2. lapa no 2 PirmāPirmā 12
Rādīt rezultātus 11 līdz 13 no 13

Raksts: Neizprotami noteikumi!

Pievienošanās datums
    Jun 2009
    Dzīvesvieta
    Jēkabpils
    Ieraksti
    6

Pamata

Baac, a es visu laiku uzskatiiju, ka es Tirguu PĒRKU noteiktu skaitu resursu, maksājot par to ar noteiktu skaitu savējo. Atkarībā no pieprasījuma, lielāku vai mazāku... A izrādās, es ar labdarību tur nodarbojos, sev mīnusus krāju. Tiek pilnībā nograuta nepieciešamība tirgoties, un spēlētāji ir spiesti laupīt, laupīt, laupīt. Gadījumā apmācības sākumā tur netika piedāvāts izvēlēties, kas Tu būsi: karotājs vai tirgotājs? Es izvēlējos tirdzniecību, bet tagad izrādās, ka tirdzniecība neeksistē vispār.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Dzīvesvieta
    Kaut kur Latgalē
    Ieraksti
    8

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Maddock Apskatīt aptauju
    Baac, a es visu laiku uzskatiiju, ka es Tirguu PĒRKU noteiktu skaitu resursu, maksājot par to ar noteiktu skaitu savējo. Atkarībā no pieprasījuma, lielāku vai mazāku... A izrādās, es ar labdarību tur nodarbojos, sev mīnusus krāju. Tiek pilnībā nograuta nepieciešamība tirgoties, un spēlētāji ir spiesti laupīt, laupīt, laupīt. Gadījumā apmācības sākumā tur netika piedāvāts izvēlēties, kas Tu būsi: karotājs vai tirgotājs? Es izvēlējos tirdzniecību, bet tagad izrādās, ka tirdzniecība neeksistē vispār.
    Tagad noteikumus ar tirgu nevarēs pārkāpt jo to visu kontrolē programma... (vienkārši neļaus sūtīt vairāk resursus ja nedrīkstēs pēc noteikumiem...) http://forum.travian.lv/showpost.php?p=7839&postcount=1

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Dzīvesvieta
    rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tonuss Apskatīt aptauju
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    NO NOTEIKUMIEM
    §3.1 Galvenais
    Katrā 24 stundu periodā katrs negodīgi veidots transfērs ar noteiktu spēlētāju nedrīkst pārsniegt vienas stundas produkciju, ieskaitot tirgus pārskaitījumus. Viena stunda resursu produkcijas ir pieauguma summu visām resursu produkcijām no visām pilsētām bez kareivju uzturēšanas atņemšanas.

Iepriekšminētais daudzums ir jāsadala gadījumos, ja tiek izmantoti vairāki pārskaitījumi specifiskiem spēlētājiem. Piesaistīto kontu izmērs nav atkarīgs.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

Tikai līdz galam nesapratu, kas ir domāts ar vārdu negodīgi veidots transfērs ? Un kāds tam sakars ar tirgu? Vai caur tirgu es arī nevaru sūtīt 24 stundu laikā, vairāk resursu, nekā man stundas norma???
    ????????????
    kas ir es nezinu kas ir tranfers bet es speleju godigi
    uguns

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •