Rādīt rezultātus 1 līdz 5 no 5

Raksts: Family s1

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata Family s1

Sveiki visiem !
    Lieta ir sekojosha - meklēju cilvēkus,kuri vēlētos pēc s1 restarta spēlēt zem Family vārda. Mēs jau kā ally neslikti sevi esam pierādījuši uz s3 - cīnāmies par līderpozīcijām(kopējā reitingā pagaidām esam nr1, medaļas arī neizpaliek).
    Nedaudz par ally :
    *ir ally web lapa un tiks pilnveidota.
    *regulāri organizējam savākšanos un patusēšanu dzīvē.
    *mūsu ally biedru vecums pagaidām ir 13-65 gadi - tātad kolektīvā iejutīsies jebkurš.
    *ir doma izvērsties arī ārpus travian robežām.
    *ir iespēja labākajiem spēlētājiem palīdzēt periodiski arī ar zeltu.

Ja esmu kādu ieinteresējis - padodiet ziņu vai nu ar vēstuli forumā, vai IGM. Nickname tāds pats kā forumā.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    2

Pamata

kā tieši jūs sevi esat pierādījuši??? ar nopirktiem kontiem, kurus esat nolaiduši? ar mājiņbūvētāju savākšanu aliansē? vai varbūt ar to, ka mākat ar deff uzbrukt? capricorn taču ideāli prot un tas kā viss serveris zina esi Tu pats ... nu nu nu....man izskatās, ka nūģu bars, kam deguns mākoņos, neko nesasniedzot ir tur novācies

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Redzēsim ko Jūs iespēsiet Lv3 ww celšanā un tad varēsiet sevi slavēt ar labi pierādītu komandas darbu.

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata

Pierādijuši kā? Nu iznesām NMMRS, medaļas,reitingi. Nevajag tēlot totālākos briežus un mērīties tagad.
    Tā mani mīļie bērni....par Capricorn - tas neesmu un ja kādam MH ienāks prātā to pārbaudīt tad arī pārliecināsies par to,ka es un Capricorn spēlējam no dažādām ip. Kas bija uz Family tusiņu ieradušies pazīst arī dzīvē cilvēku,kas spēlē zem Capricorn nika.

Bērni jau laikam nesaprot,ka var būt vairākas komandas,kas labi spēlē un tad nu nāk siekalaini bērneļi un nesaprotu ko mēģina pateikt ar šiem tupajiem komentiem. Jums konču atņēma?
    Vsp vai tik gadījumā Mr.Trakais nav tas ko sī mājiņbūvētāju komanda nonesa?

Un Antifamily...tas gadījumā nav mūsu mīļais draugs Audi ? kurš pie pirmājiem uzbrukumiem,kad Diz viņam uzbruka krita panikā,sāka visus par lohiem lamāt un beigās asti kājstarpē iežmiedzis aizmuka?
    Tikai pēc tam kad Diz un Co dabūja bietē sāka lūgties lai uzņem kādā no konf ally atpakaļ ?
    Laikam par psihisko nelīdzsvarotību un pa to ka 10 reizes stājies ally iekšā un atpakaļ vēl pirms tam laikam būs jāpaklusē un par čatu,kur 10 reizes nāci iekšā un ārā,kad biji uzmetis lūpu par to,ka Eljuks nečatoja ar Tevi ?

Vsp skatos,ka mums jau ir izveidojies fanu klubs - nu tas mani priecē.

Moderātoriem lūgums aizvērt šo diskusiju,lai tā nepārvērstos bezjēdzīgā bērnu floodā un cilvēkiem kam būs interese iestāties ally nebūtu jāburās cauri visai beztēmai.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Tas nu gan bus jautri !!!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •