1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 55

Raksts: Konkurss(balsošana)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Ieraksti
    105

Pamata Konkurss(balsošana)

Sveiki Travian.lv spēlētāji !
    Kā jau agrāk soliju - konkursa noslēguma periods būs no 30 datuma,kurš nu jau ir pienācis. Par cik foruma iespējas neatļauj vairāk par 10 balsojuma objektiem pievienot ar balsojuma funkciju tad balsošana notiks atstajot komentāru šai foruma tēmā.

Bildes var aplūkot šai linkā :

http://orlandinos.xtreemhost.com/konkurs/index.php

Balsošanas noteikumi :
    Lai nobalsotu par savu simpātiju rakstam "Balsoju par meiteni" un tālāk norādiet numuru zem kura meitenes bildes ir aplūkojamas Orlandino`s Family lapā.

Katrs spēlētājs drīkst balsot tikai 1 reizi.

Balsošana beigsies 09.10.09,kad arī tiks apkopoti rezultāti.

Uzvarētājām būs jāsazinās ar Travian.lv administrāciju,lai administrācija varētu pārliecināties par personas identitāti.

Individuālie sponsori,kas individuāli grib piešķirt kādu balvu personīgi savai simpātijai,vai arī no savas ally piešķirt kādu balvu vēl var sazināties ar mani privāti ar IGM - Persona(s3), vai arī caur foruma vēstulēm.

Gribēju pateikties visiem cilvēkiem,kas ir pielikuši savu roku,lai mūsu spēle - travian.lv būtu daudz interesantāka, ar vairāk elementiem,kā gameplay spēj mums piedāvāt. Šis konkurs varētu teikt,ka ir viens no šiem elementiem,kas pastiprina spēles RPG elementu,kuru mēs paši spējam veidot.
    Liels paldies travian.lv administrācijai par konkursa atbalstu.
    Liels paldies meitenēm par piedalīšanos konkursā - ar dalību vien jau jūs esat parādījušas savu uzdrīkstēšanos,kas tomēr ir vajadzīga,lai piedalītos konkursā.
    Kā arī man ir patiess prieks,ka šo spēli spēlē daudz simpātisku meiteņu. Tad nu lai sākas balsošana

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    102

Pamata

Balsoju par meitene4

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

balsoju par meitene 4
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Balsoju par visburvīgāko acu īpašnieci - Nr. 12!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    1

Talking !

Balsoju par meiteni- 10

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    7

Pamata ...

Nr.3 un Nr.4 stipri šaubos par reāli Latvijā dzīvojošām beibēm Ja tas tā ir, lai piedod, lai pievieno kādu bildi, kur rokās tur lapu ar uzrakstu: "Esmu no Latvijas" negribētos atdot balsi par netā novilktām bildēm.
    Lai nu kā es balsoju par sievieti, kurai bilde ar Nr.8 Pārējām jaunajām dāmām vēl ir jāaug Ļoti jaukas bildes ir Nr.12, Nr.7 un Nr.2.
    Veiksmi!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    14

Pamata

balsoju par meiteni Nr.1. man patīk!

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

meitene nr 4

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    2

Pamata

Balss par meiteni Nr. 3 Vislabākā atbilstība rudens tēmai, lieliskas fotogrāfijas un uzdrīkstēšanās!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    1

Cool

mans favoriits meitene nr 4

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •