Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 10

Raksts: problemas ar registresanos?

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    19

Question problemas ar registresanos?

sveiki es naku sakara ar to ka kad pieregistrejos 1 serverim pirms beigam kad apstirpinaju visu kas vajadzis nokaras nets un biju spiets registraciju sakt no jauna, bet es vairs nevaru pieregistreties jo epasts un niks jau ir izmantots....vai kads varetu pateikt kas ir par iemeslu...
    esmu nostadits jociga situacija...

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Ja tu pieregistrejies un apstiprinaji kodu ko sanemi pa e-pastu, tad tev rada ka spele saksies pec tik stundam un tik minutem !!! Tavs konts ir registrets un tev jagaida 23 septembra 07:00 ritu, lai varetu ielogoties !!! Un sakt speli spelet

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    19

Unhappy

kodu man neizdevas ievadit, jo nets baigi sudigi izdarija un uz epastu neko nesanemu tad sapratu vai nu ir nepareizi epast uzrakstit vai ari cits iemeslu.....

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    253

Exclamation Nu ar to būs gana

Citāts Oriģināli rakstīja termits Apskatīt aptauju
    kodu man neizdevas ievadit, jo nets baigi sudigi izdarija un uz epastu neko nesanemu tad sapratu vai nu ir nepareizi epast uzrakstit vai ari cits iemeslu.....
    Tev to kodu nevajag vadīt iekšā tad kad tev pienāk E mails tad spied uz iezīmētās vietas (Tikai ne www.eset.lv)!

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    19

Exclamation

bet tur jau ta lieta, ka nekas nav pienacis uz to epastu it ka registracija nebutu pabeikta....labi es saprotu ka ir klumes to zinu....sodien skatijos varbut ir jau atnacis, bet nebija...nekas varbut tad kad pati spele saksies tad atnaks apstiprinajums...

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    3

Pamata kind bronzed

Nu ja tu lieto inbox.lv tad tev vēstule atnāks pēc nedēļas

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    40

Pamata

varbut tad kad pati spele saksies tad atnaks apstiprinajums...
    Nez...Pat tad,kad reģistrējies pirms spēles sākuma,apstiprinājumam vajadzētu atnākt laicīgi.
    Pārbaudi,vai e-pasts nav apstiprinājumu pie spama(surogātpasts) aizsūtījis,man tā reiz bija.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

Boss tu esi parak aspratigs, uz inbox.lv atnak 30 sekunzu laika !!!!

Termit ieraksti savu login un paroli kuru noradiji registracija !!!

Tad paradisies, ka konts vel nav aktivizets un apaksa piespied zalo tekstu !!!

Tad ieraksti savu paroli un spied dzest !!! Un tad varesi sakt no jauna registraciju ar savu login un e-pastu!!!

Last edited by IntarJoks19; 09-22-2009 at 04:39 PM.

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    19

Thumbs up

paldies tagad sapratu.....ka nav jegas gaidit to apstiprinajumu tikai biju aizmirsis ka var to izdzest un visu sakt no jauna pat tad ja nets nocakarejas...
    beidzot aizgaja taka vajadzeja sanemu uz epastu visu to ko vajag....
    Last edited by termits; 09-22-2009 at 06:00 PM.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    15

Smile

Ludzu, noderes ari citiem !!!

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •