2. lapa no 3 PirmāPirmā 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 28

Raksts: LV1 serveris - kopsavilkums!

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Nu, pienācis laiks arī savu stāstiņu pierakstīt. Rakstīšu hronoloģiski un tīri mans redzējums uz šeit notiekošo.

1. Posms - izsišanās saulītē un cīņa par izdzīvošanu.
    Serveri uzsāku 6. septembrī, kaut gan biju plānojis paciesties vēl vismaz pāris dienas, bet nenoturējos un piereģistrējos. Kā vienmēr visiem ģermāņiem vienāds sākums - uzbūvē pēc iespējas ātrāk pirmās rungas un sāc fermot. Fermojis biju pa labi un pa kreisi, iespēma, vairākiem esmu sabojājis spēles sākumu. Tad jau man jau sanāca pirmās savstarpējās nesaskaņas. Viens turks no XIII pēc puses manu rungu novākšanas kļuva par manu mērķi. Beigu beigās piespiedu to turku izdzēsties, jo šis bija kļuvis par manu fermu, taču arī tas man maksāja ar 90% armijas pazaudēšanu, kas sākuma posmā ir diezgan jūtams zaudējums (otrajā servera nedēļā man laikam jau bija aptuveni 300 rungas). Kādas 2 nedēļas dzīvojos bez alianses, jo neuzskatīju, ka man tādu vajag, bet tomēr pēc kāda 3. aicinājuma pievienojos aliansei, kas kā vēlāk izrādījās arī veidoja BANDAVAS kodolu.

2. Posms - aktīva darbība savas alianses labā
    Servera sākumā es aliansē biju galvenais offeris, kas gāja apsist visiem dzīvi traucējošajiem offus. Vēlāk mani izraudzījās par off koordinātoru, un tajā pašā laikā Ogijs piedāvāja kopējiem spēkiem iet sist topošo SERGA aliansi. Pāris reizes es pastaigājies biju pa galvaspilsētām ar katapultām bez liekas aizķeršanās. Biju lūdzis citiem pievienoties katapultēšanā, taču aktivitāte stipri piekliboja. Staigāju tik ilgi, kāmēr mani kāds nenoķēra, atstāju prasktiski visu offu. Tajā laikā jau aktīvi sāka darboties k&k un fermoja arī pārīti no mūsu alianses biedriem. Tā kā nesastapu lielu atsaucību manis organizētajos uzbrukumos, tad nolēmu vienkārši paveģetēt un pabeigt s7.com serveri, kur jau bija sākusies nopietna karadarbība un gatavošanās natariem. Praktiski mazsaktīvs biju līdz com servera beigām.

3. posms - apvienošanās ar ChM un BANDAVAS nodibināšanās.
    Līdz ar XIII apvienošanos ar ChM un izveidojoties BANDAVAI es un kukainiits (mans draugs Emīls) nonācām vienā aliansē. Ap to laiku sākās lielāka k&k aktivitāte -/- teritorijā, tāpat arī Legions sāka virzīties tuvāk mums gan dibinot jaunus ciemus, gan paņemot savās rindās jaunus biedrus. Ap to laiku mana interese par travian stipri panīka un jau bija vēlme vai nu izdzēsties vai arī atdot savu profilu kādam. Tad izdzēsās vairāki spēlētāji un uz kādu brīdi nebija vairs aktīvu cilvēku, ka pieņemtu svarīgus lēmumus. Tājā brīdi vadības grožus nācās ņemt man, spy2 un tomiks. Arī noskatīties kā k&k un Legions plosa mazpieredzējušos bandaviešus nespēju.

4. Posms - BANDAVAS kā alianses nostiprināšanās.
    Šajā posmā mani alianses biedri jau sāka uzskatīt par vienu no tās vadītājiem. Šā perioda sākumā uzzināju, ka mans draugs Emīls (kukainiits) ir aizgājis viņsaulē, sākotnēji gribējās arī izdzēsties, bet tad nolēmu, ka vajag viņam par godu uzcelt WW. Tā kā zināju viņa paroli, tad sāku viņa profilu vadīt līdz ar savējo. Nedaudz vēlāk arī smuki noķērām kleina armiju, kad mans kursabiedrs (greenpeace) sazinājās ar mani caur skype un teica, ka kleins atkal nāk fermot. Uzzināju visu vajadzīgo informāciju un nolēmām defot ciemu, kur skaidrs, ka šoreiz nāks - bingo, atdūrās pret defu, ejot iebrukumā. Tajā pašā laikā Legions turpināja ievirzīties iekš -/-. Un vairākiem spēlētājiem klājās ļoti grūti - tika atņemti ciemi un vairāki vienkārši izdzēsās. Viss turpinājās tik ilgi līdz viņi nenonāca līdz manīm. Nācās arī ražot defu paaugstinātā intensitātē, jo nepaspēju pamanīt kā man blakus bija vairāki Legions acc. Tajā pašā laikā sāku nodarboties ar def organizēšanu un saņēmu izsmeļošas vēstules ar tekstu :"Man uzbrūk, palīdzi!" Protams palīdzēt bija grūti, ja cilvēks neko neatbild uz tālākām vēstulēm. Pirmais, kas droši sācis bija nākt pie manis, bija riisi un izmantoja to pašu atklāto uzbrukuma metodi, kas nevainojami darbojās pie nepieredzējušajiem bandaviešiem - ar brutālu spēku atņēma ciemus. Kā reiz tajā laikā, biju savācis 1 ciemu (exviruss), kas atradās kārdinoši tuvu Legions spēlētājiem, kas arī bija pirmais Legions mērķis. Protams es uzreiz pamanīju, ka nāk ciemos un sadefoju. Vēlāk turpinājās šī ciema epopeja turpmākā mēneša garumā, kur to mēģināja atņemt arī pa nakti, saceļot blakus ciemos offus, kas arī izgāzās. Beigās jau uz to ciemu nāca ar mega viltīgu plānu, uzbrukumie ieradās vēl uz vienu ciemu ar identiskiem laikiem, tikai atšķirība bija tajā, ka dažš labs katapultas vietā bija palaidis ramu, ko, protams, viegli pamanīju, un kārtējie 2 offi tika nonesti un bariņš ar zirgiem, bet ieliktie inserti, apsita visus virsaišus. Pēc tās reizes Legions vairāk nemaz necentās atņemt kādu no ciemiem. Tajā pašā laikā nolemts tika iztīrīt -/- no Legiona. Ar 4 offiem sākām nest nost gan parastos ciemus, gan GP, un uzbrukumus laidām gandrīz katru nakti. Uzbrukumu beigās izdzēsās vai pameta spēli kādi 3-4 no Legions un entie ciemi tika nokatoti. Pēc kāda laika notikās starpgadījums ar vafelaite, kur kleins pacentās. Bet par laimi zaudējumi bija minimāli un BANDAVA viegli tika sveikā - vafelaite kulaks tika noliets pie manis. Laikam viens no nozīmīgākajiem notikumiem bija tas, ka izdevās kalvina kulaku noķert pie tycord, kas sev netipiski bija ieciklējies uzbrūkot vienam acc. Tika nodefota GP un ciems ar lielāko pop, jo kalvinam patika tieši šie - bingo!

5. Posms - gatavošanās Endgame un cīņu turpināšanās.
    Šajā posmā mans pieskatāmais un deferis edvarts paziņoja, ka vairs nespēlēšot, lūdzu, lai profilu nedzēš, bet atstāj kā iepriekš mani par sitteri. Līdz ar to man parādījās 2,5 profili
    Jau vairākus mēnešus pirms WW cīņām tika nolemts iedalīt vairākiem spēlētājiem uzdevumu celt WW kulakus, vienu no tiem es veidoju Emīla profilā.
    Šajā laikā man parādījās tik daudz pienākumu, ka knapi varēju visu paspēt. Tai pat laikā izmantojot spiegus nesām nost Legiona offus, vienīgi man tas prieks nebija ilgs, jo atstāju 90% sava GP offa pie riisi, bet pirms tam biju paspējis savākt kādus 4 Legiona ciemus un vienu, it īpaši, gaidīju, jo cerēju, ka riisi tur sacels visu ar zeltu un man nāksies mazāk laika patērēt tā attīstīšanai. Tikko offu biju atstājis, sāku celt neGP offu nesen atņemtajā ciemā. Offs tika veidots vienam specifiskam mērķim - nataru iznešanai WW ciemā un būvplāna ciemā. Ap to laiku sākās pārrunas ar Legionu par NL noslēgšanu un vēlāk tika paredzēts noslēgt KL. Pa starpai noķērām Kalvina armiju pie Kristabs, un kad palasīju VK@ forumu, tad nedaudz smiekli sametās
    Aptuveni 2-3 nedēļas pirms nataru parādīšanās dadzis un zaatar saimnieks man pasaka, lai pieskatu viņa acc, jo braucot uz UK. Līdz šai dienai viņi bija man iemesti rokās un es kāros augšā turot tos 5 profilus. Sākās arī labības problēmas, jo pie sevis turēju 30k kukainiiša offa un vēl turēju savu offu un savu defu. Dadzis profilu praktiski uzturēju pie dzīvības, domādams, ka saimnieks drīz vien ieradīsies, bet pie zaatar armiju pietrenēju.

6. Posms - nataru parādīšanās
    Līdz ar nataru parādīšanos uzjunda jautājums par to, kas cels un kas pieskatīs WW. Tā kā drosmīgo nebija, tad ar to nācās nodarboties tomiks un man, vēlāk pievienojās ibms. Savu neGP offu liku lietā iztīrot WW ciemu. Sākoties būvniecībai, man vairs nebija laika pieskatīt armijas, tad nolēmu lietderīgi izmantot dadzis kulaciņu un aizsūtīju to uz kulaks WW, kas deva tīri smuku rezultātu. Atbrīvotā paika deva iespēju ielikt tur daļu no kukainiiša armijas. Taču tas deva nelielu atelpas brīdi līdz armija atkal tika pietrenēta. Līdz ar būvplānu parādīšanos, liku lietā savu kulaciņu un man palika par vienu raizi mazāk. Vēlāk liku lietā paša satrenēto zaatar armiju pie SERENITY. Vēlāk arī kukainiiša WW kulaku liku lietā, kas izrādījās 2. lielākais palaistais WW kulaks.

Kopumā par serveri ir jāsaka tas, ka diezgan vājš ir bijis, taču to var saprast, jo reti kuram bija iepriekšējā travian pieredze. Pašam bija sanācis uzņemties vairāk nekā biju vēlējies un arī lielākā daļa diplomātisko sarunu bija jāveic man.

Mani multi beigās sanāca: kukainiits, edvarts (kopš aprīļa), zaatar un dadzis (kopš jūnija vidus), vēl bija arī spiegu acc un Atoms, kur es nebiju vienīgais kas ņēmās. Vienīgi man patika ar loris logoties iekš SERGA, īpaši, kad ALGA vadīja to profilu
    Last edited by korkpleesis; 09-12-2009 at 09:30 AM.

Pievienošanās datums
    Oct 2008
    Ieraksti
    11

Pamata

Labi apraksti tomikam un parafinam. Butu interesanti dzirdēt stāstu no VK, LV, Sergas un Legiona puses cilvēkiem. Interesanti ir zinat kas notika Legionā pedejos menešos.

Man jāsaka ka visai nepierasti tagad bez travas, lai arī servers ir beidzies, dienā tomēr 1x ielienu kontā pieraduma pēc

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    61

Pamata

Būtu tiešām ļoti labi, ja Lacio uzrakstītu savas rīcības iemeslus, jo daudzi no mums tā arī nesaprata kapēc pekšņi notika sašķelšanās.
    No savas puses varu pateikt, ka spēle bija interesanta līdz brīdim kamēr tika noslēgta vienošanās ar Bandām par neuzbrukšanu. Ja tā tas nebūtu noticis, tad Mazais Legions (domubiedru grupa iekš Legions)būtu noteikti vēl mazliet paplosījis CEASAR. Tā arī vienā naktī trīs konfiscētie(atņemtie) ciemi CEASARam diemžēl palika vienīgie.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    69

Pamata

Dibinam LV ally
    Viss sākās ar to : ka negribēju spēlēt tālāk pēc test servera , bet mans brālens mani pielauza (tinto) un es piereģistrējos s1 ar nick Mx road. Tuvumā man bija paziņa latgals16 kuram uzreiz uzrakstīju , sarakstījāmies un šis man teica dibini LV-1 ally ko viņš un vel citi no testa vadīja ķip, lai es iesāku to pašu. Domāju kāpēc gan ne un dibināju, ielūdzu kleopatru vanadzeenu un vel daudzus citus un pamazām vācām sastāvu kopā. Kopumā sākumā bija grūti izsisties, jo fermot nebija ko drīzāk pats biju ferma , tuvumā bija dream_gt ļoti agresīvs itālis un Butcher(S!CK) arī netālu bija un tehevilsoup (ZIEPE ) , bet tas gan patālāk.
    Tākā no ally vadīšanas neko nesajēdzu MM sūtīju savādāk (piem par resuriem u.t.t ) katram individuāli PM , vot bieži meta laukā anti spam un grūti gāja, kamēr atklāju tādu funkciju kā [ally]. Pirmais mēnesis gāja ļoti grūti un vel pa vidum PC nosvila 1ned biju dream_gt personīgā ferma , jo pieskatītaji var teikt neko nedarīja kā tik smaidīdami cēla vēstniecību ally labā . Tā nu mēs cīnījāmies ilgi un dikti un jau pamazām vieni no pirmajiem lojālajiem biedriem sāka mūs pamest , sākumā tas bija Osiiic (off kord) velak Bumbieris un velak ari omg (man liekas kam bija pirmajam serveri katas jo ar ally palidzbu sastumam resus un ar gold palidzbu viss tika atri sacelts)

LV, BARBARI, LDK apvienošanās
    Redzot, ka ies daudz labāk ja apvienosimies, LDK,LV,Barbari apvienojās vienā ally LV. Kad apvienojāmies VK lauza NL ar LV un bijām pamesti likteņa varā jo nezinājām ko darīt (no karošanas puses arī neko nesapratām un labi, ka kautko mums iemācija hvz/crossover/wing) ja nebūtu bijuši viņi tad vispār būtu bijis ĀMEN. Tā nu VK sāka mūs ēst nost un labi, ka bija tāds buffers kā gincel kas VK turēja rāmjos.
    Tā nu ilgi un dikti viņi viņu mocīja un protams LV deffu , deffs jau sāka izsīkt un labi ka XVIII leģions ar Chm apvienojas BANDAVA, kas ar mums taja brīdi bija konfederācija un izpalīdzēja mums ar deff (nodefojot pāris ciemus). Bez hvz deff kordinēšanas mēs būtu bijuši apaļa nulle, viņš bija LV zelts.

Mazliet par karošanu .
    Centrā bija ļoti maz mums kulaciņu pārsvarā bija tikai cxubrix/chirkinjsjx/kleopatra kas kautko cela no off army , ari sutijam gincel resus un vinjs ar gold atri vien visu sacela tik neatceros kā viņš pazaudēja savu kulaciņu. WiNG ar crossover bija talu no centra un kad viņi uzbruka bija ilgi jāgaida (ilgs ceļš mērojams līdz kādam no VK) tāpēc katrs ofoja savus vai vnk neko nedarīja. Pārsvarā defojāmies. Tad līdz manīm nokļuva benders (to es ar hvz ) uzķīlējām, bet kad saņēmu tur jau bija 1k katas doma bija visu 21x21 smagi iztīrīt no olas un stargate/purcis ciemiem, bet tā arī tas plāns netika realizēts ,mazliet jau kaut ko atņēmu pakātoju, bet samērā grūti bija, jo centra offeru nebija, vajadzēja iesaistīt siikais2 army un vel kāda (neatceros kura) un tad dienā divus olas ciemu atņēmu ja ne pat trīs īsti vairs neatceros . Un kautkur tajā pašā brīdī dominators vēlējās savējo kulaciņu izkustināt zināju ka arbūzs ceļ katas prieks stargate saskaņoju ar šo visu un tad izlēmām nokatot GP uz 0 (tajā momentā vel bija pieeja pie VK un redzot MM ka VK vāc max deff ieks stargate GP lai apmēram uzzinātu cik var savakt deff prieks WW , ta ari report neredzeejam un sapratam ja vac max deff tad nav ko arbūzu kustināt un ta vinjs turpināja audzet katas lai nākotne nokātotu stargate gp ko ari velak izdarīja (bet tas bija kro kas to izdarīja , ta teiksim paspelejas nakti )  man liekas nokātojot stargate gp tika salauzsts VK jeb tā centrs. (tā arī pilno report pats neredzēju par stargate GP jo biku vel laukos un manu acc kleo vaktēja pa to laiku)

Atgriežoties no Laukiem.

Kad atgriezos biju pilns spara , lai varētu kādu pakatot vai kautko paorganizēt. Nu tad ar tomiku runājām un izlēmām veidot kautkādu operāciju , bet operācija vajadzēja foršu nosaukumu nu tad zinājām, ka tur visādas ķildas notika ar tehevilsoup un olas un izlēmām nosaukt operāciju ZIEPE, lai vk aizdomājas un varbūt domā ka tehevilsoup ir pie tā vainīgs. Pirmais mērķis man bija draconic (nokātoju 10crop laukus) nākamo domāju nemt nost spalim off ciemu bet domāju vel paardishos, tad pasaucu čirkiņu jancīgo un vel ivarits katas paķēru un tad varējam pa visiem nokatot gandrīz 15c uz 0~pop gandrīz sanāca ar DUCE GP , bet mazliet pietrūka.
    Vel pa vidum mes uzbrukām sērgai un alga palaida MM ka uzbrukam kleo uz visiem ciemiem oazem u.t.t (pieteica karu personīgo, nu es domāju diplomāte jāizstāv un tad es ar manu tā saucamo Co nokātojam Algu (līdz galam) ) – par to ka aiztika kleo 
    Kā kleo teica ienāca attacki pa visiem ciemiem kopā kādi 1k~ (protams lielāka dalja sāpami, un pat visus ciemus mes tad nodefojam ) mazi mazi postījumi tik izadriiti, vēlreiz pieradīja ka serga nemak uzbrukt. Un mana ar čirkiņa cūcene atņemot spaļa hammer ciemu, man liekas ja viņš būtu tad vel jums būtu iespēja vinnēt, bet nu kā bija tā bij. (tā arī skaitļus neuzzinājām , jeb tā izmērus domāju ka bij ap 85k cirvji 30k zirgi un kadas 5-8k katas 5k rami)

Kopsavilkumā :

Priekš manis spēlē bija ļoti interesanta, ļoti laba komanda (labākas pat nevar būt) pat biju uz diviem tušiņiem tie ar bija labi, nenožēloju ka aizbraucu.
    No fermas statusa izsitos uz normālu spēlētāju. 

Gribētos dzirdēt VK un vel kāda LV viedokli par šo visu garo spēli
    Tik žēl ka pats tik vēlu uzrakstīju.

P.S piedodiet par drukas kļūdām un visām pārējam kļūdām + iespējams visu nepieminēju un kautko esmu izlaidis. 

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    61

Pamata

Kāds laiciņš kopš LV pirmā servera beigām ir pagājis, emocijas ir norimušas, šis tas jau ir aizmirsies. Iespējams, ka ir aizmirsusies arī šī te foruma lapa, bet nu tomēr uzrakstīšu arī savu redzējumu par s1 cīņām, kāds nu man tas priekšstats ir radies.
    Spēlēju s1 serverī ar segvārdu Princis, un lielāko servera laiku pavadīju Leģionā. Tas bija mans pirmais serveris, pie kam s1 es sāku spēlēt nebūt ne no pirmajām nedēļām. Sāku spēlēt kaut kad gada beigās, pārņemot pavisam nesen izveidot kontu no sava drauga, kurš pats turpināja spēlēt ar savu otru kontu. Sākotnēji spēlēju mazā nīkulīgā aliansē, kuras nosaukumu es pat precīzi neatceros. Tā kā atrasties šajā aliansē principā bija tas pats, kas spēlēt vienam, nācās vien meklēt nopietnākus sabiedrotos. Tajos platuma grādos plus mīnus koordinātās, kur es atrados, valdīja Leģions un Sērga, līdz ar to mana nonākšana Leģionā ir visai likumsakarīga.
    Sākotnēji dzīve Leģionā ritēja visai mierīgi. Pats es biju tālu no frontes līnijas tādā miera ostā, līdz kurai vien spami pa retam atceļoja, savukārt pašam armijas nekādas vēl nebija, lai varētu kaut cik nopietni iesaistīties cīniņā. Pieredze, kā pareizi jāspēlē, arī klājās visai lēnām.
    Leģionā kungs un pavēlnieks bija Lacio. Nevar noliegt, ka aliansi bija izveidojis Lacio, un ka Lacio daudz laika un darba ieguldīja, lai alianse sekmīgi attīstītos. Tika izveidots alianses forums, bija vēl šādas tādas aktivitātes. Tomēr figūra, kura pieņēma lēmumus attiecībā uz alianses stratēģiju, bija Lacio. Iespējams, ka viņš arī konsultējās ar kādu par atsevišķiem jautājumiem, taču tādā gadījumā tas notika tādā slepenībā, ka man pat nav nojausmas, ar ko. Slepenība šajā spēlē, neapšaubāmi, ir nepieciešama, taču Leģionā tā bija tādā līmenī, ka ierindas spēlētājiem lēnām zuda interese spēlēt. Vismaz man. Varbūt es esmu pārlieku ziņkārīgs, bet man vienmēr ir licies svarīgi zināt, kāda ir jēga tam uzbrukumam, kurā man liek iet.
    Tā nu, jūtot, ka spēle aiziet pavisam neinteresantā gultnē, es ar dažiem teritoriāli līdzās esošiem leģiona spēlētājiem izveidojām mazu aktīvu pulciņu, kuru atbilstoši sava skype čata nosaukumam iedēvējām par Mazo Leģionu. Tajā mēs savācāmies pieci spēlētāji – Princis, Vanadzins, Teo, Taiurenis, Andabuc. Mazā Leģiona ideja bija kopīga darbība uzbrukumā, aizsardzībā, ciemu atņemšanā, vārdu sakot visās iespējamās aktivitātēs. Savukārt princips bija pilnīga atklātība – lai visiem ir interesanti spēlēt, kopīgi tika plānoti uzbrukumi, kopīgi izvēlēta stratēģija, nekāda informācijas slēpšana vienam no otra. Tas gan neattiecās uz tiem, kas nebija mūsu mazajā bariņā – lai lieki nepievērstu sev visuresošo spiegu uzmanību nevienam Mazā Leģiona izveide netika afišēta. Teikšu atklāti, šāda pieeja (domubiedru grupiņas izveidošana) līdzēja – kopš tā laika es spēli serverī atceros tikai ar prieku.
    Pēc tam, kad anj pameta spēli, mūsu Mazajam Leģionam pievienojās arī anj konts, ar kuru kopīgiem spēkiem spēlējām es un Vanadzins. Uzreiz teikšu, ka anj bija izcils konts – ļoti labi attīstīts, spēcīgs konts. Un labi, pārdomāti izbūvēts. Ļoti daudz idejas varēja pārņemt, kā labāk attīstīt savu kontu, kas man kā pirmklasniekam šajā spēlē bija visai lietderīgi. Uzreiz jāsaka, ka mēs anj no pilnībā attīstīta offa konta pārvērtām par pilnībā attīstītu defa kontu, saglabājot vien nelielu offiņu mazām aktivitātēm. Defs tika taisīts ar mērķi nodrošināt mūsu frontes līnijas tuvumā esošo ciemu aizsardzību, jo mobili defa spēki frontes līnijas tuvumā vienmēr ir bijusi vieta, kur, manuprāt, Leģions varēja vairāk piedomāt. Diemžēl, kā likteņa ironija, anj defs beigās nospēlēja pret mums. Savas nepietiekamās pieredzes dēļ un uzticoties Lacio mēs anj kontu pārņēmām bez e-pasta, tikai ar paroli. Rezultātā Lacio, sazinoties ar sākotnējo anj, caur aizmirstās paroles opciju savāca anj kontu prom uz Inferno. Žēl, protams, laika un līdzekļu, kuri tika ieguldīti anj kontā, taču reizē arī jāsaka paldies par iespēju ar tik kvalitatīvu kontu uzspēlēt.
    Kā jau katram šajā spēlē, bija veiksmes un bija arī neveiksmes. Spilgtākie Mazā Leģiona pasākumi laikam ir Auera mocīšana līdz brīdim, kad viņš izdzēsās un kad līdz ar viņu arī izjuka Banda 3D, kā arī aktivitātes pret Caesar, kad vienurīt viņa ciemu skaits samazinājās par trim ciemiem. Caesar gan malacis, nenokāra galvu un turpināja aktīvu spēli, beigās kļūstot par vienu no WW ciema lielākajiem deferiem. Tiesa, defa viņam būtu bijis krietni mazāk, ja vien netiktu noslēgts tas neoficiālais miera līgums starp Bandu un Leģionu. Mums jau bija padomā virkne turpmāku uzbrukumu Caesar un vēl pāris spēlētājiem, kuri tāpat atradās tuvu frontes līnijai, taču dīvainais un ne pārāk vajadzīgais pamiers mums šādu iespēju liedza.
    Pamiera starp Bandu un Leģionu ideja tā īsti skaidra man nav līdz pat šim brīdim. Saskaņā ar Lacio versiju – lai mēs netraucēti varētu būvēt armiju WW sargāšanai un sišanai. Taču, ņemot vērā, ka Lacio šādu iemeslu nosauca man pāris dienas pēc tam, kad pret Bandu pilnīgi bezjēdzīgā uzbrukumā tika pakāsti kādi trīs visnotaļ normāli offi, šāds iemesls man šķiet visai apšaubāms. Vēlākās Lacio aktivitātes ar Inferno un pāreju pie Bandām noteikti nepalielina ticību piedāvātajai versijai.
    Lai nu kā, sākās pamiers ar Bandu, vēl joprojām bija konfederācija un NL ar VK un Sērgu, vārdu sakot, ko darīt serverī nebija. Visas mūsu lieliski iesāktās kara aktivitātes tika apstādinātas, un divus vai pat vairāk mēnešus mēs vienkārši nezinājām ko darīt. Sākās panīkums. Vienkārša ciemu celšana un armijas audzēšana, pat nezinot, vai vispār kādreiz vēl ar kādu karosim, jau nu noteikti nebija spēle, kuru es biju gribējis spēlēt. Paldies Dievam, vismaz bija vasara un to ietaupīto laiku varēja atrast kā savādāk izmantot.
    Pamiers beidzās ar VK aktivitātēm, kura pasludināja mums karu. Drīz vien arī Sērga lauza NL, un mums it kā pavērās iespēja atsākt spēlēt, bet kādreizējo ritmu tā īsti uzķert neizdevās.
    Sākās arī WW celtniecība. Nekad neesmu WW celšanā saskatījis kaut ko interesantu un aizraujošu, tomēr cik nu varēju tik palīdzēju kopīgas lietas labā. Un pēkšņi, pavisam negaidīti, tuk tuk – izlec infa no Lacio skypā, - Faz ir nodevējs, viņš mani neklausa, viņš plāno pievienoties VK, ar vienvārdsakot, es pametu Leģionu, un laipni aicināti līdzi. Līdz pat šai dienai man nav īsti skaidra atbilde uz jautājumu „kas notika?” man nav. Varu izteikt tikai savus apsvērumus, nebūt nepretendējot uz šo vārdu patiesumu. Pirmkārt, Lacio nekādi nespēja pakļauties kādam citam, kā arī nespēja pieņemt to, ka kāds varētu viņam nepaklausīt. Otrkārt, Lacio bija kāda vienošanās ar Bandu, kuras pārkāpšana viņam nebija pieņemama. Vai tā vienošanās bija par kopēja WW celšanu vai arī tikai par savstarpēju neuzbrukšanu, to es, protams, nezinu. Lai nu kā, Faz bija gatavs uzbrukt Bandai, Lacio nebija, klāt vēl iepriekšējās ķildas starp šiem abiem kaprīzajiem ally vadītājiem, un Inferno ir gatavs.
    Leģionam sadaloties, aptuveni puse pārgāja uz Inferno. Aprunājos ar spēlētājiem, un iemesli tam bija dažādi, tajā skaitā tas, ka atsākās kara darbība ar Bandām un Inferno bija kā glābiņš no aktīviem Bandu uzbrukumiem. Jocīga pieeja – kara spēlē mukt no karadarbības, bet nu arī tādai taktikai ir tiesības uz eksistenci.
    Mazais Leģions palika Leģions līdz galam. Protams, mēs apzinājāmies, ka sapnis par WW ir izsapņots, taču arī zaudēt ir jāmāk ar godu un cīnoties līdz galam. Mēs visu serveri (ja neskaita pamiera laikus) bijām karojuši ar Bandām, un tāpēc mums nelikās aizraujoša iespēja pievienoties viņiem, kur nu vēl celt viņu WW. Arī nonākt pretējās frontes pusēs ar saviem biedriem, kuri mums ir līdzējuši ar defu vai kā savādāk, mums nebija pieņemami. Ja kādam ir pieņemami pāriet pie pretiniekiem un sūtīt savu offu uzbrukumā spēlētājam, kurš agrāk servera laikā ir palīdzējis tam ar defu (piemēram, anj (t.b.Lacio) uzbrukums Fominam), tad lai viņš to dara, mums šāda vērtību skala nelikās pieņemama. Un iespējamā uzbrukumā Bandai jau nu noteikti es nevaru saskatīt nekādu nodevību, lai par to man vajadzētu kaunēties. Aizejot prom no Leģiona, tad gan es justos nelāgi – kā cilvēks, kurš ir iegāzis citus, kas tev uzticējās.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    61

Pamata

Vienubrīd gāja atkal tīri jautri – karojām gan pret Bandām, gan pret VK un Sēgru. Pie kam paši bijām stipri mazāk, Inferno bija atdalījies. No pilnīga miera līdz pilnīgam nemieram. Nedomāju, ka tam bija kāda izšķiroša nozīme galarezultātā sakarā ar WW celšanu, taču saķeršanās ar VK, kura turpinājās, noteikti nāca par labu Bandām. Es pazaudēju krietnu saujiņu postītāju savam hammerim, sitot kopā Lici ciemus, VK pazaudēja pa vienai otrai katai. Tā kā WW celšana man vairs nelikās aktuāla, ņemot vērā diezgan aktīvus VK uzbrukumus, es biju noskaņojies savu mazo hammerīti sašķaidīt pret VK. Tomēr lielie WW celtnieki izlēma, ka acīmredzot miers ir izdevīgāks un ka mans offiņš var tikt lietderīgāk izmantots, sitot pa citiem WW, un ar VK atkal tika noslēgts miers.
    Nu kļuva vieglāk, jo karojām faktiski vairs tikai ar Bandu. Banda bija tālāk no mums, un ar lieajiem offiem neuzbruka, tos acīmredzot taupīja citiem mērķiem. Tā kā defa mums bija gana daudz, par Bandas mazo offiņu uzbrukumiem tā īsti nebēdājām – spēle bija iegājusi tādā gultnē, ka viss, kas notika, notika WW ciemos, bet par citiem ciemiem neviens pat vairs nesatraucās. Tas nozīmēja, ka man spēle faktiski ir beigusies.
    Nupat iedomājos, ka visu laiku runāju tikai par Bandu, bet ne reizi neesmu pieminējis LV. Tas nav tāpēc, ka LV es nenovērtētu, viņi, iespējams, bija pat spēcīgāki par Bandu un citām aliansēm. Vienkārši visa servera laikā man nav bijusi nekāda saķeršanās ar LV, kas droši vien ir saistīts ar atrašanos stipri dažādās koordinātās.
    Ja runājam par spiegošanu, tad gribētu izteikt savu negatīvo viedokli par spiegošanas praktizēšanu mūsu serveros. Nenoliedzot to, ka ar spiegošanu var iegūt ļoti daudz informācijas, kuru izmantot, lai skādētu pretiniekam vai palīdzētu sev, tomēr uzskatu, ka spiegošana ir slikta, negodīga rīcība, kura bojā šo spēli. Ir žēl, ja cilvēki ne vien spiego, bet vēl arī ar to lepojas – acīmredzot viņu goda kodekss ir pavisam savādāks.
    Starp citu, ja reiz pieskāros spiegošanai – visai dīvaina bija situācija ar to AngelsDevils spiegošanu Leģionā. Tā arī joprojām neesmu sapratis, kādu apsvērumu vai kādas savstarpējās vienošanās ar Bandu dēļ Lacio viņu paņēma un paturēja Leģionā. Jau pirmajās dienās, tikko AngelsDevils tika paņemts Leģionā, mums bija zināms, ka tas ir Bandas spiegs. Un to zināja arī Lacio. Vēl vairāk – visai drīz mēs zinājām ne vien to, ka AngelsDevils ir spiegu konts, bet arī, kurš ar to spēlē (Atoms), bet nē, ar visai īsu pārtraukumu AngelsDevils turpināja eksistēt Leģionā. Un gods kam gods, viņš bija visai aktīvs, pat defu regulāri piesūtīja . Nezinu, man tāda divkosīga spēle laikam nav pieņemama – pa dienu runāties ar ally biedru, palīdzēt, sūtīt defu, prasīt defu, bet pa nakti, - babāc – no cita konta tā paša cilvēka ciemam virsū ar offu, katām, resnajiem. Bet nu tās ir tikai manas domas, īpašu taisnību es šajā sakarā panākt negrasos.
    Nobeigumā gribu apsveikt Bandu un LV ar uzvaru serverī, nospēlējāt saliedēti, gudri un pareizi. Visu cieņu. Neiztika jau arī bez veiksmes vienu otru reizi, bet arī tā iederas jebkurā spēlē un parasti smaida tam, kurš to ir visvairāk pelnījis. Ak jā, pareizi, apsveicu arī Inferno, viņi taču tagad arī ir LV1 uzvarētāji

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    18

Pamata

Bij interesanti palasīt.... un mani pat ar pieminēja pāris vietās tas ir anj

Pievienošanās datums
    Oct 2008
    Ieraksti
    11

Smile slights Janes

Nu zaķīši, kā jums bez manis veicās? Esmu jau gandriz vai avizmirsis travas pamatprincipus, vienu dienu pat domaju - kā tur tie uzbrukumi īsti staigāja

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    21

Pamata

Wazap? Kur ir VK kopsavilkums? Olas? Spalis?

whatever, it's good to be back.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Soap, tu taču varēji arī no savas puses, ja vēl ko atceries, uzrakstīt..

Un, kā to saprast, ka tu atgriezies - tikai forumā, vai arī kādā no serveriem?

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •