2. lapa no 4 PirmāPirmā 1234 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 40

Raksts: par noteikumiem, ja sūta papildspēkus kādais pilsētai!

Alga Guest

Pamata

vari- sūtot 1 stundas resursu izstrādes kopējo daudzumu labībā.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Exclamation

Tā, un vēl ļoti svarīgs jautājums.

Vai tā ir attiecīb 1:1,
    ja es nosūtu piemēram tagad vairāk nekā dienas norma.
    un otrais ciems man pēc piem. 20 stundām nosūta tādu pašu daudzumu atpakaļ.

Vai tā būs apmaiņa 1:1?

Un vai tas attiecās ja apmainās tikai ar 1 spēlētāju, vai arī to var ar vairākiem?

Alga Guest

Pamata

Jā, tā būs apmaiņa 1:1
    Principā ir tā (ja es kļūdos, varat mani palabot) - tikai ja tu mainies (vienalga vai caur titgu vai nē) ar savu uzraugu, tad jābūt 1:1 un visiem transfēriem jābūt pabeigtiem 48 stundu laikā. Bet ar pārējiem spēlētājiem,caur tirgu tu vari mainīties 1:2 tik reižu, cik tev vajag.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Alga Apskatīt aptauju
    Principā ir tā (ja es kļūdos, varat mani palabot) - tikai ja tu mainies (vienalga vai caur titgu vai nē) ar savu uzraugu, tad jābūt 1:1 un visiem transfēriem jābūt pabeigtiem 48 stundu laikā. Bet ar pārējiem spēlētājiem,caur tirgu tu vari mainīties 1:2 tik reižu, cik tev vajag.

Par 1:2 attiecību ar citiem spēlētājiem, mainoties caur tirgu, noteikumos (vismaz lv valodā) nekur neredzēju, un ja nav, tad derētu ierakstīt noteikumos, jo es visu laiku biju domājis, ka 1:1 ir vienīgā pareizā attiecība, un tāpēc tirgū pirku tikai 1:1.

Un vēl jautājums, vai attiecība 1:2 ir tas pats, kas 2:1? Un vai tas attiecās gan uz pirkšanu, gan uz pārdošanu?

Pievienošanās datums
    Oct 2008
    Ieraksti
    25

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Alga Apskatīt aptauju
    pilnigi korekti
    Artemida - ruspeed2-ruspeed3

Pievienošanās datums
    Oct 2008
    Ieraksti
    25

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tonuss Apskatīt aptauju
    attiecība 1:2 ir tas pats, kas 2:1?
    Ja tas pats
    Artemida - ruspeed2-ruspeed3

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja tonuss Apskatīt aptauju
    Par 1:2 attiecību ar citiem spēlētājiem, mainoties caur tirgu, noteikumos (vismaz lv valodā) nekur neredzēju, un ja nav, tad derētu ierakstīt noteikumos, jo es visu laiku biju domājis, ka 1:1 ir vienīgā pareizā attiecība, un tāpēc tirgū pirku tikai 1:1.

Un vēl jautājums, vai attiecība 1:2 ir tas pats, kas 2:1? Un vai tas attiecās gan uz pirkšanu, gan uz pārdošanu?
    Pārdot jūs varat maksimāli piedāvāt 1:2, bet no savas puses varat likt kaut 100:1

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    69

Pamata

Kam tas atvieglos spēli mums vai MH???
    Kas tā par modi tizlu ?? spēles vidū kautko mainīt tā jau tas travian besī gribās tik ātrāk visu pabeigt a te vel galvu jamoka un jasaprot šis viss murgs, kas tur uzrakstīts, tik vienu lietu gan gribu uzzināt kas notiek s3 serverī ar MH ????? jau otrā vai trešā reize kad šadi joki notiek... :
    bez temata (neizlasīts)
    Multihunter 07.02.10 21:40 --- davi labāk būtu meklējis MH nevis mainījis tizlos noteikumus!

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Ieraksti
    74

Pamata

Pilnīgi piekrītu,ka spēles vidū ir nekorekti mainīt noteikumus!
    Un ja godīgi(nezinu kā citur) bet Latvijas serveros,domāju,tieši tāpēc ka te tādi MH,kas var atļauties darīt,nedarīt pilnīgi jebko un uzklepo jebkādiem noteikumiem, popularitāte krītas ģeometriskā progresijā, un domāju pēc gada travs beigs šeit pastāvēt....un varēs daži labi(nesaukšu vārdos) sist kul..... pa visu serveri

Jo vairāk mainīsiet noteikumus,jo vairāk cilvēkiem kas te vēl spēlē izsauksiet negatīvas emocijas,un ievilksiet plusiņu sarakstā kāpēc šeit vairs nespēlēt......

p.s. ja mani nobloķēs par kautkādu resursu sūtīšanu pēdējā mēnesī,kad jau praktiski uzsāksies ww būvniecība,lai gan līdz tam pusgadu esmu pārsūtijis entos M(kas tagad itkā būs nelikumīgi u.t.t.),tad godātie pasakiet ka nēsat auni....
    un ja teiksiet,ka te ņepričom,un ka to visu vācu kolēģi,tad lūdzu arī esiet tik laipni un izmetiet visus negodīgos MH,jo tos noteikumus,kurus klaji ignorē arī vācu kolēģi taču ir izveidojuši

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

Hmm par noteikumiem jaunajiem man ari neliekas ka tos vajadzetu mainit piemaram s3 serveri,jo speletaji jau visu serveri reali ir nospelejusi pec vieniem noteikumiem.Un tagad cik vien var izmanto paslaik pastavoso noteikumu par resursu sutisanu artefaktu ciemiem.

Kas attiecas vispar uz jaunajiem noteikumiem.Cik sapratu tad pasiem cilvekiem bus vieglak,jo tie resursu transferi bus automatizeti.Citejot :
    Stumšana vairs netiks uzskatīta par pārkāpumu un to nevajadzēs pārbaudīt,tatad ta vnk nebus iespejama.
    Bet es isti nesaprotu kapec atlaut kautkadu resursu transferu kas nav 1:1 speletajiem kurus saista uzrauga funkcijas vai 1pc,bet nu ok.

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •