā pārējās alianses , tad arī rezultāts varbūt būtu savādāks .
    Piedod ja aizskāru , bet es izdaru secinājumus . Tieši šāda pati situācija bija iepriekšējā s1 , kad LV ko uzskatīja no sākuma par fermu aliansi nepadevās pret spēcīgo VK un rezultātā spēles beigās sakāva viņus un tikai tāpēc , ka mums vajadzēja domāt katru dienu par armijas ražošanu

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    93

Wink

Citāts Oriģināli rakstīja kleopatra Apskatīt aptauju
    Neiet runa par kādu ap******* , bet gan par to ka jūs bijāt vienīgā alianse , kas ne ar vienu nekaroja visu šo laiku līdz parādījās natāri . Cik man atmiņa neviļ jūsu vienīgais izgājiens bija pie la-la , kad visa konfederācija viņam uzbruka . Jums bija noslēgts KF ar barbariem un T-40 , kā arī līdz jaunam gadam ar FFH nerakstīts NL , atvaino bet jums bija pietiekami liels laiks lai saražotu tādas armijas , kas mūs nedēļas laikā nonestu , bet jūs to neizmantojāt ... Patiesībā es esmu ļoti vīlusies jūsu aliansē , jo lai arī kā nebūtu mēs karojām gan ar barbariem , gan ar T-40 , gan ar FamZip un es patiešām domāju ka no jums mēs sagaidīsim lielākos draudus , bet kā izrādījās tomēr nē .
    Šis ir jau otrais serveris kas pierāda ka tie , kas malā sēž un nekaro nemaz neražo lielas armijas un es zinu pat kāpēc - jo spēle nav interesanta alianses biedriem, nekas nenotiek gada garumā un zūd intereses par ko cīnīties. Mūsu alianse bija spiesta visu laiku domāt par armijas ražošanu , jo katru dienu nāca uzbrukumi no kādas puses un tas tikai visus norūdīja nepadoties . Ja jūs būtu cīnījušies kā pārējās alianses , tad arī rezultāts varbūt būtu savādāks .
    Piedod ja aizskāru , bet es izdaru secinājumus . Tieši šāda pati situācija bija iepriekšējā s1 , kad LV ko uzskatīja no sākuma par fermu aliansi nepadevās pret spēcīgo VK un rezultātā spēles beigās sakāva viņus un tikai tāpēc , ka mums vajadzēja domāt katru dienu par armijas ražošanu
    spēles beigās sakāva viņus....NEGLAIMO SEV, nevis sakāva, bet gan uzcepa picu. Un tās ir divas dažādas lietas

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

kautko jus te pa daudz glumijaties, laikam jau aizmirsushi esat ka es jums visiem lielajiem gp izkatoju un ne vienu vien reiz, tas ka nes es , ne jus savu mazo bernu morali graujot repus nevienam neradijat, tas nenozime, ka visu speli mala sedejam. ej un dabu 1milj off punktu, pat neteikshu kas ir vienigais ko jus makat

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •