65. lapa no 70 PirmāPirmā ... 15556364656667 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 641 līdz 650 no 699

Raksts: Starting fresh...

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kleopatra Apskatīt aptauju
    ainarsr man iekopēt saraksti kur kāds no barbariem man skaidrā valodā to izstāsta un vel iesaka kā ko labāk darīt ?
    Nevajag tēlot svētos ! Man ir konkrēti pierādījumi ka arī citas alianses to darīja . Un mēs šo tematu necilājam , bet gan kādam no pretinieku puses to patīk ik pa laikam pacelt dienas gaismā un rādīt ar pirkstu tik uz SLIKTIEM FF .
    Ja mes zinaam kaa to dara , nenozimee ka mes to darija, nebija tadas nepieciesamibas ,jo spejam pabarot savus ofus un spejam but pietiekami online lai to izdariitu. Vari kopet sarakstes , man tak vienalga

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ainarsr Apskatīt aptauju
    Jo spejam pabarot savus ofus un spejam but pietiekami online lai to izdariitu.
    armijas tak spēles laikā nolējāt

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

Es ari uzskatu ka sevošanai ir jādara gals, papriecājās visi un miers, uzcēla FF* lielu hummeru un miers, tā seivošana ir traviāna kļūdas izmantošana, bet vispār jau loģiski būtu, ka ja MH bloķē kādu spēlētāju, tad papildspēkiem tajā kontā nevajadzētu būt, dod 24h lai izvāc un viss, tā jau tiek pievērtas acis uz visiem multiem, ka tik lai spēlētāji izskatītos vairāk, bet nu šādas seivošanas jau gan vajadzētu aizliegt!

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja korkpleesis Apskatīt aptauju
    armijas tak spēles laikā nolējāt
    Nolejam vai nenolejam bet fakts

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ricja Apskatīt aptauju
    Es ari uzskatu ka sevošanai ir jādara gals, papriecājās visi un miers, uzcēla FF* lielu hummeru un miers, tā seivošana ir traviāna kļūdas izmantošana, bet vispār jau loģiski būtu, ka ja MH bloķē kādu spēlētāju, tad papildspēkiem tajā kontā nevajadzētu būt, dod 24h lai izvāc un viss, tā jau tiek pievērtas acis uz visiem multiem, ka tik lai spēlētāji izskatītos vairāk, bet nu šādas seivošanas jau gan vajadzētu aizliegt!
    Uzsakatu ka MH jarikojas taa, ja speletajs 2 nedelas banots tad jadzeshun miers

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja ainarsr Apskatīt aptauju
    Uzsakatu ka MH jarikojas taa, ja speletajs 2 nedelas banots tad jadzeshun miers
    Nu es ari esmu par to ka taadi nobloķēti konti lai nemētātos pa karti, bet nu mazums tur sākas visādas nianses utt. ja spēlē ar zeltu, spēletajam tak ir tiesības utt., bet nu katrā gadījumā sveša armija nedrīkst atrasties banotā ciemā, tas ljau būtu tā kā jāsaprot un neticu, ka MH neredz tos armijas apjomus un nesaprot kas par lietu, tad jau jānomaina te MH !!!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Visi tik gudri,ka pirdiens nāk
    Izklausās gandrīz pēc praviešiem-šitais un tas un tikai tā un šitā!!!
    Dziļi uzklepoju Jūsu tizlajiem padomiem un atziņām!
    Ja reiz esat šeit tad spēlējiet,un beidziet zirgoties,kas un kā nav paskatijies uz Jums-ērgļiem pareizi!!!
    Sāk piegriezties,visi vainīgi-spēle nepareiza,pretinieki-kretīni,neviens neko nesaprot,a VOT MĒS NU MĒS JAU NU GAN ESAM ĪSTIE UN PAREIZIE,NEATKĀRTOJAMIE!
    KĀPĒC GAN TO TAUTA NEREDZ....
    TĀPĒC KA ESAT ĪSTS TIRLIŅU BARS,pārsvarā ar vienu rievu smadzenēs,un to pašu tēvs bērnībā ar lāpstu.......

p.s. ,uzreiz gribu atvainojos visiem pārējiem serverī,kuri mierīgi spēlē un nevaimanā par visu un visur !!!

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    60

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Jupiters Apskatīt aptauju
    Visi tik gudri,ka pirdiens nāk
    Izklausās gandrīz pēc praviešiem-šitais un tas un tikai tā un šitā!!!
    Dziļi uzklepoju Jūsu tizlajiem padomiem un atziņām!
    Ja reiz esat šeit tad spēlējiet,un beidziet zirgoties,kas un kā nav paskatijies uz Jums-ērgļiem pareizi!!!
    Sāk piegriezties,visi vainīgi-spēle nepareiza,pretinieki-kretīni,neviens neko nesaprot,a VOT MĒS NU MĒS JAU NU GAN ESAM ĪSTIE UN PAREIZIE,NEATKĀRTOJAMIE!
    KĀPĒC GAN TO TAUTA NEREDZ....
    TĀPĒC KA ESAT ĪSTS TIRLIŅU BARS,pārsvarā ar vienu rievu smadzenēs,un to pašu tēvs bērnībā ar lāpstu.......

p.s. ,uzreiz gribu atvainojos visiem pārējiem serverī,kuri mierīgi spēlē un nevaimanā par visu un visur !!!
    Jupis gauzhi apraudaajas

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    10

Pamata

Jus chikstat par seivu aizliegshanu jo pashiem nekad nav izdevies uzstaisit lielu Kulaku...

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Ainār piedod Tev rievu nav..

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •