2. lapa no 4 PirmāPirmā 1234 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 35

Raksts: Barvedis.

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja yancho Apskatīt aptauju
    Mazs papildinājums, procentus ietekmē arī lielo svinību esamību/neasamība uzbrucēja/aizsarga ciemā, (+/-5%). Tā ka, ja pareizi spēlē, piemēram, romieši ar 3 senatoriem var atņem ciemu vienā piegājienā.
    Nu lai romietis ciemu atņemtu ar trijiem senatoriem, vajag baigo veiksmi , un patiesībā skatos, iepriekš ir ieviesusies kļūda.... romiešu senators samazina lojalitāti no 20-30% piegājienā.

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Obligati jauzbruk no galvaspilsetas lai atņemtu ciemu???

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja AZTELIX Apskatīt aptauju
    Obligati jauzbruk no galvaspilsetas lai atņemtu ciemu???
    Nē, no jebkura ciema var uzbrukt.

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    89

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja VaiVilks Apskatīt aptauju
    Nu lai romietis ciemu atņemtu ar trijiem senatoriem, vajag baigo veiksmi , un patiesībā skatos, iepriekš ir ieviesusies kļūda.... romiešu senators samazina lojalitāti no 20-30% piegājienā.
    ar Rātnsamu līdz 35%
    - nonse response -

Pievienošanās datums
    Jan 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    148

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja capsx Apskatīt aptauju
    ar Rātnsamu līdz 35%
    Jā, tā ir, bet padomā kādai ir jābūt varbūtībai, lai ar trijiem senatoriem paņemtu ciemu :O vidēji 33.3%... un vēl ja ievērojam ka trava noapaļo līdz veseliem cipariem tad sanāk pat 34% ir jābūt katrā gājienā :O
    Pieņemot ka trava varbūtība tiek rēķināta pēc normālā sadalījuma, tad lai paņemtu ar 3 ir 1:1`000`000 ja ne vēl retāk.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

jāņem vērā fakts, ka uzbrūkot mazākam spēlētājam (pop) % ir attiecīgi mazāks...
    piemērs, kur nepietika ar 3+2 virsaišiem, pie kam abos ciemos bija lielās svinības:

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    15

Pamata BArvedis

Un cik ciemus ir iespējams iekarot ar vienu barvedi!?!Vai tam nau ierobežojumu cik!?!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Nepetersone Apskatīt aptauju
    Un cik ciemus ir iespējams iekarot ar vienu barvedi!?!Vai tam nau ierobežojumu cik!?!
    Dibināt vai iekarot ciemus var no rezidences - divus vai no pils - trīs, tiklīdz kā ciemu iekaro ar senatoriem/virsaišiem/barvežiem vai ieņem ar kolonistiem tie pazūd. Nospiežot uz Rezidence > Paplašināšana var redzēt cik ciemi ir iekaroti/ieņemti no attiecīgā ciema. Var "pārčiefot" savus ciemus atbrīvojot "spotus" piemēram off. ciemam utt...

Pievienošanās datums
    May 2009
    Ieraksti
    81

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja VaiVilks Apskatīt aptauju
    Jā, tā ir, bet padomā kādai ir jābūt varbūtībai, lai ar trijiem senatoriem paņemtu ciemu :O vidēji 33.3%... un vēl ja ievērojam ka trava noapaļo līdz veseliem cipariem tad sanāk pat 34% ir jābūt katrā gājienā :O
    Pieņemot ka trava varbūtība tiek rēķināta pēc normālā sadalījuma, tad lai paņemtu ar 3 ir 1:1`000`000 ja ne vēl retāk.
    Tad man jāiet piedalīties loterijā, jo ar pirmo mēģinājumu tas izdevās + cik esmu dzirdējis no citiem arī tas ir izdevies ne vienu reizi vien...

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    11

Pamata

Es izpētīju barvedi, bet es nevaru atrast kā viņu varētu uztaisīt? Kā man to izdrīt?

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •