1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 13

Raksts: Neizprotami noteikumi!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Exclamation Neizprotami noteikumi!

--------------------------------------------------------------------------------------------
    NO NOTEIKUMIEM
    §3.1 Galvenais
    Katrā 24 stundu periodā katrs negodīgi veidots transfērs ar noteiktu spēlētāju nedrīkst pārsniegt vienas stundas produkciju, ieskaitot tirgus pārskaitījumus. Viena stunda resursu produkcijas ir pieauguma summu visām resursu produkcijām no visām pilsētām bez kareivju uzturēšanas atņemšanas.

Iepriekšminētais daudzums ir jāsadala gadījumos, ja tiek izmantoti vairāki pārskaitījumi specifiskiem spēlētājiem. Piesaistīto kontu izmērs nav atkarīgs.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

Tikai līdz galam nesapratu, kas ir domāts ar vārdu negodīgi veidots transfērs ? Un kāds tam sakars ar tirgu? Vai caur tirgu es arī nevaru sūtīt 24 stundu laikā, vairāk resursu, nekā man stundas norma???

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    2

Pamata

Starp citu es šo frāzi "negodīgi veidots transfērs ar noteiktu spēlētāju nedrīkst pārsniegt vienas stundas produkciju, ieskaitot tirgus pārskaitījumus" galīgi nesaprotu viņa nav loģiska, tas ir stulbs tulkojums. Ja to iztulko latviski, tad sanāk: maiņa ar noteiktu spēlētāju nedrīkst parsniegt vienas stundas produkciju, ieskaitot tirgus pārskaitījumus" Pirmkārt, tirgus pārskaitījums arī ir maiņa, vai arī tad nav pielietots pareizais vārds. Tad iznāk, ka maiņa un tirgus pārskaitījums nav viens un tas pats vismaz šajā tekstā. Un kā būt ar to, ja Tev ir 1000 labības, tu ieej tirgū un samaini pret 1000 ķieģeļu? Tad iznāk, ja man nav stundas produkcijas summa 1000, es to nedrīkstu darīt? Neesmu dzirdējusi, ka par to soda. Ja man nav kaut kā un citam ir, es varu brīvi samainīt, priekš tam jau tirgus ir domāts. Tad iznak, ka vienīgais, ko te var darīt ir uzbrukt un apzagt citus? Godīgi samainīt nevar? Kaut kāds loģikas trūkums te vērojams. Te tiešām klibo tulkošana.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tonuss Apskatīt aptauju
    Tikai līdz galam nesapratu, kas ir domāts ar vārdu negodīgi veidots transfērs ?
    Kad proporcija nav 1:1.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija, Jelgava/Rīga
    Ieraksti
    128

Pamata

Jā, es jau iepriekš minēju, ka noteikumu tulkojums ir ļoti sliktā kvalitātē. Dažas vietas iesācējam nav izprotamas.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Yan Apskatīt aptauju
    Kad proporcija nav 1:1.
    Tas attiecās arī uz tirgu ? tirgū, ja 1 pret 1, tad var mainīt cik gribi.
    Bet ja 1 pret x, tad tas jau vairs nav godīgs transfērs?

Vai es pareizi sapratu ?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tonuss Apskatīt aptauju
    Tas attiecās arī uz tirgu ? tirgū, ja 1 pret 1, tad var mainīt cik gribi.
    Bet ja 1 pret x, tad tas jau vairs nav godīgs transfērs?

Vai es pareizi sapratu ?
    Jā, tas attiecās arī uz tirgu. Piemēram, man kopēja resursu ieguve ir 400 (100 koksnes/st., 100 māla/st., 100 dzelža/st. un 100 labības/st.). Es mainu tirgū 800 koksnes pret 400 māla gabaliem. Tātad no mana konta aizgāja 800 resursu gabali, un iegāja 400. Sanāca -400, kas ir kopēja resursu ieguve 1 stundas laikā. Ja es atkartošu šo transferu, tad būs -800, kas pārsniedz ieguvi, tātad es pārkapu noteikumus.

Ceru, ka skaidri paskaidroju.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Nu johaidī =/ un ja nu man kādam alianses biedram ir jāpalīdz nedaudz? tad tas arī jāviero? Sviests.

Pievienošanās datums
    Oct 2008
    Ieraksti
    4

Pamata Noteikumu valoda

Es pirmo saaku speeleet Travian angliski (dzivoju Kanadaa), un sis noteikums ir ari jociigs anglu valodaa.
    Vai kaads sheit saprot vaaciski, un speetu paartulkot no originaalaas valodas noteikumiem?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    2

Pamata

gribat teikt, ka es nevaru sūtīt savus brīvos resursus kādam savas alianses alianses brālim?

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja skudris Apskatīt aptauju
    gribat teikt, ka es nevaru sūtīt savus brīvos resursus kādam savas alianses alianses brālim?
    Sūtīt var, bet ne vairāk par 1 stundas izstrādi..

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •