3. lapa no 3 PirmāPirmā 123
Rādīt rezultātus 21 līdz 28 no 28

Raksts: LV1 serveris - kopsavilkums!

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    21

Pamata

Teķis atpakaļ ierindā?

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    268

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kalvins Apskatīt aptauju
    Nu zaķīši, kā jums bez manis veicās? Esmu jau gandriz vai avizmirsis travas pamatprincipus, vienu dienu pat domaju - kā tur tie uzbrukumi īsti staigāja
    Man kā īstam zaķītim sanāk ļoti interesanti būt par botu Bet būtu interesanti ar tevi uzraut vienā frontes līnijas pusē.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    28

man ar kautkas būtu jāstāsta? Ok ziemassvētkos var atcerēties iepriekšējo gadu

Nu jau iepriekšējo s1 kā parasti sāku ar 2 nelieliem profiliem. Diemžēl mana aktivitāte bij tuvu 0. Pirmais ātri tika izfermots(to izdzēsu) un otru(Armageddon) pa laikam fermoja 1 lietuvietis un pa retam vel kāds bariņš. Kad sāku spēlēt aktīvāk, lietuvieti neitralizēju(sāku neizturami fermot un šis izdzēsās), bet pārējie arī vēlāk pārstāja nākt, jo neko nespēja iegūt.
    Pirmā persona spēlē ar kuru sapazinos bij kaimiņš CAESAR, kurš pats spēlēja pirmoreiz(vismaz man radās tāds iespaids), bet duals šim bij diezgan labs un pieredzējis spēlētājs(com1, com6 un kāds no .ru serveriem ja nemaldos), iespējams, tādēļ arī šis profils izdzīvoja un turējās Mums bij neliela aliansīte no 3 spēlētājiem, kura vēlāk kļuva par ChM2 un palielinājās, paradoksāli ka biju tās vadītājs.
    Iekš ChM sapazinos ar spy2(arī viens no retajiem ar iepriekšējo pieredzi) un Archidor(ChM ally vadītāju) kuram, kā man likās, bij ilūzija apvienoties ar VISIEM un piekaut natārus, diemžēl tas noveda pie fermu trūkuma reģionā un, līdz ar to, lēnas attīsības.
    Tad notika nenovēršamais, pretinieki tomēr uzradās. Guess who? kalvins, kleins, daži no sērgas un leģiona sāka uzbrukukumus ChM aliansei un tās spārniem. Protams paralēli uzbrūkot arī citām aliansēm par notikumiem kurās es tajā laikā nebiju informēts.
    Diezgan ilgu laiku veģetēju, tikai pa retam sūtot kādu MM, kamēr nesākās XIII un ChM labi zināmā aktivitāte, proti, aliases BANDA izveidošana, tad arī tādi iepriekš šajā serverī neizmantoti "štrumenti" kā skype, excel un saziņa kā tāda nāca lietā, kas vēlāk noderēja neskatoties uz to, ka bij vienalga kas notiek serverī.
    Īsi pēc apvienošanās praktiski visas BANDA alianses sastapās ar nopietnu problēmu - spiegi. Tādēļ arī tika izveidotas BANDAX, BANDAQ un BANDAY alianses no šķietami lojāliem biedriem(joprojām nezinu kurš un kā, ar ko, kapēc ). Es tiku BANDAY kura izrādījās interesants ally visās šī vārda nozīmēs. Lūk daži piemēri:
    *kādam bij ienācis prātā apvienoties ar Leģionu, kas tobrīd bij pašā spēku plaukumā, ko tomēr neizdarijām(pat sarunas jau bij uzsāktas)
    *nepaklausīgi bijām - KL ar aliansi Latvija! atteikšana, uzbrukumi tās biedriem neskatoties uz bandas norīkojumiem, dīvaini, bet mūsu aliansei attiecībā uz šo jautājumu beigās izrādījās taisnība - KL lauza gan BANDA gan LV.
    *būtībā visi teica ka zb un jāmet miers, bet neviens neizdzēsās(vismaz alianses pastāvēšanas laikā)
    Nu bij pienācis apkaunojošākais brīdis serverī - kleina fārms. Ar lielo POH joprojām nebiju ticis galā un ļāvu šim fermot, pat sakot šim caur PM kur vairāk resi
    Kamēr mani smiedamies fermoja es aktīvi darbojos skype(spam, flood, punktiņu bombardēšanas un pa laikam sakarīgi teksti).
    Tieši tad arī sākās visa mēslu šķūrēšana proti liela pieeja - sitter/dual (pat visus neatceros un laikus cik ilgi pieskatiju un kad ar nezinu ) - Archidor, Rolls777, jaceks, hobins, LVGuncha, spy2, benders, gincel, Maris1993, dziesma, ramex, Ahtung un vel kāds bariņš sīkāku...
    Vienu brīdi bij apnicis spēlēt - profilu skaits nolaidās līdz 0,5 - burtiski! tie kas bij sitter dažādu veidu - atteicu, tie kas bij man iepriekš atdoti - jaceks(uz BANDA), benders(uz LV) un vel kādu mazāku profilu baru sazin kur sabāzu pa draudzīgām ally.

"Izārstēsies tu tikai tad, kad tev būs dzeršana svarīgāka par travian " (c) S!ck

Šie vārdi arī atbalsojās dzīvē - kad nāca WW tad jau atkal bij vairākiem profiliem pieeja un vairāku tūkstošu(reizēm pat miljona) crop sūtīšana vienā piegājienā, protams deff un spy2 hammera mīnusi arī jāmoka bij
    Ā un vel - ar kalvinu arī pierādijās

p.s. man garš skype history un apnika tagad drukāt
    Sīkāk stāstīt slinkums - kas mani pazīst zin

Laimīgu jauno gadu!
    Last edited by Forest_Dog; 12-28-2009 at 02:20 AM. Iemesls: pievienots apsviekums jaunajā gadā

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    laTVija
    Ieraksti
    67

Pamata

Nu ko.... Es jau ar te kautko varētu ierakstīt

Sakšu ar to, ka spelē mani ievilka sencis... tad kad viņš spēlēja vinu kkads leģiona spēlētājs nonesa kamēr viņš bija nakts maiņā Ta nu viņš mani pierunāja paspēlēt.. Tā nu es 26. martā ņāmu un piereģistrējos ar niku KUHTA s1 un FICUKS s2 Sākums bija visai neinteresants.... sadraudzējos ar vienu kaimiņu (atradās paraleli viena lauciņa attalumā) vārda MADCHIKS (s3 kails009) Dalījāmies ar fermām mainījāmies ar resursiem.. tad vel uzradās viens čalītis DZIGITS kuru ņēmām savā bariņā lai būtu jautrak... Kopa visu ko piedzīvojām Pirma normalā alianse bija EZERZEME... tur mēs trijata nospēlējam diezgan ilgi Tad vienu dienu bija baigais atgadījums... izsūtīju armiju lai pa nakti nenosit kāds iebrucējs.. Irādījās ka izvēlētais ciems ir zem spēlētaja SPARTAKSS (servera beigu EXUPERY) aizsardzībā. Tad nu viņs man uzraxtīja, ka ja velreiz uzbruksu tad nokatos mani Es protams sīkais būdams sabijos un uzraxtīju atpakaļ, ka atvainojos utt... un šis man piedavāja kontu TRIMMERIS (4 vai 5 ciemi) Tā nu es piekritu un saku spelēt ar diviem kontiem Tākā tiku pie trimmera tad varēju aizstāvet savu īsto kontu tas arī izdevās... atrunāju spelētaju trakais18 no uzbrukšanas manam un madchiks kontam un vel dažus protams atrunaju Trimmerī visu laiku razoju falangas lai varētu nomali aizstāvēties, jo par uzbukšanu neko nezinuāju, kaut arī bija 15c GP

Kkad pavasara beigās/vasaras sakumā pārvācos uz aliansi M|E|L (adata vadībā) Tad arī ievilku madchiksu tur iekšā ilgi gan tur nesēdējām Tad es uzraxtīju LV-1 vadībai vai nevaretu tikt aliansē, un mani pieņēma... protams arī madchiksu paķēru līdz Tur man bija viegla dzīve Nebija jauztraucas ka kāds uzbruks, jo visi kas bija apkart bija tikai un vienīgi vai nu fermas vai arī konfederati/ally biedri... nu jā, biju -|+ koordinatēs Kad sākās ZIEPES operacijas tad aktīvi spamoju un ar nepacietību gaidīju vestules ar atskaitēm man vnk patīk paverot to, kā tiek iznīdets ienaidnieks un kādas armijas bija manējiem Ar trimmeri viss gaja gludi... vienu reizi biju sataisījis kkādus 400 zibšņus fermošanai... uzgaju virsū pāris lauciņu attalumā mītošajam LACIO.. Nositu viam lielu daļu armijas un arī resno... tāka nositu resno nācas saņemt uzbrukumus no lacio... Nu tad sakās ww būvniecība... sūtīju cropu cik vien varēju aļauties skatoties uz iešanas ilgumu 12h... Ļoti cerēju ka uzvarēs LV WW jo tomēr LV-1 alianse bija mans pirmais konts Ta nu no mana skatījuma bija tā... No leģiona bija bijība, no VK nekas īpaš, bet par unity un serga es tikai mazliet ierēcu Zinu ka stāstījums nebija interesants, jo vairs neko neatceros ka arī no tik maza speletaja neko interesantu tak newar gaidīt bet bija prieks spelēt ar jums visiem Un ceru uz labu un varbūt pat labaku saspeli citos serveros

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    in World Weid Web
    Ieraksti
    15

Pamata

SĀKAM SPĒLĒT
    Nolēmu, ka man (spēlēju ar niku krixis02, domāju, ka vēlāk varēs niku uzrakstīt, šitas tikai logina niks , tapēc tāds ) ar kkas jāuzdrukā
    Es spēlēju pirmoreiz. Izvēlējos Gallu. Nevis pēc tā apraksta, bet tapēc, ka man patīk multene Asterix un Obelix . Vispār spēlēt sāku uzspiežot uz reklāmas
    Īsti nezināju, kas, kur, kā jādara, bet jau biju pamanījies spēlēt ar vairākiem profiliem (3, ja nemaldos) un pats galvenais sūtiju sev resursus uz galveno profilu, mani pieķēra tikai aptuveni pēc mēneša un tas -10% pop bija štrunts toreiz jo biju paspējis tos resursus normāli iegrūst kur vajag un ciems jau bija tīri smukiņš.
    IESTĀŠANĀS ALLY
    Sāku fermot apkārtējos patiesībā dažus, no citiem man bija bail , mani ar daži mēģināja fermot, bet nekad neko no resursiem nedabuja armiju mājās neturēju vispār.
    Biju uzcēlis lamatas. Ja nemaldis tas biaj Siikais2, kas nāca pie manis ciemos, vai Crossover (vai kā tur bija tie niki, es jau vairs neaceros, tas bija tik sen ) viņi iekrita lamatās, atbrīvoju un uzrakstiju vēstuli, lai vairs pie manis nerādas Jāatzīst nostrādāja, pie manis vairs nenāca arī pēc šī teksta mani aicināja iekš ally XIII es tā paskatijos manā 7x7 tādu neviena nebija, nospriedu ka tas ir ļoti tālu un atteicu. Drīz pēc tam (pop jau biju sasniedzis pāri 100) nāca uzaicinājums no tā laiku ZR-I (Ziemeļrietumu - Imperija) šajā ally jau bija iestājies mans kaimiņš yurgeens. Par cik manā 7x7 tāda ally bija, tad nu piekritu Uzreiz Jāatzīst, tā bija labākā izvēle manā dzīvē kapēc? Laika gaitā uzzināsiet
    Atgriežamies pie tās fermošanas, tajā brīdī, kad ielīdu ally man palika par dažām fermām mazāk. un viena ferma pieteicās ZR-I tikai tāpēc, ka es viņu fermoju vai vismaz mēģināju (fishmafia), vēlāk gan to neacerējos, bet pats fish, to ļoti labi aceras (papildinājums, tajā brīdī viņš sāka ražot deffu un kļuva tiešām par labu spēlētāju )
    Jūtu esmu aizrāvies ar iesākumu, bet tas bija interesants, jo tak spēlēju pirmoreiz.
    Vēl man bija "draudzene" Eugene, kuru ciest nevarēju, nāca ar 20 rungām ik pa laikam, protams neko nedabuja. Man apnika lamatas taisīt, beztam šķita bezjēdzīga resursu izšķiešana. Par cik fermu apkārnē man vairs nebija, armiju ar vairs īsti necēlu. Bija 40 zobenbrāļi, kā šodien aceros tekstu. Erix prasija deffu kkam, es varonīgi atbildēju man ir 40 zobenbrāļi ar 1lvl bruņām tagad tādi smiekli sanāca tad es uzzināju, ka uzbrukuma punkti deffā nekaam neder vienā reizē nokavēju 5 min un Eugene manus 40 zobenbrāļus nogalināja, protams arī viņas 20 rungas bija pa galam no tā laika viņa nāca biežāk, es vairs necēlu armiju, neredzēju iemeslu, no manis tāpat neko nedabuja...
    KATU LAIKS
    Parādijās katas. Eugene nāca ar tām, pirmoreiz izjutu vajadzību pēc deffa. pirmstam cēlu tikai mājiņas jāsaka cēlu tiešām tās, kuras vajadzēja celt
    Savācās deffs pie manis, kkā sarunāju ar Eugeni, lai man vairs neuzbrūk, izdevās. Deffs izrādijās par velti savākts, laigan gribējās lai tās katas mirst
    Turpinājums bija diezgan vienāds. Man neviens neuzbruka, es tikai cēlu mājiņas un tagad arī armiju - falangas, deffam
    ZR-I PIEVIENOJAS MIROSLAV
    Ļoti svarīgs punkts mūsu Impērijai bija tas brīdis, kad mums pievienojās Miroslavs, viņš bija ar pieredzi un ieteica izvedot Skype grupas saraksti, protams visi tika saaicināti. sākām domāt, starp mums ir spiegs izveidojām jaunu Skype grupas saraksti un tur bija tikai uzticamākie. paralēli izveidojās arī "Trako lietu apsriede" jauna skype grupa - domāta ally vadībai reizē ar šo brīdi mūsu forums pamira...
    SPĒLES VIDUSDAĻA (spiegošana, mēģināšana izdzīvot)
    Daudziem no mums uzbruka LV. kkā pamazām, pamazām tiku pie tiem, kas vada ally
    Sākās jautrais Barvežu laiks. LV mēģināja mums atņemt vairākus ciemus, nekas nesanāca, pirkstiņi mums bija veikli deffu iesūtijām aiz pirmā viļņa. LV nāca diezgan atklāti, lai neteiktu vairāk
    Ak jā, jāatzīst, ka es kkā dabuju galus iekš -VK- toreiz bija tur tāds Edijs69. viņam Sūtiju atskaites par to kāda armija ir LV. Nezinu, vai LV cieta pateicoties man, piedodiet ja tā, bet tobrīd tas bija labākais ko varējām izdarīt, jo mēs bijām tādā puslokā apkārt LV. Kordinātēs no -(~100)|0 līdz 0|(~100). Domājām no abām pusēm izsvēpēsim LV bet mums nebija tādas off armijas...
    ZR-I => BANDA-ZR
    Tad vienā jaukā vakarā mūsu biedram ibms uzbruka Tomiks un gribēja atņemt ciemu, mēs savā stilā ielikām deffa insertiņu pēc pirmā uzbrukuma laika intervāls bija tieši viena sekunde, lai atvairītu barvežu uzbrukumu, protams barveži mira
    Tomiks novērtēja mūsu veiklās rociņas un uzsāka sarunas, ko tāds labs spēlētājs dara tādā ally kā ZR-I. Insertiņu izdarīja Miroslavs (pieskatītājs) viņš atzina, ka nav ibms, un Tomiks mēģināja izspiest kurš tad to izdarīja, un dabūt iekš Badavas, bet Miroslavs nepadevās un teica, ka ne viņš viens ir labs spēlētājs šajā ally, bet ir vēl daži. Tā nu mums tika uzticēts saglabāt labākos spēlētājus un pārējos izmest, mūsu izvēlē, kurš paliks, kurš nē bija ļoti, nu ļoti nežēlīga, palika praktiski tie, kuru kontiem tikām klāt + vēl daži, kurus pēc neta tūļiem redzējām, atzinām par labi attīstošiem spēlētājiem šim nolūkam protams izmantojām exeli. es pa to laiku biju nolīdis nomalē un sāku būzviecību savam mazajam offiņam (FFA <= bij man tāds ciems, varbūt kāds aceras savā uzbrukuma listē cairāk gan Latvija@ Latvija!, par to vēl vesels stāsts priekšā ) tā nu mēs pārdēvējām savu ally par BANDA-ZR un palēnām noslēdzām KL ar visām BANDAVĀM, ar LV gāja grūtāk, jo viņi teica, ka mēs fermas, bet mēs tās fermas bijām izslēguši o ally un bija palikuši tiešām pacmit spēlētāji, kuri tiešām spēlēja un par fermām šos spēlētājus nevarēja nosaukt, tas tiešām bija pagrūti. Pa to laiku ibms bija dabujis sakarus ar Kleopatru mēs Kleopatrai palīdzējām ar deffu, un, cik aceros, pēc šīs lietas, kad LV redzēja cik mums deffa un mēs viņu dodam, tad noslēdz KL. beidzot.
    JAUTRĪBA AR LATVIJA! / LATVIJA@ UN VIŅU LAUKSTRĀDNIEKU Cerpas
    Kā zināms tolaik viesiem vēl bija KL ar Latvija! tikai ne BANDA-ZR. Kapēc?? ļoti vienkārši Cerpas gribēja lai ar viņu fermu ally (ķipa akadēmiju) Latvija@ arī visi saslīdz KL. Sākās lielais diplomātiskais karš. Es tam Cerpas saku lai apstiprina KL, atpakaļ saņemu A4 lpp ar smadziņu skalojošu informāciju beigās jau tie memuāri apnika. Tad viņš vienu vēstuli aizsūtija Tomikam, tajā bija teksts, ka BANDA-ZR ir fermu ally... Tas mani biku iegrauza, biju jau sacēlis nelielu pirkstiņu (līdz kulaciņam vēl tālu ) ap 5k zobendrāļu sadabuju senatoru un atņēmu turpat tuvumā esošo Latvija! spēlētājam piederošo 9c NEESU FERMA protams no Cerpas saņēmu smadzeņu skalojošu tekstu. Viss norima kādas 2 nedēļas, nu po, nav nav mums tas KL ar Latvija! tāpat no viņiem jēgas nekādas, vienas fermas ar dažiem izņēmumiem. pēkšņi saņēmu vēstuli no Indras (šis spēlētājs mūsu ally bija kā melnā ave tādu jau katrā vajag lai ir par ko vismaz pasmieties), viņai Cerpas ņemot ciemu nost. sameklējām defu, nodefojām visus viņas lielākos ciemus, kurus būtu vērts atņemt, cītīgi rūpējos, par labību tajos ciemos. Parcik biju vienīgias kas tika pie viņas, tad dariju visu, lai tie ciemi paliktu. Cerpas mums tiešām bija apnicis, viņš bija mūsu naidinieks Nr.1 . veicām uzbrukumu viņa 9c, atņemt. kā teikt prettriecienu. Ko viņš izdarīja, savāca deffu no LV, nestāstot kas uzbrūk, nācās kauties ar savējiem mums bija pietiekami daudz armijas, lai iznestu to, kas tur bija... jāsaka ka 9c palika Cerpasam, tikai tāpēc, ka es nokļūdijos par dažām sekundēm kkā neizrēķināju njā šādas kļūdas es bieži pielaidu jāiet stūrītī nokaunēties...
    Sāku bandavas vadības čatā aktīvi uzbāsties ar šo jautājumu, Tomiks vai Parafīns, vairs tik smalki neaceros, parunāja ar LV. Man ar pa to laiku bija parādijušies gali iekš LV, uzzināju, ka no Latvija! deffs visas spēles laikā ir bijis tik daudz, kā noms vienā reizē
    Jāatzist, ka visulaiku teicu, lai lauž KL ar to Latvija un fermojam nost, to jau darija, ja atmiņa neviļ, BANDA-3D tur deffa nebija, viņi vienkārši ļāvās fermoties... beidot panācu KL laušanu. Sākās jautrība ar Latvija! mēs viņus vienkārši fermojām, katojām, kā saka iesildījāmies kaujai, pirmstam mēs tiaki defojāmies, tagad izbaudijām kā tas ir uzbrukt kādam, tas bija ļoti patīkami
    GARLAICĪGAIS POSMS MŪSU PUSĒ
    Kad iestājāmies KL ar Bandavu un LV mums kļuva garlaicīgi, deffu vairs īsti nebija kur bāst, sākām audzēt, daži no mums, offiņus. bet ar to, kas bija neko citu kā Latvija fermot nevarēja....
    tad nu mēs izdomājām trenēties. kā? vienkārši kāds no mums, parasti tas bija ibms, kas kādam no mums izsūtija uzbrukumu vairākos viļņos, tad nu mums biaja jātrenējas ar karaspēka iesūtīšanu noteiktā laikā, respektīvi trāpīt aiz pirmā uzbrukuma, ķipa mācijāmies defoties pret barvežiem. jautri bija rezultāti tika pulicēti formumā.
    Pa vidam pamanījos Bandās iedabūt 4TUS => BANDU-4T, man likās noderīga ally, beztam izskatijās diezgan spēcīga, tā arī bija viņiem šis tas bija un arī ļoti veiksmīgi piedalijās kaujas operācijās. bija gan dažas aizķeršanās, bet visā visumā nenožēloju izdarīto.

Turpinājums sekos>>
    Last edited by Salats; 12-29-2009 at 03:17 PM.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    in World Weid Web
    Ieraksti
    15

Pamata

ZIEPE
    Īsti neaceros kurš to īsti izgudroja, bet vismaz varēja iet karot, sūtijām savus mazos offiņus ar katām pa norādītajiem ciemiem, mēķēdami pa labības laukiem. Pa vidam iznīcinājām Eugene tas bija tik forši, kad ieraudziju, viņa ir izdzēsusies, nākamais bija yurgeens. Jā zinu, bija sabiedrotais, bet tad viņa konts tika nodots pretinieka rokās un mēs viņa ciemus atņēmām vienu pēc otra, GP nokatojām līdz 0. Nākamais mērķis bija Boliks. ar to gan vairāk izklaidējās LV... kad spēle beidzās Boliks uzrakstija apsveikumu un pateicās par labu spēli
    WW CELTNIECĪBA
    Pienāca tas laiks, kad cēlām WW mēs gan biku atpalikām ar satalītciemu izvedi, bet tas ātri tika labots, man tika uzticēts sakordinēt kur kurš cels savus satalītciemus izvedoju jauku exelīti kurā visu smuki sazīmēju, saņēmu simtiem vēstuļu no ally biedriem, kur drīskt celt savu ciemu, daudzi pat vairākus uzreiz cēla protams bija arī pašdarbnieki ciest viņus nevarēju aizrakstiju niknu vēstuli. Daži izlasija un pat necentās atbildēt, daži bija gatavi savus ciemus atdot citam, atļaut nokatot... bet ko nu tur vairs, uzclts ir teicu, lai attīsta, kā nākas un lai man nebūtu vilšanās tas strādāja.
    Pēc kāda laika uzzināju, ka mūsu WW ceļ ne tikai Tomiks un Parafīns, bet arī ibms (mūsu ally biedrs) domāju vairāki no Bandavas to nojauta, jo saņēma vēstules par labības trūkumiem WW un vēl šādas tādas lietiņas Jāsaka, jutos nedaudz lepns, kā nekā viens no mūsu ally pieskata WW.
    INTERESANTAS LIETIŅAS ĪSUMĀ
    • Mūsu melnā ave: aizsūtija deffu (20 falangas) uz parafīna satalītciemu, lai viņš savu deffu var sūtīt uz WW
    • Biju Parafina pieskatītājs, redzēju viņa armiju un ne tikai. Skaists Zooloģiskais dārzs
    • Arī kukainīti pieskatiju reizēm, respect par to, ko tur bija sadarijis Parafins
    • Dažus MM no Parafīna rakstiju es protams ar viņa atļauju. Vienu vēstuli aceros, sūtiju, lai noslēdz KL ar BANDA-4T arī LV saņēma .
    • Vienalga man liekas Sigu bija spiegs labi, labi, bet nonest dzels raktuvi uzbrūkot WW ehh... tas bija ļauni... tagad jāgaida uzbrukums manam S1.lv ciemam...
    • Sākt kodienu iesaku pēc armijas izsūtīšanas, sanāks kā man, sāku kost, no rīta pamodos skatos ciemā armijas vairs nav, tā vietā pārtika jau smeļas pāri malām. Meklēju atskaites, skatos, jā boliks babija ciemos, gribējās gan savādāk to armiju noliet...
    • tagad ar bijušajiem travian biedriem, vismaz es tā uzskatu, esam draugi
    • Laukstrādnieka Cerpas memuārus vienmēr acerēšos, un drošivien ne es vienīgias

Novēlu veiksmīgu spēli šajā S1.lv un lai uzvar labākie

P.S.

travians nav tikai spēle
    savējie sapratīs

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    in World Weid Web
    Ieraksti
    15

Pamata

Neliels pielikums
    Šo spēli splējām ar prieku un vienoti, nepametām biedru nelaimē, vajadzēja palīdzīga roka, tā atradās vienumēr un ne viena vien. lietotājus un paroles zinājām visi un visiem (nu gandrīz ) uzticējāmies viens otram, kas ir pats galvenais šai spēlītē.
    kādam dzeltenais punktiņš uzreiz tika noskaidrots, kas tur tiek iekšā un viss notikās
    Aceros kā daži no mums uz darbu devās daudz agrāk, kā vajadzētu. Un draudzene neizpratnē, tik agri uz darbu??? Tas laikam vairākiem bija, darbā ierodas laicīgi.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    111

Exclamation Ar Faz'a acīm

Tad nu tā, nebiju domājis vispār šeit kko rakstīt tāpec pēc fināla arī stāsts izpalika, bet pateicoties dažam labam tekstam kas mani aizkustināja tad nu sadomāju arī pastāstīt!

Regojos ~3mēn pēc servera starta, sākumā diezgan bezjēdzīgi staigāju ar pārdesmit karavīriņiem fermojot, bet vienā brīdī tas aplika nenopietni jo īsti nebij ar fermu reģionu paveicies...

pēc mēneša atnāca piedāvājums iestāties ally GSR...
    alianse pavisam zaļa ibo dibinātājs pats bij 12gadus vecs un ātri vien arī nozuda vispār...
    kā reiz arī diezgan bērnišķīgā stilā tika dalīti tā saucamie amati..., te nu es pieteicos uz stratēģi un uzstādīju mērķi ja es esmu šeit tad mērķis ir uzvara.... (smieklīgi protams)

gāja laiks ~ pēc mēneša tika izlemts ka vajag sadalities 4 reģionos jo bijām pārāk izmētāti un defot grūti un kordinēt ar... līdz ar to palikušie par laimi bija saprātīgi spēlētāji, rangi nebij augstākie, bet bij ok...
    nedaudz piestrādājām pie vervēšanas un lieta gāja, kkā pats no sevis sadaloties 4 NAMEJS aliansēs šeit kā vadoņi palika Faz un ZUX, pa to laiku pārējie Nameji jau bija vai nu pārbandojušies vai kļuvuši neaktīvi! Paralēli protams gan es gan zux veidojām infrastrukūru un hammerīšus WW un plānu paņemšanai! Mans tēls bij deferis, ibo paralēli lai nekristu aizdomu ēna pamazām sakaražoju 25k falangas... :P

Pagāja vēl 1 mēnesis nu jau laikam 3 man un 6 serverim...:
    Ziņa no zux ka runājis ar kaimiņu "teo" un ir iespēja kļūt par Legions spārnu, taktiski plāns bij ka ar to piesegsimies lai mūs neaiztiek turklāt noteikti daudzi sāks gribēt pie mums iestāties kas nozīmē ka būs iespēja tikt UP, kas arī izdevās... Klusībā bij sarunas starp biedriem, ka tas ir uz laiku un WW beigās būvēsim paši bez Leģiona - tā nu kļuvām par Legions-A, tai pat laikā neatkarīgas aliances...

Pa vidu protams visādas standarta spēles epizodes utt

Te nu laikam sāksies viss interesantākā daļa:
    WW Nāk

Sākās sarunas ar Lacio kas ko kā neliela inventerezācija defā utml.
    Lācio sākotnēji nebij gatavs būvēt Legiona WW, jo īsti spēki armijas neesot utt, te nu gan jātzīst, ka ka pie inventūras atklājās ka Legionam hammerīšu var teikt ka vairs nav pie reizes arī def kā jau zinam nekad tā īsti nebij bijis... Par laimi mēs Legions-A bijām devuši uzstādījumus jau krietni sen par def ražošanu un regulāri arī veicām pārbaudes... centāmies uzturēt aliancē disciplīnu, kas arī pa lielam atšķīroja vērtīgos kadrus
    Tad nu par cik bijām jau ar Lacio sadraudzējušies utt es atklāju, ka tomēr mēģināsim... tad arī viiņam tika noziņots ka daudz ko tomēr viņš nezin un ka Legions-A ir sagatavojies.... (def trenninji visiem, hammerīši man, zux vēl daži mazāki)....

Te nu jāsaka ka pilnīgi skaidra bija izejas pozīcija uz uzvaru - Beidzamā vieta , līdz ar to lēmums bija būvēt vairāk Biedru dēļ nevis kādam tāpat vien piemesties uzvaras dēļ

Jūs jautāsiet: A kā tad mēs tik tālu tikām?
    Atbilde: Te nu gadījies kā tika palaista pīle: VK krāpjās jo "dievi" piepalīdzot!
    Man šī pīle ienāca no Lacio un Zux šķiet, jo komunikācijai ar citiem īsti laika nebij...

Te nu ar kkā sakrita ka Lacio bij runājis ar parafins, un maz pamazām sadomāts ka visas ally neļauj uzvarēt VK - vēršu uzmanību šī bij konfederācijas ar Banda un LV sākotnējā doma, kas man tika deleģēta!

Pēc laika pīle noklusa, Te nu atzīšos mana stratēģiskā daba ņēma virsroku! Izdomāju ka mēs varētu šo izmantot lai nospēlētu draudzību visās frontēs, jo izejas pozīcijas nebij spožas! Turklāt man īsti nebija saprotams kāpēc gan Banda un LV lai dalītos uzvarā kur Legions pat pirkstu nav pielicis un biju pārliecināts ka tāpat pa mums sitīs, kad VK vairs netraucēs!

Tātad Legionu plāns tāds arī bij, novilkt laiku lai mums neuzbrūk un pārēji savā starpā izkaujās, mēs savējos hammerīšus pietaupam un triecam pa Last standing konkurentu!

Aktīvi jau ritēja WW būvēšana un cik sapratu tad VK tika smuki noziņots par "konfederāciju" ar bandām, sekoja kara pieteikums utt... Lai gan jātzīst tas īsti netraucēja, jo es pārņēmu sarunu grožus ar VK Maiklzs un ar Lacio vienojāmies ka spēlējam Labo-slikto policistu... Es protams neatceros pie kuriem WW līmeņiem tas jau bij... Pamazām bij izdevies arī noturēt diplomātiju ar VK
    un Lacio strādāja ar Bandas un LV vadību...

Te nu vienā privātā sarunā Lacio man saka ka vairs noturēt nevarot un LV ar Bandavu piepras oficiālu laulību un sāka man stāstīt ka tas ir labi utt, pat neskatoties uz to ka plāns bij cits...
    Lacio lielākā kļūda bija, ka viņš man pateica: Ti poimi oni moji druzja po zhiznji, i ja nemuogu na nih napadatj!

Šis bij man personīgi liels pavērsiena punkts, jo kā izrādās tad arī zux bij ievilkts vēl kādās paralēlās sarunās ar Bandavu un LV - respektīvi ļoti liela vilšanās utt....
    Es protams neibju gatavs tādam pavērsienam, te nu jāsaka palīgos nāca vanadzins un visiem spēkiem noturēja tos ko varēja...
    Lacio apvainojās uz mani!
    Pēc tam vēl nedaudz izdevās pastiept laiku jo sākās tiešās sarunas ar parafins lēmums kurš jau bij pieņemts par nepāriešanu tika paziņot 1h pirms hammeri nosēdās pa LV un BANDAVAS ww ciemiem...

UN protams mēs arī bijām gatavi sitienam pa mums nu varu atbildēt ka uzvaru nosacīti atņēma:

Te nu jāsaka beigu kopsavilkums:
    1. 3 WW būvētāji nesarunāja ka uzliks 97lvl rindā.... kas bij nepieciešams lai pēc gaidāmās noārdīšanas pamanītu mūsu WW kustību nomainoties uz 98 un loģiski ka tad jau ir rindā 99/100 lvl

2. nedaudz nepareiza WW ciema būvniecība, lai gan pareizi bij ka pretinieks mums nonesa tikai 600k noliktavas lai gan pēc reporta škiet 2ned atsitiens iistenība bija tikai 1ned, nebij mums 4 lielās noliktavas bija 7... ,bet varēja būt vēl mazāki zaudējumi

3. tie hammeri kuri aizgāja ar Inferno un zux hammeris kuram vajadzēja tomēr iet pa Cheetah

Kāpēc tā saku? tāpēc ka no Bandavas WW atpalikām 24h un LV WW 48h spēlei beidzoties
    Rēķinat paši ko nozīmē 2 hammeri ne po adresu...

Varu teikt paldies visiem vismaz serveris bija jautrāks! Es no parastā travian off... tiksimies Speed!

Lai vai kā cieņa Zux un Lacio jo patiesība ir tur ārā, protams man būtu interesanti dzirdēt kā mani apveda ap stūri, ja tā tas tiešam bija, ...

P.S. Zux - iespējams esi apvainojies uz mani, tik nezinu par ko... vai arī tomēr izliecies ka nespēlēji dubultspēli, apsveicu ar s2 un ceru, ka s1 gājiens nebija lai uzvarētu s2...
    P.S.S. Lacio, no offence, bet tev savu draudzību dzīvē nevajag pierādīt ar kkādu spēli...

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •