2. lapa no 5 PirmāPirmā 1234 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 46

Raksts: WW katošanas atskaites

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    175

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja kaarliitis213 Apskatīt aptauju
    nu vot to tu vari paprasiit speeles izstraadaataajiem, kapeec tur taada tika ielikta. stipri apshaubu ka jebkuraa nopietnaa WW ciemaa taa pasleeptuve tur ilgi staav, bet nu dazhos jau varbuut kameer to vietu nesavajagaas arii staav. Noteikti ka neviens WW liidz galam nav uzbuuveets ar visu pasleeptuvi, bet nu kas to zin...
    Kārlēn, jaunos WW reportus ieliksi? Man slinkums

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

esat tak cilveeki!!! iemetat citiem arii reportus!

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

man sāk šķist ka esmu pats informētākais cilvēks uz servera. bet nu nevaru es viens likt visas atskaites, sevišķi tās kur uzbrukums nenāca no mūsu puses.
    šeit es netieku pie bildes, tapēc jāiztiek ar tādu kā ir:
    http://travian-reports.net/lv/raport.php?id=3161eb23151
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    175

Pamata

Kārlēn, tavs falangu kulaks būs? Es ar nepacietību gaidu

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    34

Pamata

Jāatzīst ka Barbari cīnās kā spēj. Nelieli zaudējumi Kurbada WW nodarīti. Lai gan pašlaik tas nav nekas krimināls. Toties vēl divi Barbaru offeri izslēgti no spēles faktiski pavisam. Tomikam vispār ceļarullis pārbrauca

Pievienošanās datums
    Nov 2008
    Ieraksti
    397

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Renis Apskatīt aptauju
    Jāatzīst ka Barbari cīnās kā spēj. Nelieli zaudējumi Kurbada WW nodarīti. Lai gan pašlaik tas nav nekas krimināls. Toties vēl divi Barbaru offeri izslēgti no spēles faktiski pavisam. Tomikam vispār ceļarullis pārbrauca
    Izslēgti no spēles? tad tu maz zini par spēli ja tev liekas ka izslēgti. Es tikai nesaprotu, kurbulis tiešām nesaprot ko viņš dara, vai arī tās muļķības viņš tikai jums stāsta?
    Revolution Rock

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    305

Pamata

iemetat tak kaads kaadu reportu!!!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    34

Pamata

Neceri ka Kurbads viens spēlē a pārējie tik pavēles uzklausa. NS ir pietiekami daudz aktīvu un pieredzējušu spēlētāju. Tāpēc jau tā ir Nr.1 ally. Viens vai divi to vienkārši nevar pavilkt. Tur arī būs starpība spēles beigās. Kas saglabās vairāk reālu un spēcīgu spēlētāju, tas arī uzvarēs. Un nevajag tagad, ka barbaros tādu palicis baigi daudz
    Varbūt bija daudz pieredzējušu spēlētāju, bet cik tad tagad aktīvo atlicis???

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Iemetat taču kautko. Jau garlaicīgi kļūst.

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    28

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Renis Apskatīt aptauju
    Ko TU domā ar to, ka 2 Barbaru offeri izslēgti?
    Tomickam pārbrauca ceļa rullis 20 min pirms viņa OFF uzsita pa pretinieka WW! Un atnākot atpakaļ šis ceļa rullis tika norullēts uz labākiem medību laukiem par 100%
    Otram offerim tikai labības lauki nojaukti...

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •