1. lapa no 2 12 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 12

Raksts: Noteikumi nepieejami

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Exclamation Noteikumi nepieejami

Tagad esmu pamanījis, ka aktivizējušies multihanteri, kuri ķer un soda tos kuri pārkāpj noteikumus,
    Bet vēlējos pajautāt, kāpēc viņi ir nolikti tik nepieejamā vietā??? Es visur izmeklējos kur atrast noteikumus, bet beigās tikai atradu, ka nospiežot reģistrēties, tur parādās saite uz noteikumiem.
    Es šaubos, ka visi tik cītīgi izlasa noteikumus pie reģistrācijas, protams to nezināšana neatbrīvo no atbildības. Bet tik un tā viņiem jābūt pieejamiem!!!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

"Atbalsts" poga izvelnē pa kreisi, "spēles noteikumus" links pa centru. Divus klikus uztaisīt gan jau ir katram pieejama operācija.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Pamata

Man piemēram pagāja laiks, kamēr es atradu, un meklēt zem atbalsta ? tas pavisam ar citu lietu saistās!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tonuss Apskatīt aptauju
    Man piemēram pagāja laiks, kamēr es atradu, un meklēt zem atbalsta ? tas pavisam ar citu lietu saistās!
    Noteikumus ur jālasa pirmsreģistrācijas, nevis pēc tam meklēt.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Yan Apskatīt aptauju
    Noteikumus ur jālasa pirmsreģistrācijas, nevis pēc tam meklēt.
    Yan, tu esi uz datora instalējis kādas programmas ??? Nu kaut vai skype, vai citas ? Vai tu visām lasi noteikumus, pirms instalēšanas ? Vai tu izlasīji datora instrukciju, pirms ieslēgšanas?

Diemžēl tā ir skarbā realitāte, ka noteikumus lasa tikai kad jau kautkas notiek!
    P.S. Vēl būtu saprotams, ja noteikumi būtu 5 īsi punkti : 1) dari to, 2) šito nedrīkst darīt, u.t.t. Bet tas garais blāķis, kas tur ir, un ja visiem obligāti būtu jāizlasa, nu tad puse no mums te nespēlētu, jo negribētu to garo lasīt.

Varētu vismaz kādu konspektu tiem noteikumiem uztaisīt, tā teikt vienkāršajiem cilvēkiem

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    26

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tonuss Apskatīt aptauju
    Yan, tu esi uz datora instalējis kādas programmas ??? Nu kaut vai skype, vai citas ? Vai tu visām lasi noteikumus, pirms instalēšanas ? Vai tu izlasīji datora instrukciju, pirms ieslēgšanas?

Diemžēl tā ir skarbā realitāte, ka noteikumus lasa tikai kad jau kautkas notiek!
    P.S. Vēl būtu saprotams, ja noteikumi būtu 5 īsi punkti : 1) dari to, 2) šito nedrīkst darīt, u.t.t. Bet tas garais blāķis, kas tur ir, un ja visiem obligāti būtu jāizlasa, nu tad puse no mums te nespēlētu, jo negribētu to garo lasīt.

Varētu vismaz kādu konspektu tiem noteikumiem uztaisīt, tā teikt vienkāršajiem cilvēkiem
    Pirmkārt, EULA (End User Licence Agreement) un spēles noteikumi nav tas pats. EULA ir domāta, lai aizsargātu programmas autorus. Spēles noteikumi ir domāti, lai aizsargātu pašus spēlētājus.

Un otrkārt, manam datoram nebija klāt instrukcijas. Es vispār šaubos, ka tāda eksistē, jo tur jābūt kādam miljonam lpp.

Pievienošanās datums
    Oct 2008
    Ieraksti
    25

Pamata

Likumu nezinasana neatbrivo no atbildibas
    Artemida - ruspeed2-ruspeed3

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latvija
    Ieraksti
    547

Pamata

Nteikumus var atrast vai nu pie atbalsta, vai arī sākumlapā apakšā...

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    10

Thumbs down

Citāts Oriģināli rakstīja daavisg Apskatīt aptauju
    Riktigs bulšits!!!
    energija Ir visapkart
    Izzini sevi pašu, jo tevī pašā ir viss, kas jāzina

Pievienošanās datums
    Dec 2008
    Ieraksti
    1

Pamata varu atrast, bet tikai angļu valodā! Varbūt kāds var iemest saiti uz noteikumiem latv

Citāts Oriģināli rakstīja daavisg Apskatīt aptauju
    varu atrast, bet tikai angļu valodā! Varbūt kāds var iemest saiti uz noteikumiem latviešu valodā

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •